• Informacje na temat:

  marvin gaye

Artykuły na temat: marvin gaye
 • T.I. również zapłaci za "Blurred Lines"?

  Według dzieci Marvina Gaye'a Robin Thicke i Pharrell nie powinni być jedynymi artystami, którzy zapłacą za splagiatowanie utworu "Got to Give it Up".

 • Recenzja D'Angelo and The Vanguard "Black Messiah": Ponad czasem, ponad gatunkami

  Pod sam koniec 2013, Beyonce pokazała swój wypielęgnowany, środkowy paluszek branży, wydając piątą płytę nagle, w czasie, kiedy większość redakcji zdążyła już podsumować rok. W 2014 na podobny krok zdecydował się D'Angelo.

 • Lenny Kravitz w Łodzi. "Należę do was" (relacja, zdjęcia)

  Dla takich muzyków jak Lenny Kravitz występy na żywo to chyba najmilsza część wykonywanego zawodu. Nie inaczej było w poniedziałek (15 grudnia) w Atlas Arenie w Łodzi.

 • Pharrell Williams przerwał milczenie po druzgocącym werdykcie

  Amerykański muzyk Pharrell Williams po raz pierwszy skomentował werdykt sądu, który uznał artystę winnym popełnienia plagiatu.

 • Ponadczasowy Marvin Gaye

  Album "What's Going On" Marvina Gaye'a, znalazł się na szczycie kolejnego zestawienia płyt wszech czasów. Tym razem opublikowała je brytyjska gazeta "New Nation", a pod uwagę brane były wyłącznie dokonania czarnych artystów.

 • Lenny Kravitz zagra Marvina Gaye'a

  Lenny Kravitz zagra główną rolę w biograficznym filmie "Sexual Healing" opowiadającym o życiu soulowego wokalisty Marvina Gaye'a. Za kamerą stanie Julian Temple, autor dokumentalnych filmów "Sex Pistols: Wściekłość i brud" oraz "Joe Strummer: Niepisana przyszłość".

 • Nona Gaye: "Rewolucje" wyjaśnią wszystko

  Nona Gaye ( "Ali" ), która występuje w filmach "Matrix Reaktywacja" i "Matrix Rewolucje" , powiedziała w wywiadzie, że w trzeciej częśi trylogii braci Wachowskich widzowie znajdą rozwiązanie wszystkich swoich wątpliwości. Aktorka zdradziła również, że w "Rewolucjach" jej postać będzie bardziej wyeksponowana niż w "Reaktywacji" .

 • Powstanie film o gwieździe soul

  Wkrótce rozpoczną się przygotowania do niezależnego filmu "Sexual Healing", biografii Marvina Gaye'a, legendy soulowego brzmienia Motown. W roli nieżyjącego już wokalisty wystąpi Jesse L. Martin, gwiazdor serial u "Prawo i porządek", dla którego było to wielkie marzenie.

 • Przy której piosence uprawiać seks?

  "Sexual Healing", wielki przebój soulowego wokalisty Marvina Gaye'a, został uznany piosenką, przy której najlepiej uprawia się seks. Ankietę przeprowadził jeden z najpopularniejszych portali internetowych.

 • Madonna najlepsza do łóżka

  Utwór Madonny, "Justify My Love" został uznany za najlepsze muzyczne tło do miłosnych igraszek w ankiecie przeprowadzonej przez telewizję VH1. W czołówce znalazły się też utwory m.in. Marvina Gaye'a, Prince'a, George'a Michaela, a nawet Britney Spears.