• Informacje na temat:

  martyna wojciechowska w rpa

Artykuły na temat: martyna wojciechowska w rpa
 • Wojciechowska zatrzymana w Birmie

  Trwają zdjęcia do kolejnej serii programu Martyny Wojciechowskiej - "Kobieta na krańcu świata". Premiera telewizyjna show planowana jest na 3 października. Jednak ekipa TVN w Birmie napotkała na pewne problemy - została zatrzymana.

 • Ponownie "na krańcu świata"

  W jesiennej ramówce telewizji TVN znalazła się druga edycja programu "Kobieta na krańcu świata". Martyna Wojciechowska zaprezentuje polskim widzom kolejne niezwykłe mieszkanki naszego globu.

 • Podgląda randkę hipopotamicy!

  Na mapie drugiej serii programu "Kobieta na krańcu świata" znalazły się m.in.: RPA, Indonezja, Indie i Japonia. Celem tych, czasem ryzykownych, wypraw było poznanie życia tamtejszych kobiet - ich codziennych zajęć, pasji, marzeń, radości i smutków.

Wideo na temat: martyna wojciechowska w rpa
 • Invictus Niepokonany

  Inspirująca historia o tym, jak Nelson Mandela (Morgan Freeman) postanowił połączyć siły z kapitanem drużyny rugby RPA, Francois Pienaarem (Matt Damon), by zjednoczyć ich kraj. Nowy prezydent mobilizuje słabo rokującą drużynę rugby RPA podczas niezwykłego meczu na Mistrzostwach Świata w 1995 roku. Wierzy w ogólnoludzki wymiar sportu - ponad podziałami rasowymi i ekonomicznymi.