• Informacje na temat:

  marysia sadowska piosenkarka

Artykuły na temat: marysia sadowska piosenkarka
 • Marysia Sadowska została mamą

  ...projektach. Na razie priorytetem jest dla niej dokończenie swojego filmowego debiutu, fabuły pt. "Dzień Kobiet", który na ekranach polskich kin ma pojawić się wiosną. W rozmowie z "Faktem" Sadowska przyznała jednak, że nie oznacza to, iż rezygnuje z muzyki - w tym samym czasie zamierza też wrócić na scenę. Choć tak duży pośpiech niektórych może dziwić, należy zaznaczyć, że z powodu ciąży Marysia...

 • Marysia Sadowska o clubbingu

  Piosenkarka Marysia Sadowska reżyseruje w Warszawie krótkometrażowy film fabularny pt. "Non-stop kolor". To opowieść o współczesnym pokoleniu polskich 30-latków, którzy boją się wejść w dorosłość i chcą wciąż być dziećmi, a także o zjawisku clubbingu w Warszawie.

 • Sadowska ma złamane żebro

  Uczestniczka "Gwiazdy tańczą na lodzie" - Marysia Sadowska (31 l.) ma złamane żebro. Piosenkarka nie zamierza jednak z tego powodu rezygnować z programu.

 • Sadowska: "Polska sięga dna"

  Marysia Sadowska w rozmowie z INTERIA.PL snuje plany rewolucji w naszym kraju. Dlaczego? - W tej chwili sięgamy dna, jeśli chodzi o poziom kulturalny - tłumaczy nam wokalistka.

 • Oburzona Sadowska

  Marysia Sadowska (31 l.) dementuje doniesienia, jakoby zdradzała swojego narzeczonego Adriana z partnerem z lodowiska Rogerem Lubicz-Sawickim.

 • Marysia Sadowska ocenzurowana

  Emisja teledysku do piosenki "Jest dobrze" Marysi Sadowskiej została zablokowana przez kanały muzyczne. Powodem cenzury mają być obrazy zwłok i prosektorium ukazane w klipie.

 • Sadowska zdradza narzeczonego!

  To już pewne - 31-letnia Marysia Sadowska i jej partner z programu "Gwiazdy tańczą na lodzie" Roger Lubicz-Sawicki są w sobie zakochani! Narzeczony piosenkarki nie będzie zachwycony zdjęciami z wczorajszego "Faktu".

 • Marysia Sadowska z synem Komara?

  Jak donosi wszystkowiedzący "Super Express", wokalistka Marysia Sadowska (29 lat) ma nowego chłopaka. Dziennikarze gazety podpatrzyli piosenkarkę w towarzystwie przystojniaka w okularach.

 • Sadowska gra na dwa fronty?

  Do niedawna o życiu prywatnym Sadowskiej nie wiedzieliśmy praktycznie nic - ale też nie lansowała się wtedy w telewizji. Jak pisze "Rewia", pierwszy raz z mężczyzną Marysia pokazała się pod koniec lipca tego roku na "Pikniku Country" w Mrągowie. "Wyglądała jakby miała gorączkę, oczy jej błyszczały, trzymali się za ręce" - mówi jeden z uczestników imprezy o piosenkarce i jej chłopaku Adrianie...

 • Nieznośna lekkość dojrzałości

  Maria Sadowska "Spis Treści", Sony

Wideo na temat: marysia sadowska piosenkarka
 • 13-letnia Marysia Sadowska

  Maria Sadowska, piosenkarka i jurorka "The Voice of Poland", karierę rozpoczynała jako mała dziewczynka w programie Tęczowy Music Box. W 1995 roku wydała swoją pierwszą płytę „Jutro”, a dwa lata później tylko w Japonii opublikowała dwa krążki – „Lucky Star” oraz „Crazy”. Jako 13-latka koncertowała m.in. w Tokio.