• Informacje na temat:

  martyna wojciechowska sama

Artykuły na temat: martyna wojciechowska sama
 • Martyna Wojciechowska ubiegła media! Osobiście podzieliła się wiadomością!

  Martyna Wojciechowska (45 l.) słynie ze swojego sporego poczucia humoru, któremu dała upust i tym razem. Opublikowała zdjęcie na swoim profilu w mediach społecznościowych, śmiejąc się z samej siebie.

 • Martyna Wojciechowska jako bohaterka komiksu?

  Martyna Wojciechowska szuka zdolnych rysowników do pracy przy komiksie, który będzie zachęcał do poznawania świata i uczył tolerancji dla innych kultur. Bohaterką publikacji będzie podróżniczka wzorowana na samej Martynie Wojciechowskiej.

 • Martyna Wojciechowska: Mama wygadała się na temat ślubu!?

  Wszyscy zastanawiają się, czy Martyna Wojciechowska (45 l.) i Przemysław Kossakowski (47 l.) przypieczętują swój związek małżeństwem. Nad tym tematem zastanawia się również mama dziennikarka, Pani Joanna, która chciałaby zobaczyć córkę na ślubnym kobiercu.

 • Martyna Wojciechowska: Chcę, żeby ludzie na świecie o tym usłyszeli

  Film "Ludzie duchy" Martyny Wojciechowskiej i Marka Kłosowicza otrzymał nominację na Międzynarodowym Festiwalu Produkcji Telewizyjnej w Monte Carlo. Dokument opowiada historię albinosów z Tanzanii, którzy są zwierzyną łowną dla ludzi wierzących w magiczną moc chorych na bielactwo.

 • Martyna Wojciechowska drży o Kossakowskiego!

  Martyna Wojciechowska (45 l.) wolałaby, aby jej ukochany nie ryzykował życia dla podniesienia oglądalności swojego programu...

 • Ma przyjaciółki na całym świecie

  Martynie Wojciechowskiej nie chodzi o liczbę kilometrów zaliczonych w podróżach. Jej marzeniem jest dotarcie do niezwykłych kobiet pod każdą szerokością geograficzną. Obecnie już w szóstym sezonie zwiedzamy z nią "kraniec świata".

 • Niesłychane, co zrobiła Martyna Wojciechowska!

  Martyna Wojciechowska (44 l.) samotnie wychowuje córkę Marysię (11 l). Właśnie okazało się, że podróżniczka poruszyła ze swoją pociechą trudny temat dotyczący prostytucji. Co ją do tego skłoniło?

 • Wyprawa na Mount Everest w 3D

  29 maja 1953 roku miało miejsce pierwsze wejście na Mount Everest. Dziś, dzięki produkcji w technologii 3D "Everest - poza krańcem świata", mamy okazję przenieść się w czasie i choć przez chwilę poczuć się członkami ekspedycji. Obraz w kinach od 21 listopada.

 • Martyna Wojciechowska szczerze o emeryturze!

  Martyna Wojciechowska (45 l.) właśnie zdradziła, jak wyobraża sobie siebie na emeryturze. Przy okazji odniosła się do plotek, które sugerowały, że podróżniczka zamierza zniknąć z show-biznesu.

 • Dziś poznamy laureatów Wiktorów

  Już dziś wieczór poznamy laureatów Wiktorów - nagród przyznawanych wybitnym osobowościom polityki, sportu, kultury, dziennikarstwa i show-biznesu. Galę pokaże TVP 1 o godz. 20.25.

Wideo na temat: martyna wojciechowska sama
 • Martyna Wojciechowska o komentarzach w mediach na temat akcji ratunkowej na Nanga Parbat

  Martyna Wojciechowska razem z milionami Polaków śledziła akcję ratunkową na Nanga Parbat. Dziennikarka sama uprawia wspinaczkę i ma na koncie m.in. zdobycie szczytu Mount Everest. Jak ocenia pracę(...) - powiedziała. Czy ludzie z ekstremalnymi pasjami powinni mieć rodzinę? - Nie znam dobrej odpowiedzi na to pytanie - stwierdziła Martyna Wojciechowska. (Agencja TVN/x-news)

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.

 • Film Martyny Wojciechowskiej walczy o nagrodę na festiwalu w Monte Carlo

  Film „Ludzie duchy” Martyny Wojciechowskiej i Marka Kłosowicza otrzymał nominację na Międzynarodowym Festiwalu Produkcji Telewizyjnej w Monte Carlo. Dokument opowiada historię albinosów z Tanzanii, którzy są zwierzyną łowną dla ludzi wierzących w magiczną moc chorych na bielactwo. Martyna Wojciechowska nie ukrywa, że już sama nominacja do tak prestiżowej nagrody jest dla niej wielkim wyróżnieniem.

 • Para na życie

  Film nagradzanego przez Akademię Filmową reżysera Sama Mendesa, opowiada o komediowych i emocjonalnych perypetiach pewnej pary. Oryginalny scenariusz wyszedł spod ręki powieściopisarzy Dave'a Eggersa i Vendeli Vida, zaś muzykę skomponował wokalista i autor piosenek Alexi Murdoch. Pozostająca w wieloletnim związku para trzydziestokilkulatków, Burt (John Krasinski) i Verona (Maya Rudolph) spodziewają się dziecka. Wszystko przebiega pomyślnie, gdy pewnego dnia, ekscentryczni rodzice Burta, Jerry...