• Informacje na temat:

  martyna wojciechowska pierwsi

Artykuły na temat: martyna wojciechowska pierwsi
 • Martyna Wojciechowska: Mama wygadała się na temat ślubu!?

  Wszyscy zastanawiają się, czy Martyna Wojciechowska (45 l.) i Przemysław Kossakowski (47 l.) przypieczętują swój związek małżeństwem. Nad tym tematem zastanawia się również mama dziennikarka, Pani Joanna, która chciałaby zobaczyć córkę na ślubnym kobiercu.

 • Martyna Wojciechowska: Góry uczą pokory

  Do kin w całym kraju trafił wyjątkowy dokument o pierwszym wejściu na Mount Everest. - Oni robili krok w nieznane - mówi o jego bohaterach Martyna Wojciechowska.

 • Martyna Wojciechowska drży o Kossakowskiego!

  Martyna Wojciechowska (45 l.) wolałaby, aby jej ukochany nie ryzykował życia dla podniesienia oglądalności swojego programu...

 • Wyprawa na Mount Everest w 3D

  29 maja 1953 roku miało miejsce pierwsze wejście na Mount Everest. Dziś, dzięki produkcji w technologii 3D "Everest - poza krańcem świata", mamy okazję przenieść się w czasie i choć przez chwilę poczuć się członkami ekspedycji. Obraz w kinach od 21 listopada.

 • Martyna Wojciechowska: Niemożliwe nie istnieje

  ​Długie, falujące blond włosy, olśniewający uśmiech oraz... czarne spodnie bojówki i wojskowe buty. Tak wygląda, gdy rozmawiamy i taka po prostu jest.

 • Trzeci sezon "Warsaw Shore" wiosną w MTV Polska

  "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" wraca na antenę MTV Polska. Wg informacji portalu Wirtualnemedia.pl trzeci sezon reality-show będzie dłuższy od dotychczasowych, pojawią się w nim również nowi uczestnicy.

 • Martyna Wojciechowska tego dnia nie zapomni do końca życia. Polały się łzy

  Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Ale wizerunek twardzielki nie do końca jest prawdziwy. Odkąd Martyna Wojciechowska (45 l.) urodziła dziecko i spotkała nową miłość, bardzo się zmieniła. Najbliżsi wciąż nie mogą w to uwierzyć...

 • Martyna Wojciechowska najpopularniejszą blogerką

  Martyna Wojciechowska jest najpopularniejszą blogerką w Polsce wynika z badania "Blogerzy w Polsce 2013. Znajomość - wizerunek - znaczenie" przeprowadzonego przez firmę Polskie Badania Internetu wśród internatów w wieku 15-65 lat.

 • Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski: Kolejna próba dla ich związku

  Najbliższe miesiące, kiedy Martyna Wojciechowska całkowicie zaangażuje się w działalność na rzecz swojej fundacji, będą prawdziwym testem dla jej związku...

 • Martyna Wojciechowska: Seks z trzema mężami?

  Martyna Wojciechowska ma dar do wynajdywania niezwykłych bohaterek i skłaniania ich do intymnych wyznań. W trzeciej serii książki "Kobieta na krańcu świata" dziennikarka porusza tematy kontrowersyjne i już zapowiada kolejne historie.

Wideo na temat: martyna wojciechowska pierwsi
 • Pierwszy wspólny wywiad Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

  Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pojawili się razem na balu Fundacji TVN. Para udzieliła równiez pierwszego wspólnego wywiadu. Dziennikarka zastrzegła jednak, że taka sytuacja szybko się nie powtórzy. - Tu się pokazujemy, ale nie możemy obiecać, że będziemy to robić regularnie - powiedziała Martyna Wojciechowska. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Pierwszy raz

  Lekka i bezpretensjonalna komedia młodzieżowa, która nawiązuje klimatem do kinowych hitów "Cała ona", "American Pie" i "Wredne dziewczyny". Nieśmiały pierwszak Victor (Devon Werkheiser) zakochuje się po uszy w uczennicy starszej klasy. Niestety, Anya (Scout Taylor-Compton) gra w zupełnie innej lidze. Jest piękna, popularna i ma bogatego chłopaka szpanującego markową odzieżą i najnowszym modelem Lotusa. Jednak szczęśliwy zbieg okoliczności sprawia, że Victor dostanie szansę zainteresowania...

 • Samotność liczb pierwszych

  Adaptacja książki Paolo Giordano pt. "Samotność liczb pierwszych", jej bohaterami są Alice i Mattia, których losy śledzimy na przestrzeni wielu lat. 7-letnia Alice zmuszana jest przez ojca do udziału w lekcjach jazdy na nartach. Podczas zajęć łamie nogę i utyka na nią przez resztę życia. Zawiedziony ojciec swoją dezaprobatą wobec córki powoduje, że ta wpada w anoreksję. Mattia, matematyczny geniusz, ma siostrę-bliźniaczkę upośledzoną umysłowo. Pewnego dnia, pozostawia Micheli samą w parku,...