• Informacje na temat:

  marylin manson

Artykuły na temat: marylin manson
 • Najbardziej kontrowersyjny duet roku?

  Tego nikt się nie spodziewał! Britney i Marylin Manson w duecie? A jednak!

 • Skandalizujący materiał Eliego Rotha z Laną Del Rey i Marylin Mansonem

  Fragmenty nieopublikowanego nigdy wideo, jakie w 2013 roku reżyser Eli Roth ("Hostel") zrealizował do muzycznego projektu Marilyn Mansona, trafiły do internetu. W głównej roli możemy oglądać Lanę Del Rey.

 • Marylin Manson ma nową narzeczoną!

  Marylin Manson, po rozstaniu kilka miesięcy temu ze znaną z "Krzyku" aktorką Rose McGowan, był już kilkakrotnie widziany w towarzystwie tajemniczej brunetki. Jej tożsamość nie jest już tajemnicą. Nowa towarzyszka kontrowersyjnego muzyka nazywa się Dita Von Teese i jest modelką oraz aktorką.

 • Manson w teledysku NIN

  Amerykańska formacja Nine Inch Nails nakręciła teledysk do utworu "Starfuckers, Inc.". W jednej ze scen gościnnie pojawił się sam Marylin Manson.

 • Marilyn Manson znów szokuje

  Marylin Manson, kontrowersyjny amerykański muzyk i wokalista, nie daje zapomnieć amerykańskiemu społeczeństwu i tamtejszym obrońcom moralności, że istnieje. Tym razem ma zamiar ich zaszokować okładką swego nowego singla "Disposable Teens", która przedstawia ukrzyżowany ludzki płód po zabiegu aborcyjnym.

 • Marylin Manson, kontrowersyjny amerykański muzyk, którego mieliśmy okazję niedawno gościć w Polsce, zakończył w środę, 28 lutego, koncertem w Moskwie, europejską część swojej światowej trasy koncertowej "Guns, God And Government Tour".

 • Marylin Manson w nowym filmie twórcy "Wrong"

  Quentin Dupieux, którego "Wrong" w najbliższy piątek zadebiutuje w polskich kinach, pracuje nad swoim następnym filmem zatytułowanym "Wrong Cops". Film ten nie będzie kontynuacją "Wrong", a podobieństwo tytułów sam Dupieux tłumaczy... własnym lenistwem.

 • Marilyn Manson: Szatanie, precz ze "Spodka"

  Pierwszy w Polsce koncert znanej amerykańskiej grupy Marylin Manson, planowany na 13 lutego 2001 roku, pierwotnie miał się odbyć w katowickim "Spodku". Okazuje się jednak, iż sprzeciwił się temu Kazimierz Wzorek, dyrektor ds. marketingu "Spodka". Oznajmił on, że zespół Marilyn Manson nie wystąpi w słynnej hali, gdyż jego lider jest członkiem kościoła satanistycznego. Podobnych obiekcji nie mieli

 • Nowy teledysk Marilyn Manson

  Środa, 25 października, to dzień premiery nowego teledysku grupy Marilyn Manson. Wideoklip do utworu "Disposable Teens" zostanie wyemitowany przez MTV. Jak twierdzi sam Manson, teledysk utrzymany jest w konwencji występu i - tak jak oczekują tego fani - ma bardzo mroczny charakter.

 • Marilyn Manson: Muzyka do "Texas Chainsaw Massacre"

  Kontrowersyjny amerykański muzyk Marylin Manson został kompozytorem ścieżki dźwiękowej do remake'u klasycznego filmu gore "Texas Chainsaw Massacre" ("Teksańska masakra piłą mechaniczną"). Reżyserem znajdującego się obecnie w fazie postrprodukcji filmu jest Marcus Niespel. Obraz powinien trafić na ekrany w roku 2003.

Dyskusje na temat: marylin manson