• Informacje na temat:

  martine mccutcheon aktorka

Artykuły na temat: martine mccutcheon aktorka
 • Gwiazda "To właśnie miłość" zbankrutowała

  Martine McCutcheon - brytyjska aktorka i piosenkarka, ogłosiła bankructwo. Gwiazda komedii romantycznej "To właśnie miłość" zalega z bieżącymi rachunkami, a jej długi wynoszą obecnie blisko 180 tys. funtów.

 • Wręczono MTV Movie Awards

  W sobotę, 5 czerwca, w Sony Picture Studios, w Culver City, w Kalifornii, po raz 13. wręczono wyróżnienia MTV Movie Awards. Transmisję z uroczystości stacja MTV zaprezentuje 10 czerwca. Triumfatorem wieczoru okazał się przebój "Kill Bill: Volume 1" , który zdobył nagrody między innymi dla "Najlepszej aktorki" - Uma Thurman i "Najlepszego czarnego charakteru " - Lucy Liu.

 • Empire Awards: Ogłoszono laureatów

  Produkcje "Władca Pierścieni: Powrót Króla" , w kategorii "Najlepszy film" i "To właśnie miłość" , w kategorii "Najlepszy film brytyjski", zdobyły nagrody Empire Awards, przyznawane przez popularny angielski magazyn filmowy. Listę laureatów ogłoszono w środę, 4 lutego, w Londynie.

 • Gwiazdor boysbandu: "Jestem bi"

  Duncan James, członek brytyjskiego boysbandu Blue, w jednym z tabloidów wyznał, że jest biseksualistą. Wokalista ujawnił, że miał już dość ukrywania swojej orientacji seksualnej.

 • Nominowany "Powrót Króla"

  Przebój "Władca Pierścieni: Powrót Króla" zdobył aż osiem nominacji do nagród Empire Awards, przyznawanych przez popularny angielski magazyn filmowy. W kategorii "Najlepszy film" obraz Petera Jacksona rywalizować będzie z filmami: "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" , "Wzgórze nadziei" , "Kill Bill: Volume 1" i "X-MEN 2" .

Wideo na temat: martine mccutcheon aktorka
 • Smak życia 3 czyli chińska układanka

  Trzecia odsłona komediowej serii "Smak życia" z Audrey Tautou i Romainem Durisem w rolach głównych. Xawier, Wendy, Martine, Isabelle i William po raz pierwszy spotkali się w Barcelonie. Połączyło ich studenckie życie i wspólne mieszkanie. Dziś mają po 40 lat i choć wiele od tamtego czasu się wydarzyło, ich losy są wciąż pogmatwane jak chińskie puzzle. Xavier ma dwójkę dzieci; by być blisko nich, przeprowadza się do Nowego Jorku, gdzie zamieszkała jego była.

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...