• Informacje na temat:

  maruszewski piotr

Artykuły na temat: maruszewski piotr
 • Kasia Bujakiewicz wyszła za mąż!

  Kasia Bujakiewicz (45 l.) i jej wieloletni partner Piotr Maruszewski zalegalizowali swój związek!

 • Bujakiewicz będzie mamą

  Gdy Katarzyna Bujakiewicz zniknęła z salonów, zaczęto plotko wać o jej ciąży. Dziś szczęśliwa gwiazda wreszcie potwierdza, że spodziewa się dziecka!

 • ​"Na dobre i na złe": Katarzyna Bujakiewicz wyszła za mąż!

  Katarzyna Bujakiewicz, czyli Marta Kozioł z "Na dobre i na złe", nie jest już panną! Aktorka, która jeszcze niedawno deklarowała w wywiadach, że nie zamierza wyjść za mąż, zdecydowała się jednak na zalegalizowanie swego związku z Piotrem Maruszewskim i w miniony weekend została żoną przystojnego biznesmena.

 • Bujakiewicz: Nie jestem pracoholiczką

  Będziemy się wozić drogimi samochodami, bywać w ekskluzywnych miejscach. Będzie wesoło - mówi o czwartej serii "Lekarzy" Katarzyna Bujakiewicz.

 • Katarzyna Bujakiewicz: Ślub tuż-tuż!

  Katarzyna Bujakiewicz (43 l.) kilkakrotnie deklarowała, że za mąż się nie wybiera. Jednak nie miała wątpliwości, że Piotr Maruszewski (42 l.) jest właśnie tym mężczyzną, którego szukała dla siebie.

 • Nie zamierza wychodzić za mąż!

  Katarzyna Bujakiewicz ("Na dobre i na złe", "Listy do M.", "Lekarze") wyznała właśnie w wywiadzie, że nie ma szans na to, by komukolwiek udało się w najbliższym czasie zaciągnąć ją przed ołtarz!

 • Bujakiewicz urodziła

  ...37-letnia Katarzyna Bujakiewicz i jej partner, biznesmen Piotr Maruszewski, w sobotę, 7 sierpnia, zostali rodzicami córeczki.

 • Kalina Jędrusik: Bo we mnie jest seks

  W niedzielę, 7 sierpnia 2011, minęło 20 lat od śmierci Kaliny Jędrusik. "Gdyby żyła gdzieś tam w świecie, ścigałaby się z Marylin Monroe" - wspominała ją Agnieszka Osiecka.

 • Jest szczęśliwa i planuje ślub!

  Katarzyna Bujakiewicz, którą już we wrześniu zobaczymy w nowym serialu "Lekarze", jest gotowa do zamążpójścia. Podobno jeszcze w tym roku zamierza poślubić ojca swojej córeczki Olgi, Piotra Maruszewskiego!

 • "Na dobre i na złe": Katarzyna Bujakiewicz wyjdzie za mąż... dyskretnie

  ...aktorka potwierdza, że w Wigilię Bożego Narodzenia Piotr Maruszewski poprosił ją o rękę, a ona zgodziła się zostać jego żoną. - W końcu faktycznie to się stało. Powiedział mi: mam już dość tego zamieszania, miejmy to za sobą. I po prostu mi się oświadczył - wyznała w rozmowie z magazynem "Show". Katarzyna Bujakiewicz, choć oficjalnie jest już narzeczoną Piotra Maruszewskiego, twierdzi, że na...

Zdjęcia na temat: maruszewski piotr
Wideo na temat: maruszewski piotr
 • Katarzyna Bujakiewicz: Ślub dopiero za 8 lat?

  w programie "Mali giganci", w którym jest jurorką, do niczego nie są zmuszane. Za przykład podała Olivię Wieczorek, członkinię zwycięskiej drużyny z pierwszej edycji show, która z pomocą Piotra Rubika robi karierę. Kasia jakiś czas temu zaręczyła się z Piotrem Maruszewskim. Na pytanie, kiedy planują ślub, odpowiedziała, że dopiero za... osiem lat. (WideoPortal / x-news)