• Informacje na temat:

  maruszeczko anna

Artykuły na temat: maruszeczko anna
 • "Na Wspólnej": Niezwykły projekt Anny Guzik-Tylki

  Anna Guzik-Tylka, czyli Żaneta Szulc z "Na Wspólnej", jest aktorką Teatru Polskiego w Bielsku-Białej, zaangażowała się w projekt "Kultura bez barier" poświęcony osobom niesłyszącym i niewidomym.

 • Powraca "Kobieta na zakręcie"

  Na antenę TVN Style powraca program Anny Maruszeczko "Kobieta na zakręcie". W trzecim sezonie widzowie poznają kolejne historie niezwykłych pań, które zmierzyły się z przeciwnościami losu. Jak pokonały trudności?

 • Ania Przybylska jakiej nie znaliśmy. Siostra aktorki udzieliła niezwykłego wywiadu!

  ..., w niezwykle szczerym i emocjonalnym wywiadzie, głos zabrała siostra gwiazdy - Agnieszka Kubera. W rozmowie z dziennikarką Anną Maruszeczko (53 l.) w magazynie "Uroda życia", opowiedziała o Ani, tak jak...

 • Anny w świątecznej aurze

  11 grudnia o godz. 20.00 w hotelu Novotel Warszawa Airport już po raz czwarty odbędzie się Wielka Gala Anny dla Anny Dymnej. - W tym roku zbieramy pieniądze na budowę ośrodka terapeutyczno-rehabilitacyjnego w Radwanowicach, który będzie wybudowany dla podopiecznych fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" - mówi Anna Mirska-Perry inicjator i organizator tego corocznego wydarzenia.

 • Zaradne mamy na wybiegu!

  ...znanych z seriali aktorek swoimi pociechami pochwaliły się też: Hanna Lis, Anna Maruszeczko, Anna Głogowska, Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Magdalena Steczkowska. Na wybiegu nie mogło oczywiście...

 • "Kobiety na zakręcie"

  Ciężka choroba, bankructwo, wojna. Oto dramaty, z jakimi zmierzyły się bohaterki drugiej serii programu Anny Maruszeczko - "Kobiety na zakręcie".

 • Odświeżone "Miasto kobiet"

  Trwają nagrania do wiosennej edycji talk-show "Miasto kobiet", emitowanego w stacji TVN Style. Pojawi się wiele nowości, m.in. nowe prowadzące i ciekawi goście.

 • TVN Style: Freud w spódnicy i inne nowości

  Małgorzata Rozenek jako "Perfekcyjna Pani Domu", Katarzyna Pakosińska namawiająca na intymne zwierzenia na "Pakozetce" i propozycje kulinarne Pascala Brodnickiego wprost z Azji - to niektóre z wiosennych nowości TVN Style. Znamy już wiosenną ramówkę stacji.

 • "Rozmowy w toku": Bez tabu

  Zwierzenia smutne i wesołe. Tematy lekkie i te bardzo ciężkiego kalibru. Nikt inny nie potrafi słuchać i pytać z takim wyczuciem. To tajemnica sukcesu prowadzącej program "Rozmowy w toku" - Ewy Drzyzgi.

 • Talk-show Kwaśniewskich w TVN Style

  Wśród nowości w jesiennej ramówce TVN Style znalazł się m.in. program prowadzony przez Jolantę i Aleksandrę Kwaśniewską.

Zdjęcia na temat: maruszeczko anna
 • Anna Maruszeczko z partnerem
Wideo na temat: maruszeczko anna
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.