• Informacje na temat:

  marysia pierwsza miłość

Artykuły na temat: marysia pierwsza miłość
 • ​"Pierwsza miłość": Marysia trafi do więzienia!

  Już we wrześniu na antenę Telewizji Polsat powróci uwielbiany przez widzów serial "Pierwsza miłość".

 • Aneta Zając i losy jej bohaterki w "Pierwszej miłości"

  Przebojowa, zakochana i promienna - tak dzisiaj prezentuje się Marysia Radosz z serialu "Pierwsza miłość". Choć życie nie szczędziło jej trudności, zawsze miała w sobie siłę, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Czy znów dostanie od losu szansę na wielką miłość?

 • "Pierwsza miłość": Marysia zabiła człowieka?!

  Gdy Marysia zobaczy leżącego na ziemi, zakrwawionego Materskiego, zadzwoni do przyjaciółki. Ta każe jej uciekać.

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  W ciągu dekady malowniczy Wrocław był świadkiem rozstań, powrotów, pocałunków, intryg i morderstw bohaterów "Pierwszej miłości".

 • "Pierwsza miłość": Marysia pobita w więzieniu!

  Marysia (Aneta Zając) po wakacjach wyląduje za kratami. Nie będzie tam miała lekkiego życia!

 • Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość") ma zamiar w nadchodzącym roku definitywnie zerwać z wizerunkiem grzecznej i skromnej dziewczyny z sąsiedztwa. Aktorka chce być teraz... seksbombą!

 • "Pierwsza miłość": Więzienne życie Marysi

  Przed wakacjami Marysia (Aneta Zając) próbowała przekonać policję, że za śmiercią Ryszarda stoi Materski. Trafiała jednak na opór. Tymczasem Materski odwiedził Julkę w szkole, a zaniepokojona Marysia postanowiła wynająć ochroniarza. W końcu Materski dopadł Marysię na parkingu. Uciekając, kobieta potrąciła go samochodem. Po całym zdarzeniu Marysia była w szoku. Za wszelką cenę chciała...

 • Kino "Femina" znika z mapy Warszawy

  Spektaklem "Miłość szuka mieszkania" Jerzego Jurandota zakończy w niedzielę działalność jedna z najbardziej znanych placówek kulturalnych Warszawy, obecne kino "Femina", a w latach 1941-1943 popularny teatr. W tym miejscu ma powstać dyskont spożywczy.

 • "Pierwsza miłość": Marysia trafi do aresztu

  Niestety, wszystko wskazuje na to, że ziściły się najgorsze obawy żony Michała (Wojciech Błach) - przyjdzie jej teraz ponieść surowe konsekwencje decyzji o ucieczce z miejsca wypadku. Jak Marysia(...) prowadzenia nielegalnych interesów. Kiedy Marysia to odkryła, zaczęła bardzo martwić się o swojego podopiecznego. Okazało się, że całkiem słusznie, bo wkrótce na jednym z mostów odnaleziono jego ubranie...

 • Vision: Nowy zespół Tomka Luberta

  Po rozstaniu Mariusza Totoszki z grupą Volver, kompozytor i gitarzysta Tomek Lubert założył nowy zespół.

Zdjęcia na temat: marysia pierwsza miłość
Wideo na temat: marysia pierwsza miłość
 • "Pierwsza miłość": Marysia usłyszy...

  W nowym sezonie serialu "Pierwsza miłość" scenarzyści nie raz zaskoczą widzów. Szczególnie dramatycznie rozwijać się będzie wątek Marysi Radosz, granej przez Anetę Zając. Jej córeczka Julka zapadła w śpiączkę. Jednak na Marysie czeka wielka niespodzianka! Co się wydarzy!

 • "Pierwsza miłość": jesienią Marysia przeżyje koszmar!

  Marysia ostatecznie trafia do aresztu. Więzienne życie daje jej popalić. Za kratami zaprzyjaźnia się z Celiną, która pomaga jej zaadaptować się w więziennym środowisku. Ku nieszczęściu Marysi w areszcie przebywa również Lidia – psychopatka, która znęcała się nad swoim synem.

 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając i odmieniona Marysia!

  Aneta Zając o losach swojej bohaterki, przyjaźniach w "Pierwszej miłości" i planach na przyszłość.

Dyskusje na temat: marysia pierwsza miłość