• Informacje na temat:

  marysia błaszczyk

Artykuły na temat: marysia błaszczyk
 • Martyna Wojciechowska uczciła śmierć byłego partnera! Jerzy Błaszczyk miał 46 lat!

  Były ukochany Martyny Wojciechowskiej (41 l.), ojciec jej jedynej córki, ośmioletniej Marysi, przegrał walkę z chorobą nowotworową. Jerzy Błaszczyk miał zaledwie 46 lat.

 • Ewa Gawryluk: Jak było na początku

  14 stycznia zobaczymy ją w 2000. odcinku "Na Wspólnej". Jak wyglądał pierwszy dzień na planie oraz co myśli o serialowej rodzince - opowiada Ewa Gawryluk.

 • Jerzy Błaszczyk nie żyje. Były partner Martyny Wojciechowskiej miał 46 lat

  ...​Jerzy Błaszczyk (†46 l.) nie żyje. O śmierci byłego partnera Martyny Wojciechowskiej (41 l.) poinformowali jego znajomi.

 • Córka Ewy Gawryluk chce pójść w ślady mamy...

  Ewa Gawryluk, którą w najbliższą sobotę, 31 maja, zobaczymy w 12. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa" jako Małgorzatę Wrzesińską - właścicielkę kliniki urody, zawsze z wielką dumą mówi o swojej córce. Niedawno 14-letnia Marysia zwierzyła się mamie, że chciałaby zostać aktorką.

 • Martyna Wojciechowska tak powiedziała córce o śmierci taty. Było ciężko!

  Martyna Wojciechowska (42 l.) w ostatnim czasie przeżyła wiele. Zmarł ojciec jej córki, Jerzy Błaszczyk (†46 l.), a u niej zdiagnozowano ciężką chorobę. Na domiar złego niedawno uległa poważnemu wypadkowi. Jednak ona nie poddaje się. Wbrew przeciwnościom losu ciągle robi to, co kocha i stara się zarazić swoją pasją córkę Marysię (8 l.).

 • Kłopoty z mężczyznami

  Jej bohaterka nie ma szczęścia w miłości i wciąż czeka na odpowiedniego mężczyznę. - U mnie jest dokładnie na odwrót. Mam fajną córkę Marysię i wspaniałego męża - zdradza z uśmiechem aktorka.

 • Zabrał córkę na plan "rodzinki.pl"

  Z tego, że Waldemar Błaszczyk dostał propozycję udziału w "rodzince.pl", najbardziej ucieszyła się jego... córka. Marysia, która jest wielką fanką Boskich, była szczęśliwa, gdy tata zgodził się zabrać ją na plan serialu!

 • Gdynia 2004: Szczegóły

  Tegoroczny XXIX Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni odbędzie się w dniach 13-18 września. Na czele jury konkursu głównego zasiądzie Jerzy Stuhr ( "Pogoda na jutro" ). Szefem jurorów oceniających produkcje niezależne będzie Łukasz Barczyk ("Patrzę na ciebie Marysiu"). W obu konkursach zostanie pokazanych łącznie 40 nowych filmów.

 • Martyna Wojciechowska o swojej córce: "Nie odczuła mojej choroby"

  ...oszczędzają. Niedawno zmarł jej były partner i ojciec jej córki, Jerzy Błaszczyk (†46 l.) . Teraz dziennikarka jeszcze więcej uwagi poświęca małej Marysi. Wie, że dziewczynka nie tylko tęskni za tatą(...). Wierzę, że można osiągnąć niemożliwe. Trzeba się mobilizować i iść do przodu" - opowiada podróżniczka w "Fakcie". Marysia przyzwyczaiła się, że jej mama często wyjeżdża. Jest to dla niej rzecz tak...

 • Wojciechowska czy Cejrowski?

  "Kobieta na krańcu świata" i "Boso przez świat" - dwa programy podróżnicze i dwa różne sposoby na życie. Czyli co łączy, a co dzieli Martynę Wojciechowską i Wojciecha Cejrowskiego?

Zdjęcia na temat: marysia błaszczyk
Wideo na temat: marysia błaszczyk
 • Wojciechowska: Zdaniem lekarzy nie powinnam zajść w ciążę

  Martyna Wojciechowska zdradziła w programie "Uwaga", że lekarze nie dawali jej żadnych szans na zajście w ciążę. Gdy pogodziła się już z tą myślą, dowiedziała się, że wkrótce zostanie mamą. Ojcem Marysi jest nurek Jerzy Błaszczyk. Na salonach plotkuje się jednak, że Martyna związana jest ze swoją bliską przyjaciółką - Anitą Werner. Dziennikarka pytana, czy Wojciechowska faktycznie jest "jej

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Mistyfikacja

  Jest rok 1968. Wydalony z uczelni tuż przed obroną pracy magisterskiej Łazowski, wpada na sensacyjny trop, który może zmienić oblicze historii. Z jego dochodzenia wynika, że Witkacy nie popełnił samobójstwa w 1939 roku. Rzeczywistość podsuwa kolejne dowody zadziwiającej mistyfikacji. Kochanka Witkacego przynosi do Desy swoje nieznane portrety, jedna z jego dawnych kobiet przechowuje kartki, które dostała od artysty już po jego rzekomej śmierci. Wszystko wskazuje na to, że wielki mistrz,...