• Informacje na temat:

  marysia niklinska córka

Artykuły na temat: marysia niklinska córka
 • Maria Niklińska dopiero po latach poznała ojca! Sprzeciwiła się matce!

  ...chwil z córką, zabierała ją do pracy - do studia telewizyjnego. Zdarzało się, że kilkulatka podchodziła do ekranu telewizora i widząc na nim rodzicielkę, całowała go. Mała Marysia chciała być jej kopią(...) dorastająca córka rezygnuje z wygodnego życia, jakie jej zapewnili. Dopiero po latach zrozumieli, że ma to związek z potrzebą wolności. Jolanta zaakceptowała fakt, iż córka stała się samodzielną, młodą...

 • Nowe twarze mocno namieszają

  Jesień na pewno nie będzie smutna! Wiele się wydarzy, przynajmniej w serialach. We wrześniowych odcinkach do znanych bohaterów dołączą nowi i wprowadzą emocjonujące wątki. Warto jeszcze trochę poczekać!

 • Fajkowska wreszcie pogodziła się z córką

  ...przygotowana. Ja w młodości nie zachowywałam się tak. Nie wiedziałam więc, jak powinien postępować rodzic, gdy dziecko się buntuje" - mówi Jolanta Fajkowska w wywiadzie dla "Na żywo". "Marysia wyprowadzila(...) potrafiłam sobie z tym poradzić" - wspomina. Jak w relacjach z córką dziś postępuje znana dziennikarka? Przede wszystkim Jolanta Fajkowska wyznaje zasadę "nic na siłę". Woli więc, gdy to córka pierwsza...

 • Od kury domowej do polityka

  "Moja bohaterka przeszła bardzo długą drogę od kury domowej do polityka startującego na fotel prezydenta. Na pewno będzie to bardzo ciekawe dla widza" - Grażyna Wolszczak, odtwórczyni głównej roli w filmie "Zamiana", powiedziała po środowej premierze filmu.

 • Porażka córki Fajkowskiej

  Marysia Niklińska nie dostała wymarzonej roli w filmie "Przystań". W ostatniej chwili okazało się, że zamiast niej w obsadzie znajdzie się Anna Czartoryska , dziewczyna Piotra Adamczyka .

 • Ładna, ale kiepsko śpiewa

  W Wielką Sobotę przykrość spotkała Olę Nieśpielak, która odpadła z programu "jak Oni śpiewają". Od Justyny Steczkowskiej dostało się też Marii Niklińskiej.

 • Fajkowska dumna z córki

  ...dostrzec, że się starzeję? Nic z tego! Nic takiego nie zauważam. Cieszę się, że Marysia ma swoje życie i odnosi sukcesy. Jest aktorką, gra w filmach, serial ach i teatrach, prowadzi program poświęcony(...): różnica wieku, pokolenia i doświadczenia. Kochamy się tak, jak powinno być - jak matka i córka. FB.init("f68de3472255bf7ab891c34ffa18a734"); (nr 30)

 • "Ja wam pokażę"

  We wtorek, 16 sierpnia, rozpoczynają się zdjęcia do ekranizacji powieści Katarzyny Grocholi "Ja wam pokażę". Film, którego scenariusz napisała autorka bestsellera wraz z Cezarym Harasimowiczem, będzie nosił tytuł "Ja wam pokażę!".

 • Sama zapracowała na swoje nazwisko

  ...wystąpiła u boku Jolanty Fajkowskiej jako współprowadząca program "Nowsze Mazowsze" i w serialu "Unia serc". Jolanta Fajkowska zawsze rozumiała, dlaczego Marysia tak bardzo chciała zatrzeć wszelkie(...) i samodzielnie podejmowała decyzje związane ze swoim życiem. Nawet wtedy, gdy na dwa miesiące przed maturą zmieniła szkołę, Jolanta Fajkowska uznała, że córka po prostu wie, co robi. Maria Niklińska...

 • Z seriali do... teledysku!

  Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska z "Klanu", i Andżelika Piechowiak, czyli Mirka Kwiatkowska z "M jak miłość", uwielbiają zawodowe wyzwania! Ostatnio wystąpiły razem w... teledysku. Jakim?

Zdjęcia na temat: marysia niklinska córka
Wideo na temat: marysia niklinska córka
 • Maria Niklinska całuje się z dziewczyną!

  Maria Niklińska, córka prezenterki Jolanty Fajkowskiej, po przygodzie z aktorstwem ma apetyt na karierę wokalną. Dziewczyna właśnie wydała drugiego singla pt. "Ile jeszcze" (muzykę napisał Tomek Lubert). Do piosenki powstał również teledysk, w którym Marysia przebiera się za zakonnicę, całuje z kobietą i przyjmuje komunię świętą. Czyżby liczyła na jakiś tani skandal?

 • Prosto z nieba

  Jest poranek, 10 kwietnia 2010 r. Nadchodzi miły, spokojny, wiosenny dzień. Miliony polskich rodzin jeszcze śpią, kiedy w kilkudziesięciu domach i mieszkaniach, blisko sto osób szykuje się do podróży najbezpieczniejszym środkiem transportu - samolotem prezydenckim. Kierunek - Smoleńsk. Jednakże kiedy dzień będzie chylił się ku końcowi, do tych kilkudziesięciu domach i mieszkaniach zawita niewyobrażalny smutek i ból, uczucia, które dzielić będzie cały naród. "Prosto z nieba" jest autorską...

 • Cokolwiek się zdarzy

  Alex jest scenarzystą. Pracuje nad osobistym tekstem: historią o weekendzie z bardzo klarownie wyznaczonym celem. Będzie kochał się ze swoją żoną cztery razy. Ma mocne postanowienie, że nie zmieni ani jednej linijki tekstu. Jak ma się jednak to do rzeczywistości, w której zbliżające się przyjęcie, córka i sąsiedzi zupełnie nie ułatwiają realizacji planu? Czy da się przenieść literacką fantazję na karty rzeczywistości?