• Informacje na temat:

  martyna piersi

Artykuły na temat: martyna piersi
 • Christina Applegate straciła obie piersi

  W sierpniu 2008 roku Christina usłyszała od swojego lekarza wstrząsającą diagnozę: ma raka piersi. Była w grupie podwyższonego ryzyka - jej matka z tym samym nowotworem zmagała się aż dwa razy(...) piersi. Tłumaczyła, że chce jeszcze zajść w ciążę i cieszyć się życiem bez lęku o przyszłość. Mimo iż zawsze była postrzegana przez pryzmat swojego seksapilu i pozbycie się kobiecych atrybutów nie było...

 • "Będzie dużo piersi"

  "To program dla ludzi ciekawych świata oraz mężczyzn, bo przecież lubią patrzeć na piękne kobiety. Mogę zdradzić, że będzie dużo piersi, moje również" - Martyna Wojciechowska mówi o swoim najnowszym telewizyjnym projekcie "Kobieta na krańcu świata"

 • Aktorka zaakceptowała brak piersi

  Christina Applegate, która niedawno stoczyła walkę z rakiem piersi zakończoną podwójną mastektomią, przyznała, że ogromnie wspiera ją narzeczony, holenderski basista Martyn Lenoble.

 • Cichopek i Hakiel najpiękniejsi!

  Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, Piotr Rubik, Katarzyna Figura, Rafał i Marcin Mroczkowie oraz Agnieszka Holland zostali uznani najpiękniejszymi Polakami w plebiscycie Róże Gali. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w poniedziałek, 13 listopada, w Teatrze Narodowym w Warszawie.

 • Wojciechowska zdradziła, że była molestowana!

  Martyna Wojciechowska (42 l.) zdobyła się na szczere wyznanie...

 • "Pierwsza miłość": 1500. odcinek!

  W sobotnie południe (28 kwietnia) na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie zaroiło się od fanów serialu "Pierwsza miłość". Okazja była naprawdę wspaniała. Popularny serial obchodzi swój jubileusz: 1 maja Telewizja Polsat wyemituje jego 1500 odcinek (będzie wzbogacony o nową czołówkę).

 • Karolina Szostak: Co się dzieje z jej biustem?!

  Jeden z tabloidów informuje, że piersi Karoliny Szostak (43 l.) są w "poważnym niebezpieczeństwie"!

 • Na dobre i na złe

  W Leśnej Górze trwa rekrutacja do działu statystyki. Martyna podstępem dostaje się do gabinetu Trettera. Opowiada o swojej trudnej sytuacji materialnej,...

 • Znane Polki w szczytnym celu

  ...- Albumem "Pier(w)si w Polsce" pragniemy zwrócić uwagę na problem raka piersi w inny niż ogólnie przyjęty sposób - ogłosili organizatorzy wernisażu, jaki odbył się wczoraj, 20 maja, w jednym z warszawskich klubów.

 • Christina Applegate jest w ciąży

  Johnathona Schaecha. Gwiazda w 2009 roku przeszła podwójna mastektomię, jednak dziś jest już wolna od raka piersi.

Zdjęcia na temat: martyna piersi
Wideo na temat: martyna piersi
 • Gerontofilia

  18-letni Lake ma kochającą dziewczynę, ale pewnego dnia odkrywa, że bardziej interesują go dużo starsi mężczyźni. Los sprawia, że dostaje wakacyjną pracę w domu opieki, gdzie rozwija delikatną relację z panem Peabody. Kiedy dowiaduje się, że pacjetom podawane są w nadmiarze leki na uspokojenie, postanawia uratować pana Peabody i pomóc mu uciec. Rozpoczyna się zabawna i poruszająca podróż, która zbliża ich jeszcze bardziej. Ale nikt nie żyje wiecznie.

 • Godzilla

  Zapierająca dech w piersiach reaktywacja historii kultowej Godzilli - postaci zrodzonej w wytwórni Toho. Tworzony z rozmachem film przygodowy, który pokazuje walkę najsławniejszego na świecie potwora przeciwko złym stworzeniom, które czerpią siłę z arogancji ludzkości wobec nauki i zagrażają światu.

 • Jestem Femen

  Film opowiada o fenomenie ukraińskiego kobiecego ugrupowania, Femen. Jego aktywistki znane są w całej Europie: kobiety walczące o wolność słowa i demokrację, protestujące półnago, z hasłami wypisanymi na obnażonych piersiach. Bohaterką jest Oksana Szaczko, współzałożycielka ruchu, którą namiętność do ikonografii mało nie zaprowadziła do klasztoru. Jednak zamiast zakonnicą, Oksana została aktywistką i inicjatorką półnagich protestów na wielkich placach Europy. Dokument pokazuje kulisy...

Dyskusje na temat: martyna piersi
 • Re: ​"M jak miłość": Agnieszka Perepeczko uwielbia swoje... piersi

  Lubisz słodkie kobiety https://youtu.be/C6avIjUBooc

 • Re: Randka

  Odcinek 523: W Leśnej Górze trwa rekrutacja do działu statystyki. Martyna podstępem dostaje się do gabinetu Trettera. Opowiada o swojej trudnej sytuacji materialnej, aby przekonać lekarza, by dał jej(...) rozważa rekonstrukcję piersi. Gdy zostaje sama z Witkiem, wyczuwa, że mąż coś przed nią ukrywa.