• Informacje na temat:

  martin scorsese wiek

Artykuły na temat: martin scorsese wiek
 • "Siostra Jackie": Upadły anioł miłosierdzia

  ...telewizyjne salony. Teraz, po kilku latach od jego premiery, produkcje telewizyjne stały się rezerwatem treści wysokich i ciekawych. Do telewizji ciągną prawdziwi mistrzowie kina (casus Martina Scorsese(...) XXI wiek przyniósł do telewizji jeszcze więcej zmian i zaburzył równowagę w bezpiecznej papce oper mydlanych i prorodzinnych sitcomów serwowanych do tej pory ze szklanego ekranu. Prym w obalaniu...

 • Leonardo DiCaprio ma już 40 lat!

  Aktor Leonardo DiCaprio skończył we wtorek, 11 listopada, 40 lat. Znany z wielu wspaniałych ról popularny hollywoodzki aktor wkracza w wiek średni. Czy magiczna czterdziestka przyniesie mu wreszcie Oscara, a może sprawi, że się ustatkuje i przestanie być wiecznie młodym singlem?

 • Ellen Lewis oceni filmy podczas 8. PKO Off Camera

  Jej nazwisko znalazło się w napisach końcowych takich filmów, jak: "Chłopcy z ferajny", "Infiltracja" czy "Forrest Gump". To ona odpowiadała za reżyserię castingu obrazów "Diabeł ubiera się u Prady" i "Gangi Nowego Jorku". Ellen Lewis to kolejny członek jury w konkursie Wytyczanie Drogi. Reżyserka razem ze Sławomirem Idziakiem oceni filmy podczas 8. edycji Festiwalu PKO Off Camera.

 • Denzel Washington nie ma litości

  Były agent w bardzo nietypowy sposób stara się odkupić złe czyny, dokonane na zlecenie CIA. Zaczyna zatem prywatną praktykę jako... spec od rozwiązywania spraw nierozwiązywalnych. Uwaga, spotkanie z młodziutką prostytutką pchnie go w ręce rosyjskiej mafii. Film "Bez litości" wchodzi na ekrany polskich kin 26 października.

 • Martin Scorsese i misjonarze

  Scenarzysta Jay Cocks i reżyser Martin Scorsese, którzy pracowali wspólnie przy realizacji filmów "Gangi Nowego Jorku" i "Wiek niewinności" , przygotowują nowy projekt kinowy. "Silence" ma być opowieścią o jezuickich duchownych żyjących w Japonii w XVII wieku.

 • Martin Scorsese jako rybka

  Słynny reżyser Martin Scorsese ( "Przylądek strachu" , "Wiek niewinności" , "Kundun: Życie Dalajlamy" ) jest kolejną gwiazdą, która udzieli głosu bohaterom kreskówki, określanej jako "podwodna mafijna komedia". Udział w "Sharkslayer" zapowiedzieli już James Gandolfini, Will Smith, Angelina Jolie i Renee Zellweger.

 • Martin Scorsese: Kinofil

  Choć "Hugo i jego wynalazek" wydaje się być pozycją wyróżniającą się na tle reżyserskiego emploi Martina Scorsese, w rzeczywistości jest pięknym i szczerym wyznaniem miłości do kina, które artysta wielokrotnie za pomocą kamery kreślił już na dużym ekranie.

 • Scorsese przyjedzie do Polski

  Martin Scorsese - jeden z najwybitniejszych reżyserów światowego kina - odwiedzi Polskę na zaproszenie Stowarzyszenia Filmowców Polskich.

 • Scorsese najlepszym reżyserem?

  Martin Scorsese został uznany najlepszym żyjącym reżyserem w rankingu amerykańskiego magazynu "Paste".

 • Złoty Glob dla Scorsese

  Martin Scorsese ("Wściekły byk", "Infiltracja", "Kasyno") otrzyma nagrodę Cecil B. DeMille Award, przyznawaną corocznie przez Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej w Hollywood, za "wybitny wkład w rozwój sztuki filmowej".