• Informacje na temat:

  martyna agnieszka

Artykuły na temat: martyna agnieszka
 • ​"Na sygnale": Martyna i Piotr stracą Janka...

  Martyna (Monika Mazur) i Piotr (Dariusz Wieteska) pokochają 10-letniego Janka (Eryk Patrykowski) jak własnego syna i postanowią stworzyć mu bezpieczny, pełen rodzinnego ciepła dom. Nie będą przypuszczali, że matka chłopaka wkrótce się o niego upomni...

 • "Mam talent": Lista półfinalistów siódmej edycji

  W sobotę, 18 października, poznaliśmy 40 półfinalistów siódmej edycji programu "Mam talent".

 • Martyna Wojciechowska straciła pracę!

  Portal wirtualnemedia.pl podał, że Martyna Wojciechowska (42 l.) przestała pełnić funkcję redaktor naczelnej jednego z podróżniczych magazynów! Co się stało?

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

 • Martyna Wojciechowska składa kondolencje Agnieszce Woźniak-Starak na Instagramie!

  Martyna Wojciechowska (45 l.) współczuje koleżance ze stacji. Przy okazji przypomniała własną tragedię sprzed kilku lat...

 • "Mam talent": Jak bogini...

  "Masz 15 lat, śpiewasz jak bogini. Rewelacja!" - komentowała występ Martyny Strychalskiej jurorka programu "Mam talent" Agnieszka Chylińska. Trzeci odcinek drugiej edycji przyniósł nam jeszcze jeden znakomity popis wokalny - Adrianny Niewolańskiej.

 • Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są razem? Niezawodna Jastrzębska zapytała wprost

  Czy to prawda, że Martyna Wojciechowska (43 l.) i Przemek Kossakowski (46 l.) są parą? Spekuluje się o tym od niedawna, a teraz wreszcie wypowiedziała się sama zainteresowana. O to zapytała ją niezawodna Agnieszka Jastrzębska. Martyna na jej dociekliwość zareagowała w specyficzny sposób…

 • Martyna Jakubowicz: Ryzykuję

  "Okruchy życia" to tytuł płyty sygnowanej nazwą Martyna Jakubowicz i Żona Lota, która ukaże się 15 listopada. "Długo nie było mojej autorskiej płyty" - przyznaje wokalistka i gitarzystka, pamiętana z wielkiego przeboju "W domach z betonu nie ma wolnej miłości".

 • Martyna Wojciechowska wróci do "Big Brothera"? Na jej miejsce czyha inna gwiazda TVN!

  Martyna Wojciechowska (44 l.) dzięki kontrowersyjnemu programowi zyskała ogromną popularność. Czy zdecyduje się wejść drugi raz do tej samej rzeki?

 • Więckiewicz z Różą Gali

  Robert Więckiewicz, Krystyna Janda, Aga Zaryan, Agata Młynarska, Martyna Wojciechowska, Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska oraz program "The Voice of Poland" to tegoroczni laureaci Róż Gali. W środę, 23 listopada, popularny magazyn wręczył je po raz dziewiąty.

Zdjęcia na temat: martyna agnieszka
Wideo na temat: martyna agnieszka
 • Czy Martyna Wojciechowska wzięła ślub?

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła podpytać Martynę Wojciechowską, czy prawdą jest, że ta szykuje się do ślubu i że być może po raz kolejny zostanie mamą. Podróżniczka rozwiała wszelkie wątpliwości na(...) powiedziała Martyna? (DDTVN/x-news)

 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Martyna Wojciechowska jest zakochana?

  Czy Martyna Wojciechowska jest zakochana? Kto jest jej wybrankiem? Zdradziła to w rozmowie z dziennikarką Agnieszką Jastrzębską. - Nie będę ucinać spekulacji, niech one trwają - powiedziała Wojciechowska. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

Dyskusje na temat: martyna agnieszka