• Informacje na temat:

  martyna wojciechowska szpitala

Artykuły na temat: martyna wojciechowska szpitala
 • Martyna Wojciechowska dziś podnosi się po wypadkach! Ma nauczkę na przyszłość

  Martyna Wojciechowska (43 l.) dziś już zrozumiała, że nie może narażać życia i zdrowia jak kiedyś. Teraz zachowuje się o wiele roztropniej.

 • 4 nowości w jesienniej ramówce TVN-u

  W jesiennej ramówce TVN-u znalazły się cztery nowości: reality-show "Kto poślubi mojego syna", "Mama kontra mama" i "Żony z Hollywood" oraz dokumentalny serial "Szkoła".

 • Martyna Wojciechowska ma gest. Przeznaczyła dużą sumę na cele charytatywne!

  Martyna Wojciechowska (40 l.) jest bardzo zaangażowana w budowę Przylądka Nadziei, czyli wrocławskiej Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej. Podróżniczka na ten cel przeznaczyła sporą sumę pieniędzy!

 • Polskie seriale podbijają świat

  "Przepis na życie", "Lekarze" i "Prawo Agaty" to seriale telewizji TVN, które oglądać mogą już nie tylko widzowie w naszym kraju. Te, pisane przez polskich scenarzystów produkcje, zostały sprzedane m.in. do Rosji, Słowacji, Łotwy i Czech.

 • Martyna Wojciechowska boi się o swoje życie! Ubezpieczyła się na...

  Martyna Wojciechowska (39 l.) nie zamierza rezygnować z niebezpiecznych podróży w najdalsze zakątki. Przezornie postanowiła jednak zadbać o przyszłość swojej córeczki, gdyby z którejś wyprawy nie wróciła...

 • Martyna Wojciechowska szczęśliwa! Darczyńca ofiarował milion złotych!

  Martyna Wojciechowska (41 l.) nie kryje swojego wielkiego wzruszenia...

 • Wojciechowska wyszła ze szpitala

  Martyna Wojciechowska przeszła serię skomplikowanych badań, które pomogą wyleczyć ją z tropikalnych chorób.

 • W tym roku życie dało im w kość! Dramaty gwiazd w 2015 roku!

  ...l.) i Martyna Wojciechowska (41 l.) w obliczu choroby zaczęli doceniać swoje zdrowie i życie. Oby 2016 rok przyniósł tym gwiazdom chwilę ukojenia od zmartwień, które zostawili za sobą.

 • Pomponik w pigułce!

  Angeles Italia, wywracając się ze swoim przyjacielem tuż przed aparatami fotoreporterów. Sytuacja nie do pozazdroszczenia! Martyna Wojciechowska zaapelowała o wsparcie finansowe dla zmagającej się(...) samochodowemu.  W ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala.  Niestety, mimo natychmiastowej operacji mózgu nie udało się jej uratować.  "Super Express" ujawnił kulisy najnowszej...

 • Serialowy przewodnik

  Marty zjawia się ona sama. Po posiedzeniu sądu, które ostatecznie kończy ich małżeństwo, Wojciechowska prosi Budzyńskiego o chwilę rozmowy. Wyjaśnia mu, iż bardzo jej zależy, by nadal był obecny(...) skarży się na silny ból brzucha, dlatego lekarz zabiera oboje na obserwację do szpitala. Tymczasem Julka i Bart zajmują się Maciejem, himalaistą, który został sparaliżowany przez guz mózgu. Starają...

Wideo na temat: martyna wojciechowska szpitala
 • Poradnik pozytywnego myślenia

  Były nauczyciel, Pat Solitano (Bradley Cooper), znalazł się na życiowym zakręcie. Po tym, jak stracił pracę, dom oraz żonę, ostatnie osiem miesięcy spędził w szpitalu psychiatrycznym. Po zwolnieniu ze szpitala w wyjściu na prostą pomagają mu rodzice - Patrick senior i Dolores (Robert De Niro i Jacki Weaver). Pat jest zdeterminowany, by po okresie separacji odbudować relacje z żoną i wrócić do niej. Wszystko jednak komplikuje się na nowo, kiedy spotyka on na swojej drodze tajemniczą i samotną...

 • Sucker Punch

  Historia rozgrywa się w latach 50 ubiegłego wieku. Babydoll zostaje umieszczona przez ojczyma w zakładzie psychiatrycznym. Za pięć dni ma przejść zabieg lobotomii. W tym czasie dziewczyna kreuje alternatywny świat, w który ucieka, aby zapomnieć o rzeczywistości. Jednak i tam nie jest bezpieczna. Babydoll musi zebrać 5 przedmiotów, aby uchronić się przed złoczyńcą czyhającym na nią. Pomagają jej cztery pacjentki szpitala.

 • Spadkobiercy

  Najnowszy film Alexandra Payne’a, trzykrotnie nominowanego do Oscara twórcy "Bezdroży" i "Schmidta", ekranizacja bestsellerowej powieści Kaui Hart Hemmings. Gdy jego żona trafia do szpitala po wypadku, wpływowy biznesmen z Hawajów musi zaopiekować się dwiema kilkunastoletnimi córkami, z którymi wcześniej niewiele go łączyło.