• Informacje na temat:

  mary chain

Artykuły na temat: mary chain
 • Off Festival 2014: The Jesus And Mary Chain główną gwiazdą

  Pionierzy shoegaze'u, grupa The Jesus And Mary Chain to główna gwiazda tegorocznej edycji Off Festival w Katowicach (1-3 sierpnia).

 • The Jesus And The Mary Chain: "Tak wiele osób czekało na nasze potknięcie" (wywiad)

  Przed katowickim koncertem na OFF Festival (1-3 sierpnia) jednego z najbardziej enigmatycznych zespołów w historii muzyki alternatywnej, jakim bez wątpienia jest The Jesus And Mary Chain, z wokalistą Jimem Reidem rozmawialiśmy o niechęci do udzielania wywiadów, bracie Wiliamie, z którym Jima łączą burzliwe relacje oraz o wspólnym występie z aktorką Scarlett Johansson. Z Jimem Reidem rozmawiał

 • The Jesus And Mary Chain powracają

  Ta wiadomość zelektryzuje zapewne fanów brytyjskiej muzyki niezależnej. Formacja The Jesus And Mary Chain wyda wkrótce nowy podwójny singel, na którym znajdą się dwie kompozycje, jedna autorstwa Jima Reida, a druga jego brata Williama.

 • Jesus And Mary Chain wydadzą kolekcję singli

  Członkowie brytyjskiej formacji Jesus And Mary Chain, o których w ciągu kilku ostatnich lat było raczej cicho, zdecydowali przypomnieć się nowym wydawnictwem. Nie znajdzie się na nim jednak żaden premierowy materiał, będzie to kolekcja dotychczasowych singli wydanych przez zespół.

 • Wrócą, ale bez alkoholu

  Kultowa szkocka formacja The Jesus And Mary Chain po raz kolejny łączy siły.

 • Nowy projekt Jima Reida

  Jim Reid, frontman i założyciel formacji The Jesus And The Mary Chain, zdecydował się przypomnieć o swoim istnieniu. Pierwszym znakiem życia będzie mini-album, który wyda ze swym nowym zespołem o wdzięcznej nazwie Freeheat.

 • Zagraj na OFF Festivalu!

  Jak co roku OFF Festival Katowice jest otwarty na młodych, debiutujących artystów. Tym razem trzech laureatów konkursu wystąpi sierpniu na głównej scenie festiwalu. Tej samej, na której zagrają The Jesus and Mary Chain, Belle & Sebastian czy Slowdive. Jest o co walczyć!

 • The Killers z legendarnymi producentami

  & Mary Chain i Swervedriver.

 • Solowy album Thoma Yorke'a

  Ten album może dziś być wart majątek. Kilka dni temu Thom Yorke, frontman i wokalista formacji Radio head, przyznał, że nagrał płytę solową. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, iż zrobił to w wieku zaledwie 16 lat.

 • PJ Harvey: Nowy album w lutym

  14 lutego ukaże się nowy album PJ Harvey. Płyta zatytułowana będzie "Let England Shake". Poprzedni solowy longplay Brytyjki to "White Chalk" z 2007 roku.

Wideo na temat: mary chain
 • Coś

  Prequel dreszczowca "Coś", jednego z najlepszych filmów SF w historii kina, a jednocześnie przełomowego obrazu w karierze reżysera Johna Carpentera i gwiazdora Kurta Russella. Twórcy "Świtu żywych trupów" oraz "Oszukać przeznaczenie 5" wracają na Antarktydę, by przedstawić dramatyczne wydarzenia poprzedzające atak pozaziemskiego monstrum na bazę amerykańskich naukowców. Gdy pod pokrywą lodową odnaleziony zostaje gigantyczny pojazd kosmiczny, światowej sławy naukowiec Sander Halvorson...

 • Słyszeliście o Morganach?

  To historia o odnoszącej sukcesy zawodowe parze z Manhattanu, Paul i Meryl (Hugh Grant i Sarah Jessica Parker). W prawie idealnym życiu Morganów jest jednak pewien znaczący feler - ich małżeństwo się rozpada. Ale kłopoty w życiu osobistym są niczym w porównaniu z tym, czego doświadczą nasi bohaterowie: będą świadkami morderstwa i celem dla wynajętego zabójcy. Agenci federalni chcąc ochronić ważnych świadków przenoszą Morganów z ich ukochanego Nowego Jorku do małego miasteczka w Wyoming. Jeśli...

 • R.I.P.D. Agenci z zaświatów

  Film jest adaptacją komiksu pod tym samym tytułem. "Rest In Peace Departament" (R.I.P.D.) to departament sprawiedliwości, w którym rządy sprawują martwi funkcjonariusze policji. Pewnego dnia dołącza do nich nowy policjant, który większość czasu spędza na poszukiwaniu człowieka odpowiedzialnego za to, czym teraz jest. JEFF BRIDGES (Big Lebowski, Prawdziwe męstwo) i RYAN REYNOLDS (Safe House, Narzeczony mimo woli) występują w zrealizowanym w formacie 3D i pełnym zjawisk nadprzyrodzonych filmie...