• Informacje na temat:

  martyna podróżniczka

Artykuły na temat: martyna podróżniczka
 • Martyna Wojciechowska adoptuje kolejne dzieci!

  Martyna Wojciechowska (45 l.) od lat pomaga 6 dziewczynkom z różnych zakątków świata. Jak dowiedziała się "Rewia", dziennikarka jest w trakcie kilku innych procesów adopcyjnych!

 • Martyna Wojciechowska jako bohaterka komiksu?

  Martyna Wojciechowska szuka zdolnych rysowników do pracy przy komiksie, który będzie zachęcał do poznawania świata i uczył tolerancji dla innych kultur. Bohaterką publikacji będzie podróżniczka wzorowana na samej Martynie Wojciechowskiej.

 • Niesłychane, co zrobiła Martyna Wojciechowska!

  Martyna Wojciechowska (44 l.) samotnie wychowuje córkę Marysię (11 l). Właśnie okazało się, że podróżniczka poruszyła ze swoją pociechą trudny temat dotyczący prostytucji. Co ją do tego skłoniło?

 • Martyna Wojciechowska: Kobieta na antenie 56 krajów

  Odniosła międzynarodowy sukces. Prawa do emisji jej programu "Kobieta na krańcu świata" wykupiło aż 56 krajów.

 • Martyna Wojciechowska szczerze o emeryturze!

  Martyna Wojciechowska (45 l.) właśnie zdradziła, jak wyobraża sobie siebie na emeryturze. Przy okazji odniosła się do plotek, które sugerowały, że podróżniczka zamierza zniknąć z show-biznesu.

 • Wyprawa na Mount Everest w 3D

  29 maja 1953 roku miało miejsce pierwsze wejście na Mount Everest. Dziś, dzięki produkcji w technologii 3D "Everest - poza krańcem świata", mamy okazję przenieść się w czasie i choć przez chwilę poczuć się członkami ekspedycji. Obraz w kinach od 21 listopada.

 • Martyna Wojciechowska ogłosiła radosną nowinę! Udało się!

  Martyna Wojciechowska (45 l.) dawno nie była tak szczęśliwa...

 • Martyna Wojciechowska "uwięziona"

  Martyna Wojciechowska, znana dziennikarka, podróżniczka i redaktor naczelna polskiej edycji magazynu National Geographic, rozpoczęła zdjęcia do trzeciej edycji programu "Kobieta na krańcu świata". W jego realizacji przeszkadza jednak natura.

 • Martyna Wojciechowska jednak stanie na ślubnym kobiercu?

  Związek Martyny Wojciechowskiej (44 l.) i Przemysława Kossakowskiego (47 l.) trwa już od ponad roku. Wielu zastanawia się, czy para zamierza sformalizować związek i wziąć ślub. Jak się okazuje, może nie być to takie łatwe, gdyż ostatnio w swoim programie podróżniczka wyznała, że pięciokrotnie zrywała zaręczyny… Jednak ostatnio opublikowane zdjęcie zrodziło sporo spekulacji i dało fanom nadzieję...

 • Martyna Wojciechowska: Kobieta na krańcu świata

  Ruszają zdjęcia do szóstego sezonu programu "Kobiety na krańcu świata". Martyna Wojciechowska zdradza, że ta seria będzie dla niej bardzo osobista, bo chce zrealizować swoje podróżnicze marzenia. Planuje sięgnąć po trudne tematy. - Staję się już powoli starą kobietą i zupełnie inaczej patrzę na ludzkie wybory - twierdzi podróżniczka.

Wideo na temat: martyna podróżniczka
 • Czy Martyna Wojciechowska wzięła ślub?

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła podpytać Martynę Wojciechowską, czy prawdą jest, że ta szykuje się do ślubu i że być może po raz kolejny zostanie mamą. Podróżniczka rozwiała wszelkie wątpliwości na(...) powiedziała Martyna? (DDTVN/x-news)

 • Niebo nad Saharą

  Oparta na bestsellerowej powieści Sylvaina Estibala europejska superprodukcja przygodowa z dwiema największymi gwiazdami kina znad Sekwany: znakomitą, nagrodzoną Oscarem, Złotym Globem, BAFTĄ i dwoma Cezarami niezapomnianą odtwórczynią roli Edith Piaf Marion Cotillard i uznawanym za najprzystojniejszego francuskiego aktora i niezwykle ualentowanego reżysera (gromadzące ponad 8 milionów francuskich widzów "Nie mów nikomu", "Les Petits Mouchoirs") Guilliaumem Canet. Francuska Sahara, rok...

 • Martyna Wojciechowska namawia do sadzenia drzew

  Jednym ze sposobów, by być po stronie natury, jest posadzenie swojego drzewa – uważa Martyna Wojciechowska. Podróżniczka zachęca do różnych działań proekologicznych. W ramach kampanii Żywiec Zdrój „Po stronie natury” podróżniczka weźmie udział w piknikach, które odbędą się w różnych częściach Polski i będzie przekonywać, że każdy z nas ma realny wpływ na stan środowiska naturalnego.