• Informacje na temat:

  martyna wojciechowska zdobyła szczyt

Artykuły na temat: martyna wojciechowska zdobyła szczyt
 • Martyna Wojciechowska nigdy nie była tak szczera! Wszystko wyciągnęła z niej… Ania Lewandowska!

  ..., że z Marysią pod sercem zdobyła górę Elbrus, szczyt w Rosji o wysokości 5642 m n.p.m. "O tym, że zostanę mamą dowiedziałam się na dzień przed wyprawą na Elbrus. To miał być mój piąty szczyt w projekcie(...)Martyna i Ania mają wiele wspólnych tematów, ale dopiero teraz udało im się spotkać i porozmawiać. Nie ma co ukrywać, że podróżniczka nie jest typową matką i jej podejście do macierzyństwa niektórych...

 • Martyna Wojciechowska: Góry uczą pokory

  Do kin w całym kraju trafił wyjątkowy dokument o pierwszym wejściu na Mount Everest. - Oni robili krok w nieznane - mówi o jego bohaterach Martyna Wojciechowska.

 • Nanga Parbat: Martyna Wojciechowska zabrała głos. Gorzkie słowa!

  Ostatnio głośno było o Tomaszu Mackiewiczu oraz Elizabeth Revol, którzy podjęli próbę zdobycia szczytu Nanga Parbat. Podczas zejścia pojawiły się problemy i potrzebowali pomocy. Do akcji ratunkowej włączyli się Polacy z zimowej wyprawy na K2. Temat był szeroko komentowany w mediach oraz przez internautów. Teraz wypowiedziała się także Martyna Wojciechowska.

 • Wyprawa na Mount Everest w 3D

  29 maja 1953 roku miało miejsce pierwsze wejście na Mount Everest. Dziś, dzięki produkcji w technologii 3D "Everest - poza krańcem świata", mamy okazję przenieść się w czasie i choć przez chwilę poczuć się członkami ekspedycji. Obraz w kinach od 21 listopada.

 • Martyna Wojciechowska: Pierwszy raz za kimś tęskniłam

  To były pierwsze święta Bożego Narodzenia jej córki. Ona jednak podjęła decyzję o wyprawie na szczyt Antarktydy. Dziś tego żałuje.

 • Martyna Wojciechowska zamiast z córeczką spędzi nadchodzące święta na Antarktydzie.

 • Martyna Wojciechowska: Cztery razy umierała na rękach matki

  Wojciechowska. Między tymi dramatami były też szczęśliwe chwile, na przykład wtedy, gdy Martyna dostała własny program "Automaniak" i gdy w 2002 r. ukończyła rajd "Dakar". Nie złamała jej żadna choroba(...) będzie dobrze - mówiła podróżniczka. Od dzieciństwa wzorem była dla niej Wanda Rutkiewicz (†49 l.), pierwsza Polka, która zdobyła Mount Everest. Martyna poznała ją w warsztacie samochodowym swojego...

 • Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski świętują! "Z radością przyjęli tę informację"

  Martyna Wojciechowska (44 l.) i Przemek Kossakowski (46 l.) to obecnie jedna z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Teraz będzie o nich jeszcze głośniej!

 • Martyna Wojciechowska miała groźny wypadek na motocyklu

  Martyna Wojciechowska (41 l.) w listopadzie 2015 roku w oficjalnym oświadczeniu przyznała, że zmaga się z egzotyczną chorobą. Teraz kolejny raz los ją doświadcza - kilka dni temu podróżniczka miała wypadek na motocyklu.

 • Martyna Wojciechowska aresztowana! Została zatrzymana przez wywiad wojskowy!

  Martyna Wojciechowska (42 l.) raczej nie jest znana z kontrowersyjnych sytuacji. Jest ceniona za swoje pasje, trud włożony w wykonywaną pracę i osiągnięcia z nią związane. Tym razem media obiegły jednak doniesienia o jej aresztowaniu! Zatrzymano ją podczas prac nad nowymi odcinkami programu w Pakistanie.

Wideo na temat: martyna wojciechowska zdobyła szczyt
 • Martyna Wojciechowska o komentarzach w mediach na temat akcji ratunkowej na Nanga Parbat

  Martyna Wojciechowska razem z milionami Polaków śledziła akcję ratunkową na Nanga Parbat. Dziennikarka sama uprawia wspinaczkę i ma na koncie m.in. zdobycie szczytu Mount Everest. Jak ocenia pracę(...) - powiedziała. Czy ludzie z ekstremalnymi pasjami powinni mieć rodzinę? - Nie znam dobrej odpowiedzi na to pytanie - stwierdziła Martyna Wojciechowska. (Agencja TVN/x-news)

 • Get on Up

  Droga na szczyt Jamesa Browna, który pomimo ubóstwa i przeciwności losu staje się jednym z najbardziej wpływowych muzyków w historii.

 • Giganci ze stali

  Charlie Kenton jest weteranem walk wręcz. Jego kariera zakończyła się z chwilą, gdy panowanie na ringu przejęły roboty. Teraz zajmuje się organizacją nielegalnych walk i renowacją robotów. Jest na dnie, gdy w jego życiu pojawia się Max, który twierdzi, że jest jego synem. Chłopak motywuje go do wytrenowania robota, który mógłby stanąć do walki o mistrzostwo. Stawki w tym brutalnym sporcie są wysokie, a Charlie i Max mają tylko jedną szansę, by wrócić na szczyt.