• Informacje na temat:

  mary urodziła

Artykuły na temat: mary urodziła
 • To one urodziły w 2018 roku! Nie zabrakło zaskoczeń!

  Rok 2018 obfitował w sporą ilość ciąż w show-biznesie. Mieliśmy prawdziwy urodzaj ciążowych brzuszków i spora część celebrytek została szczęśliwymi mamami. Dla wielu gwiazd 2018 rok był jednym z najszczęśliwszych i zapragnęły podzielić się radosną nowiną ze swoimi fanami. Mamą kolejny raz została księżna Kate, a jej siostra Pippa Middleton urodziła swoje pierwsze dziecko. W polskim show-biznesie...

 • Juliette Lewis w metalowej supergrupie

  Aktorka Juliette Lewis dołączyła do formacji tworzonej przez muzyków Mastodona, The Dillinger Escape Plan oraz The Mars Volta.

 • Pippa Middleton trafiła do szpitala! Urodzi lada moment!

  ..."royal baby", ale Brytyjczycy już nie mogą doczekać się, aż maleństwo pojawi się na świecie. Okazuje się, że nastąpi to już niedługo. Pippa właśnie została przyjęta do szpitala St Mary na oddział położniczy. To w tym szpitalu trójkę swoich dzieci rodziła księżna Kate. Apartament na oddziale w tym luksusowym szpitalu kosztuje fortunę. Pippa i jej mąż za jedną noc w St Mary zapłacą 30 tysięcy...

 • Carrie Underwood została mamą

  Niespełna 32-letnia wokalistka Carrie Underwood urodziła swoje pierwsze dziecko.

 • Mary Austin i Freddie Mercury: Odwołali ślub w ostatniej chwili. Przyznał jej się!

  Od śmierci Freddiego Mercury’ego minęło właśnie 25 lat, a jego fani wciąż codziennie przychodzą pod willę Garden Lodge w bogatej londyńskiej dzielnicy Kensington, by oddać hołd swojemu idolowi. Legendarny lider zespołu Queen przewidział tę sytuację, ostrzegając swoją życiową partnerkę Mary Austin, że mieszkanie w domu, który odziedziczy po jego śmierci, będzie dla niej prawdziwym wyzwaniem.

 • Nneka "My Love My Love": Intymny obraz związku

  Na naszych stronach możecie premierowo zobaczyć teledysk "My Love My Love" nigeryjskiej wokalistki Nneki.

 • Celine Dion urodziła bliźniaki

  Rodzina Dion-Angelil powiększyła się. W sobotę słynna kanadyjska piosenkarka Celine Dion urodziła bliźnięta: dwóch chłopców. Jak twierdzą lekarze, wszystko poszło dobrze a mama i dzieci czują się świetnie.

 • Judy Garland: Ofiara własnej legendy

  Gdy Fabryka Snów raczkowała, jej gwiazdy bywały niewolnikami wytwórni. Czy to chciwa natura Hollywood sprawiła, że Judy Garland tak szybko przestała być Dorotką i zamieniła się w samotną ofiarę własnej legendy? Piękna, utalentowana, ale nieszczęśliwa i uzależniona aktorka przedawkowała narkotyki w 1969 roku. Miała wówczas 47 lat.

 • Downton Abbey

  W Downton Abbey nieoczekiwanie zjawia się Henry Talbot, który zaczyna się interesować Mary. Daisy chce, żeby jej teść, pan Mason, wydzierżawił jedno z...

 • Oscary: Historia i ciekawostki

  Najmłodszą laureatką Oscara była sześciolatka, w 1944 roku o statuetkę walczył film o Marii Skłodowskiej-Curie, a w 2010 roku po raz pierwszy nagrodę za reżyserię przyznano kobiecie - to niektóre z ciekawostek związanych z Oscarami.

Zdjęcia na temat: mary urodziła