• Informacje na temat:

  martyna wojciechowska błaszczyk

Artykuły na temat: martyna wojciechowska błaszczyk
 • Martyna Wojciechowska znów jest zakochana?!

  ...wyprawie po urodzeniu dziecka uświadomiłam sobie, że jestem w tym momencie przede wszystkim mamą - przyznała wówczas Martyna Wojciechowska. Dlatego ograniczyła szalone plany. Nie wspinała się już na(...). - Szkoda, bo oni idealnie pasują do siebie. Wkrótce Jerzy Błaszczyk wyprowadził się z jej domu w Puszczy Kampinoskiej. Wspólnie czas spędzali tylko z córką. Gdy Martyna zdała pierwsze poważne egzaminy...

 • Wojciechowska czy Cejrowski?

  "Kobieta na krańcu świata" i "Boso przez świat" - dwa programy podróżnicze i dwa różne sposoby na życie. Czyli co łączy, a co dzieli Martynę Wojciechowską i Wojciecha Cejrowskiego?

 • Martyna Wojciechowska uczciła śmierć byłego partnera! Jerzy Błaszczyk miał 46 lat!

  Były ukochany Martyny Wojciechowskiej (41 l.), ojciec jej jedynej córki, ośmioletniej Marysi, przegrał walkę z chorobą nowotworową. Jerzy Błaszczyk miał zaledwie 46 lat.

 • Martyna Wojciechowska wygrała z tajemniczą chorobą?!

  Martyna Wojciechowska (41 l.) stawia sobie coraz trudniejsze wyzwania, godzi macierzyństwo z podróżami na kraniec świata. Czy uda jej się także... wytrwać z mężczyzną?

 • Martyna Wojciechowska: Wciąż przechodzimy żałobę!

  Martyna Wojciechowska (42 l.) podsumowała w "Dzień Dobry TVN" ostatni sezon jej programu "Kobieta na krańcu świata". Dziennikarka przy okazji zdobyła się na szczere wyznanie na temat swojego życia prywatnego. Czy uporała się już z odejściem jej byłego ukochanego?

 • Martyna Wojciechowska znalazła się na rozdrożu!

  Od zawsze lubiła życie na krawędzi. Podróżowała po całym świecie, wspinała się w górach. Do tego motocyklowa pasja, którą ma od dziesiątego roku życia. Martyna Wojciechowska (42 l.) przyzwyczaiła nas(...) jednak bardziej rozwijać się zawodowo" – mówi szczerze Martyna Wojciechowska w wywiadzie dla magazynu „Gala”. Najtrudniejszy moment w życiu Martyny był wtedy, kiedy musiała przekazać córce wiadomość...

 • Martyna Wojciechowska dziś podnosi się po wypadkach! Ma nauczkę na przyszłość

  Martyna Wojciechowska (43 l.) dziś już zrozumiała, że nie może narażać życia i zdrowia jak kiedyś. Teraz zachowuje się o wiele roztropniej.

 • Martyna Wojciechowska tak powiedziała córce o śmierci taty. Było ciężko!

  Martyna Wojciechowska (42 l.) w ostatnim czasie przeżyła wiele. Zmarł ojciec jej córki, Jerzy Błaszczyk (†46 l.), a u niej zdiagnozowano ciężką chorobę. Na domiar złego niedawno uległa poważnemu wypadkowi. Jednak ona nie poddaje się. Wbrew przeciwnościom losu ciągle robi to, co kocha i stara się zarazić swoją pasją córkę Marysię (8 l.).

 • Martyna Wojciechowska o swojej córce: "Nie odczuła mojej choroby"

  Martyna Wojciechowska (41 l.) przeżywa ostatnio trudny czas, ale nie poddaje się. Musi być dzielna dla swojej córeczki Marysi (8 l.). Robi wszystko, by dziewczynka nie odczuła, że jej mama zmaga się z poważną chorobą.

 • W sieci pojawiło się dramatyczne nagranie, na którym poruszona Martyna Wojciechowska (41 l.) tłumaczy, dlaczego na antenie TVN-u nie pojawi się „Kobieta na krańcu świata”. Okazuje się, że problemy zdrowotne przerosły dziennikarkę.

Zdjęcia na temat: martyna wojciechowska błaszczyk
Wideo na temat: martyna wojciechowska błaszczyk
 • Wojciechowska: Zdaniem lekarzy nie powinnam zajść w ciążę

  Martyna Wojciechowska zdradziła w programie "Uwaga", że lekarze nie dawali jej żadnych szans na zajście w ciążę. Gdy pogodziła się już z tą myślą, dowiedziała się, że wkrótce zostanie mamą. Ojcem Marysi jest nurek Jerzy Błaszczyk. Na salonach plotkuje się jednak, że Martyna związana jest ze swoją bliską przyjaciółką - Anitą Werner. Dziennikarka pytana, czy Wojciechowska faktycznie jest "jej

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Mistyfikacja

  Jest rok 1968. Wydalony z uczelni tuż przed obroną pracy magisterskiej Łazowski, wpada na sensacyjny trop, który może zmienić oblicze historii. Z jego dochodzenia wynika, że Witkacy nie popełnił samobójstwa w 1939 roku. Rzeczywistość podsuwa kolejne dowody zadziwiającej mistyfikacji. Kochanka Witkacego przynosi do Desy swoje nieznane portrety, jedna z jego dawnych kobiet przechowuje kartki, które dostała od artysty już po jego rzekomej śmierci. Wszystko wskazuje na to, że wielki mistrz,...