• Informacje na temat:

  martin mat

Artykuły na temat: martin mat
 • Primal Fear: "Inny" sposób na sukces

  W poniedziałek, 24 października, odbyła się premiera szóstego albumu niemieckiej formacji Primal Fear. Płyta "Seven Seals" może okazać się największym sukcesem w i tak już niezwykle barwnej karierze heavy / powermetalowców z Esslingen. Jeszcze przed oficjalnym wydaniem, materiał został uznany "albumem miesiąca" w kilku opiniotwórczych europejskich magazynach, zgarniając najwyższe noty

 • Startuje Unsound

  W środę, 21 listopada, w Krakowie rusza piąta już edycja Unsound Festiwal, jednej z najciekawszych imprez elektronicznych w Polsce.

 • BAFTA: "Szpieg" wraca do gry

  "Szpieg" Thomasa Alfredsona, całkowicie zignorowany podczas gali wręczenia Złotych Globów, otrzymał aż 11 nominacji do nagrody BAFTA; tylko o jedną mniej niż faworyzowany "Artysta" Michela Haznaviciusa.

 • Złote Globy: Nominacje

  W Los Angeles, w poniedziałek, 13 grudnia, ogłoszono nominacje do Złotych Globów, prestiżowych nagród przyznawanych przez Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w Hollywood. Wybór członków organizacji często pokrywa się z głosami osób zrzeszonych w Amerykańskiej Akademii Filmowej, przyznającej najważniejsze nagrody światowego kina, Oscary.