• Informacje na temat:

  martyna wojciechowska zdjęcia

Artykuły na temat: martyna wojciechowska zdjęcia
 • Martyna Wojciechowska ubiegła media! Osobiście podzieliła się wiadomością!

  Martyna Wojciechowska (45 l.) słynie ze swojego sporego poczucia humoru, któremu dała upust i tym razem. Opublikowała zdjęcie na swoim profilu w mediach społecznościowych, śmiejąc się z samej siebie.

 • Wyprawa na Mount Everest w 3D

  29 maja 1953 roku miało miejsce pierwsze wejście na Mount Everest. Dziś, dzięki produkcji w technologii 3D "Everest - poza krańcem świata", mamy okazję przenieść się w czasie i choć przez chwilę poczuć się członkami ekspedycji. Obraz w kinach od 21 listopada.

 • Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski już po ślubie?! Wydało się?

  Martyna Wojciechowska (45 l.) i Przemysław Kossakowski (48 l.) spotykają się od 2018 roku. Fani tej pary tylko czekają na ogłoszenie, że postanowili wziąć ślub. Czyżby właśnie się to stało!?

 • Wraca program Martyny Wojciechowskiej

  Dziennikarka TVN znów wybiera się "na kraniec świata", by poznać kobiety żyjące w innych kulturach. Najnowsza edycja ma mieć wyjątkowy charakter.

 • Martyna Wojciechowska: Jej rodzina się powiększy!

  ...zdjęć do programu „Misja Martyna”.  "Zginął na miejscu. Na moich rękach nawet, a ja złamałam kręgosłup. W tym momencie postanowiłam zmienić całe swoje życie" – opowiadała Martyna Wojciechowska (44). Przysięgła sobie, że otoczy jego rodzinę miłością i opieką. A pani Martyna zawsze dotrzymuje słowa. Na Instagramie podzieliła się zdjęciem, na którym pozuje z dwojgiem roześmianych osiemnastolatków...

 • Martyna Wojciechowska "uwięziona"

  Martyna Wojciechowska, znana dziennikarka, podróżniczka i redaktor naczelna polskiej edycji magazynu National Geographic, rozpoczęła zdjęcia do trzeciej edycji programu "Kobieta na krańcu świata". W jego realizacji przeszkadza jednak natura.

 • Martyna Wojciechowska odniosła się do swojej nowej fryzury! Pokazała nowe zdjęcie!

  Martyna Wojciechowska (44 l.) wywołała prawdziwa burzę, publikując najnowsze zdjęcie w krótkich włosach. Fani w komentarzach lamentowali, a gwiazda postanowiła się do tego odnieść.

 • Martyna Wojciechowska: Kobieta na krańcu świata

  Ruszają zdjęcia do szóstego sezonu programu "Kobiety na krańcu świata". Martyna Wojciechowska zdradza, że ta seria będzie dla niej bardzo osobista, bo chce zrealizować swoje podróżnicze marzenia. Planuje sięgnąć po trudne tematy. - Staję się już powoli starą kobietą i zupełnie inaczej patrzę na ludzkie wybory - twierdzi podróżniczka.

 • Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pochwalili się zdjęciem z wakacji!

  Martyna Wojciechowska (44 l.) i Przemysław Kossakowski (47 l.) wybrali się do Holandii. Choć para bardzo strzeże swojej prywatności tym razem podzieliła się zaskakującym zdjęciem. O co mogło chodzić Wojciechowskiej?

 • Ponownie na krańcu świata

  Martyna Wojciechowska zdradza kulisy powstania trzeciej edycji swojego programu.

Zdjęcia na temat: martyna wojciechowska zdjęcia
Wideo na temat: martyna wojciechowska zdjęcia
 • Agnieszka Woźniak-Starak ciężko pracuje na ściance! Jak wypadły inne gwiazdy?!

  Na jesiennej ramówce TVN-u nie zabrakło oczywiście największych gwiazd tej stacji. To okazja do zaprezentowania swojego programu, a także... samego siebie. Celebryci chętnie pozują do zdjęć na tzw. "ściance". Tym razem prym w tej pracy wiodły Agnieszka Woźniak-Starak (40 l.), Martyna Wojciechowska (43 l.) i Agnieszka Chylińska (42 l.). Która z pań wypadła najlepiej? (INTERIA)

 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.