• Informacje na temat:

  marysia i paweł

Artykuły na temat: marysia i paweł
 • "Pierwsza miłość": Wszyscy faceci Marysi

  Wygląda na to, że Marysia (Aneta Zając), w końcu zostanie szczęśliwą mężatką! W najbliższy piątek, 13 stycznia obejrzymy wzruszającą scenę ceremonii ślubnej prosto z Kasprowego Wierchu! A czy pamiętacie wszystkie związki Marysi? Przez 12 lat nie zabrakło wzlotów i upadków. Zobaczcie, które ze związków były najbardziej burzliwe!

 • Aneta Zając i losy jej bohaterki w "Pierwszej miłości"

  Przebojowa, zakochana i promienna - tak dzisiaj prezentuje się Marysia Radosz z serialu "Pierwsza miłość". Choć życie nie szczędziło jej trudności, zawsze miała w sobie siłę, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Czy znów dostanie od losu szansę na wielką miłość?

 • "Pierwsza miłość": Śledztwo Marysi

  ...​Marysia na własną rękę kontynuuje śledztwo w sprawie zniknięcia Melki. W związku z tym jedzie do miejscowości, w której ktoś podobno widział dziewczynę.

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  W ciągu dekady malowniczy Wrocław był świadkiem rozstań, powrotów, pocałunków, intryg i morderstw bohaterów "Pierwszej miłości".

 • "Pierwsza miłość": Michał oświadczy się Marysi!

  Marysia i Michał: Czy powiedzą sobie "tak"? Życie nigdy nie rozpieszczało Marysi (Aneta Zając). Kiedy wydaje się, że z Michałem (Wojciech Błach) wreszcie wpłynęli na spokojne wody, do akcji znów wkracza matka Krystiana (Patryk Pniewski) - Ewa (Ewa Gawryluk). Związek z "tą trzecią" za plecami nie jest łatwy. Marysia jednak daje szansę Michałowi na odbudowanie ich relacji. Podczas...

 • Sobociński nagrodzony za zdjęcia do "Bogów"

  Piotr Sobociński Junior, doceniony za pracę przy filmie "Bogowie", otrzymał Nagrodę Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych (Polish Society of Cinematographers - PSC), które zrzesza operatorów.

 • "M jak miłość": Tajemnica rozwikłana! Marysia i Artur wezmą drugi ślub

  ...jest siostra Artura, Paweł i Piotrek", "Marysia i Artur brali tylko ślub cywilny. W prawie boskim Rogowska jest wdową" - trafnie komentowali fani "Emki". Wyjaśniła się też tajemnica nowej(...) tajemniczo aktor. W komentarzach pod wpisem rozpętała się prawdziwa burza! Fani spierali się, do kogo należy pierścionek i komu zostanie wręczony. "O jejku jaki piękny myślę że Artur i Marysia będą...

 • Z kart książek na ekrany

  Sfilmowanie przygód bohaterów, których kochają miliony czytelników, jest arcytrudnym zadaniem. Nie zawsze się udaje. Jednak, jak pokazuje historia polskiego kina, mamy się czym pochwalić.

 • "Pierwsza miłość": Marysia zostanie porwana!

  Oprócz dobrze znanych postaci w kolejnym sezonie pojawią się nowi bohaterowie i zaskakujące zwroty akcji. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) dalej będzie prześladowana, Śmiałek (Paweł Okoński) podejmie szokującą decyzję, Artur (Łukasz Płoszajski) pozwoli Zosi (Dorota Łukasiewicz - Kwietniewska) wyjechać, a Marysia... zostanie porwana! Wadlewską idyllę zakłóci z kolei przebojowa Sylwia, w której...

 • Kino "Femina" znika z mapy Warszawy

  Spektaklem "Miłość szuka mieszkania" Jerzego Jurandota zakończy w niedzielę działalność jedna z najbardziej znanych placówek kulturalnych Warszawy, obecne kino "Femina", a w latach 1941-1943 popularny teatr. W tym miejscu ma powstać dyskont spożywczy.

Zdjęcia na temat: marysia i paweł
 • Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk, czyli Marysia i Paweł z "Pierwszej miłości", tu jeszcze jako para, często szokowali stylizacjami. Tym razem przesadzili ze wszystkim - makijaż Anety, opalenizna, fryzury - dały efekt groteski.
Wideo na temat: marysia i paweł
 • "Pierwsza miłość": "Nie jestem idealny"

  W mieszkaniu Melki, pojawia się Dominika (Marysia Szafirska)… dawna dziewczyna Pawła. Melka proponuje jej, żeby zamieszkała z nimi do czasu, aż nie znajdzie sobie pracy. Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun.

 • "Pierwsza miłość": Aktorzy opowiadają o nowym sezonie!

  Akcja „Pierwszej miłości” rozgrywa się w malowniczym Wrocławiu, a głównym wątkiem przez lata były miłosne perypetie Marysi i Pawła. W najnowszych odcinkach grono głównych bohaterów znacznie się powiększy. Co zobaczymy wiosną o 18.00 w „Pierwszej miłości”? Zapytaliśmy samych aktorów!

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1595.

  Hubert przywozi Klarę i córeczkę do domu. Świeżo upieczony tata jest w doskonałym humorze i nawet pozwala Pawłowi zostać w domu na Zacisznej. Marek cieszy się z narodzin Marysi i nadal czuje, że należy do rodziny Pyrków. To nie podoba się Sylwii, która chciałaby mieć ukochanego na wyłączność. Zbyszko i Beata idą w ślady Władka i również składają wypowiedzenia. Gdy Cieślakowi udaje się porozmawiać z prezesem Biomeru, sytuacja zmienia się na niekorzyść Brygidy. Również Darek odnosi swój mały...

Dyskusje na temat: marysia i paweł
 • Re: "Pierwsza miłość": Dramat Marysi. Jej córka umrze?

  powiem ci, że gdyby zrobić sonde na ten temat to by się okazało, ze 90% widzów chce powrotu Pawła. Nie powinien to byc Krawczyk ale ten własnie z pierwszych odcinków, grywa w innych serialach i jest fajny. Jesli nie on to nawet inny, aby postac Pawła wróciła, Marysia i paweł musza być razem.

 • Re: "M jak miłość": Po wakacjach Marysia odprawi Artura z kwitkiem

  Ostatni odcinek M jak Miłość: Paweł dowiaduje się, że Piotrek nie jest jego bratem!

 • Re: Marysia (Aneta Zając) i Paweł (Mateusz J...

  Kiedyś czytałam,że takie bylo zyczenie Pani Zając,żeby rolę Pawła grał jej ówczesny narzeczony M.Krawczyk...pretensje do niej zatem...

 • Re: Marysia (Aneta Zając) i Paweł (Mateusz J...

  To był jego wybór - chciał dokończyć edukację, słyszałem też, że woli grę w teatrze. Zgadzam się jednak, że świetnie grał rolę Pawła.

 • Re: "Pierwsza miłość": Paweł... wraca do serialu?!

  kto oglada od poczatku ten wie, że w ten sam sposób serialowa Marysia poznała Pawła. Znalazła jego psa i Melka również znajdzie psa i się zakocha. Dla mnie fajny pomysł a aktor takie ciacho, ze krawczykowi gdzie do niego.

 • Re: "M jak miłość": Rozwód Ali i Pawła już przesądzony!

  Czy zawsze odejście aktorów z serialu musi kończyć się rozwodem, zdrada czy śmiercią.Przecież można ich zastąpić innymi aktorami.Ile w końcu Paweł ma kobiet ,Marta i Marysia mężów .Trochę to śmieszne i za dużo jak na rodzinę Mostowiaków.Co innego z ŚP Panem Pyrkoszem który jest nie do zastąpienia.

 • Re: Marysia (Aneta Zając) i Paweł (Mateusz J...

  własnie mógł by wrócic i by sie wszystko inaczej potoczyło

 • Re: Marysia (Aneta Zając) i Paweł (Mateusz J...

  ten chłopak fajnie pasował do Zającowej i nie wiem po grzyba zmienili go na przychlasta Krawczyka:/

 • Re: Marysia (Aneta Zając) i Paweł (Mateusz J...

  Pan Mateusz Janicki był bardziej wiarygodny w tej roli. Jak zmieniono aktora na Mikołaja Krawczyka przestałam oglądać . Ten pan nigdy nie robił na mnie dobrego wrażenia.I jak widać nie myliłam się. Pan w stylu "patrzcie na mnie jaki jestem piękny. "Pustostan" bardzo pasujący do swojej obecnej partnerki.

 • Re: Marysia (Aneta Zając) i Paweł (Mateusz J...

  Co za bzdury wypisujesz? Aneta poznała Krawczyka na planie serialu i dopiero wtedy stali się parą w życiu prywatnym. A co do Janickiego, to ponoć studia aktorskie nie pozwoliły mu na kontynuacje gry w serialu, chociaż ja myślę, że prawdziwy powód był inny (bo jednak studia nie przeszkodziły mu zagrać w 60 odcinkach) być może zobaczył, że aktorstwo nie jest tym, co sobie wyobrażał. Tym bardziej, że od tamtego czasu nie zrobił żadnej kariery aktorskiej, a oprócz jednej gościnnej rólki w...