• Informacje na temat:

  martina zobaczcie

Artykuły na temat: martina zobaczcie
 • Martin Freeman i Amanda Abbington rozstali się!

  Zagraniczne media donoszą o rozstaniu Martina Freemana (45 l.) i Amandy Abbington (42 l.). Para była ze sobą przez 15 lat!

 • Martin Freeman w świecie Marvela

  Martin Freeman pojawi się komiksowym świecie Marvela. Gwiazdor serialu "Sherlock" i "Hobbita" dołączył do obsady produkcji "Captain America: Civil War".

 • Netflix: Trailer i zdjęcia z "Nightflyers" George'a R.R. Martina

  W przyszłym roku fani prozy George'a R.R. Martina będą mieli okazję obejrzeć serial na podstawie jednego z jego opowiadań.

 • Tragedia na planie filmu Martina Scorsese

  W trakcie przygotowań do nowego filmu Martina Scorsese "Milczenie Boga" doszło do tragedii. Jeden z pracowników zginął, a dwóch zostało rannych, kiedy zawalił się dach studia w Tajwanie, gdzie najnowszy obraz reżysera znajduje się w fazie przedprodukcyjnej.

 • "Violetta": Martina Stoessel kocha polską publiczność

  Jakie są wasze wrażenia po koncertach w Łodzi? Martina Stoessel: Bez żadnej przesady mogę powiedzieć, że to były najlepsze koncerty w moim życiu. Publiczność krzyczała podczas całego show(...), żeby pary filmowe czy serialowe spotykały się też w prawdziwym życiu. Szczególnie,że nasi fani są bardzo młodzi. Myślę, że po zakończeniu "Violetty" ja, Martina czy Diego zaangażujemy się w inne...

 • "Selma": O Martinie Lutherze Kingu

  "Selma" - nominowany do Oscara, jeden z najgłośniejszych i najwyżej ocenianych amerykańskich filmów, jest w programie 65. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie, który rozpoczyna się 5 lutego.

 • "Star Trek: Discovery": Sonequa Martin-Green o nowej odsłonie serialu

  W wywiadzie udzielonym serwisowi TVLine aktorka zdradziła parę interesujących faktów dotyczących produkcji.

 • Zobacz Chvrches w przeboju Justina Timberlake'a

  Na zaproszenie radia BBC szkocka, elektroniczna grupa Chvrches wykonała utwór "Cry Me a River" z repertuaru Justina Timberlake'a.

 • Tancerz Ricky'ego Martina pobił swoją dziewczynę!

  Wenezuelska modelka i tancerka Magga Bracoviche opublikowała na Instagramie zdjęcie zrobione tuż po pobiciu jej przez chłopaka - Sherhana Rodrigueza, na co dzień tancerza w zespole Ricky'ego Martina. Czytaj dalej na następnej stronie... "Zebrałam się na odwagę i wyznaję, że byłam ofiarą przemocy domowej" - napisała w sieci. "Zostałam pobita 26 listopada. Jak na ironię, 25 listopada był...

 • Obsada "Selmy" na specjalnych obchodach

  Gwiazdy filmu "Selma", z okazji specjalnego pokazu produkcji, upamiętniły marsz Martina Luthera Kinga w tytułowym mieście.

Zdjęcia na temat: martina zobaczcie
Wideo na temat: martina zobaczcie
 • Na planie 5. sezonu "Gry o tron"

  Zobaczcie materiały zza kulis 5. sezonu sagi George'a R.R. Martina!

 • Cygan

  Najnowszy film słynnego Martina Sulíka to wnikliwy, poruszający dramat z elementami surrealistycznego humoru. Film słowackiego reżysera, który on sam uważa za swój najbardziej osobisty, zadebiutował na zeszłorocznym festiwalu filmowym w Karlowych Warach, skąd wyjechał ze Specjalną Nagrodą Jury i trzema innymi wyróżnieniami. "Cygan" był też oficjalnym kandydatem Słowacji w walce o Oscara. Zdjęcia do filmu realizowane były w autentycznym środowisku słowackich Romów na wschodzie kraju, na planie...

 • Agnozja

  Wyobraź sobie, że nie możesz ufać swoim zmysłom. Komu uwierzysz? Kogo pokochasz? Istnieje świat, w którym nic nie jest tym, czym się wydaje. Dźwięki, obrazy i smaki są jedynie iluzją. To jej świat. Joana cierpi na agnozję. Nie potrafi odróżnić prawdy od misternie zaplanowanej manipulacji. Jej zmysły stają się jej największym wrogiem. Jako jedyna osoba znająca wartą fortunę tajemnicę pada ofiarą cynicznej gry. Miłość, która miała chronić ją przed światem, stanie się jej więzieniem....