• Informacje na temat:

  mary louis parker

Artykuły na temat: mary louis parker
 • Przereklamowane seriale

  ...utrzymać swój luksusowy styl życia po śmierci męża? Jasne, bierzemy to! Grająca główną bohaterkę Mary-Louis Parker jest atrakcyjna, a reszta obsady, w tym Elizabeth Perkins i Justin Kirk, zawsze...

 • Mike Nichols nie żyje

  19 listopada zmarł Mike Nichols, jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów. Twórca "Kto się boi Virginii Woolf?", "Absolwenta", "Pracującej dziewczyny" i "Bliżej" odszedł niespełna dwa tygodnie po swoich 83. urodzinach.

 • Gościnny występ Alanis Morissette

  Gwiazda alternatywnego rocka, Alanis Morissette wystąpi w piątej serii popularnego serialu "Trawka", który pojawi się już na początku w czerwca w amerykańskiej telewizji. Piosenkarka i laureatka wielu statuetek Grammy zagra dość ekscentryczną położną, "Dr. Audra Kitson", który będzie opiekować się główną bohaterką - Nancy (Mary-Louis Parker) w siedmiu z trzynastu odcinków nowego sezonu. Tym...

 • "Śmierć to tylko dalszy ciąg życia". Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarły m.in. aktorki Małgorzata Braunek, Nina Andrycz i Anna Przybylska oraz znakomity twórca muzyki filmowej Wojciech Kilar. Filmowy świat pożegnał również Robina Williamsa, Philipa Seymoura Hoffmana i Boba Hoskinsa. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Teri Hatcher zlekceważona

  Gwiazda znana z serial u "Gotowe na wszystko", Teri Hatcher nie ma szans na nominację do tegorocznej nagrody Emmy, mimo że trzy jej koleżanki będę walczyć o tytuł najlepszej aktorki w serialu komediowym.

 • Alanis Morissette w "Trawce"

  Alanis Morissette wystąpi gościnnie w "Trawce". Już niedługo premiera piątego sezonu. Co czeka nas w nowej serii popularnego serial u?

 • Kto zdobędzie Emmy?

  Podczas 61. gali Emmy dowiemy się, kto zdobędzie nagrody dla najlepszych seriali, aktorów i twórców programów telewizyjnych. Większość nominowanych produkcji do telewizyjnych Oscarów, jak nazywane są te nagrody, już znamy, inne wkrótce pojawią się na ekranach naszych telewizorów.

 • AFF: "Scott Pilgrim" i Soderbergh

  Organizatorzy American Film Festival (AFF), którego premierowa edycja odbędzie się w dniach 20-24 października we Wrocławiu, podali pierwsze szczegóły programu imprezy.

 • Mike Nichols: Nie tylko "Absolwent"

  Mimo że jego nazwisko nie jest może tak głośne, jak innych uznanych amerykańskich reżyserów, to każdy szanujący się miłośnik X muzy widział przynajmniej kilka jego filmów. To właśnie jeden z nich - kultowy już "Absolwent", zapewnił mu kinematograficzną nieśmiertelność.

 • Gildia Aktorów wybrała najlepszych

  W niedzielę, 10 marca, już po raz ósmy swoje nagrody przyznali członkowie Gildii Aktorów Amerykańskich (The Screen Actors Guild). Tegorocznymi laureatami zostali Russell Crowe, za kreację w dramacie "Piękny umysł" oraz Halle Berry za najlepszą rolę w dramacie kryminalnym "Monster's Ball" .