• Informacje na temat:

  marysia w m jak miłość

Artykuły na temat: marysia w m jak miłość
 • "M jak miłość": Marysia na celowniku... kobieciarza?!

  Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) doniesie Arturowi (Robert Moskwa), że na jego żonę ostrzy sobie kły rozpasany seksualnie wariat. Zofia stwierdzi, że Marysia (Małgorzata Pieńkowska) jest na celowniku Wernera (Jacek Kopczyński) i może zostać jego kolejną... ofiarą!

 • Zbigniew Stryj w "M jak miłość"

  Grany przez niego Robert na dłużej zagości w życiu Marii Rogowskiej, a tym samym w serialu "M jak miłość". Zbigniew Stryj zdradza, jaki będzie jego bohater, a także, co sprawia, że w wolnej chwili najlepiej relaksuje się przy... heavy metalu.

 • "M jak miłość": Marysia szaleje za... ukochanym Kisielowej?

  Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) przypadkowo usłyszy, jak Marysia (Małgorzata Pieńkowska) skarży się Barbarze (Teresa Lipowska) na zachowanie Żaka (Krzysztof Tyniec). Zofia będzie przekonana, że Rogowska chce pozbyć się Roberta z Grabiny w zemście za to, że ją odrzucił!

 • Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość") ma zamiar w nadchodzącym roku definitywnie zerwać z wizerunkiem grzecznej i skromnej dziewczyny z sąsiedztwa. Aktorka chce być teraz... seksbombą!

 • "M jak miłość": Marysia zostanie... swatką!

  W 1416. odcinku "M jak miłość" (emisja w TVP2 we wtorek 29 stycznia o godzinie 20.55) Maciek Jaracz zjawi się w przychodni, wejdzie do gabinetu Agaty i bez zbędnych ceregieli zaproponuje jej, by zjadła z nim kolację. Lekarka zgodzi się pójść ze strażakiem na randkę, choć nie będzie pewna, czy dobrze zrobiła... - Muszę ci się do czegoś przyznać. Chyba zrobiłam głupotę i nie bardzo wiem, jak to...

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Same zdrady

  Spokój, jaki zapanuje nad rozlewiskiem, gdy letnicy opuszczą pensjonat Małgosi Jantar (Joanna Brodzik), rozbudzi w bohaterkach sagi apetyt na... miłość. Pierwszy odcinek kolejnej odsłony serialu już 7 grudnia o 20:25 w TVP1.

 • "M jak miłość": Odmieniona Marysia

  Co zwiastuje taka zmiana wyglądu?

 • Kino "Femina" znika z mapy Warszawy

  Spektaklem "Miłość szuka mieszkania" Jerzego Jurandota zakończy w niedzielę działalność jedna z najbardziej znanych placówek kulturalnych Warszawy, obecne kino "Femina", a w latach 1941-1943 popularny teatr. W tym miejscu ma powstać dyskont spożywczy.

 • "M jak miłość": Napad na Marysię

  ...ucieszy się z decyzji rodziców, którzy poinformują też o swoim pojednaniu Barbarę (Teresa Lipowska). Starski (Radosław Krzyżowski) sam domyśli się, że Marysia wróciła do Artura.

 • Vision: Nowy zespół Tomka Luberta

  Po rozstaniu Mariusza Totoszki z grupą Volver, kompozytor i gitarzysta Tomek Lubert założył nowy zespół.

Zdjęcia na temat: marysia w m jak miłość
Wideo na temat: marysia w m jak miłość
 • "Pierwsza miłość": Impreza weselna Marysi i Michała!

  Specjalnie dla Julki, Marysia (Aneta Zając) i Michał (Wojciech Błach) organizują kolejną imprezę weselną – tym razem w domu. W jej przygotowanie zaangażowani są wszyscy najbliżsi! Obejrzyjcie, jak powstawały sceny domowego wesela w „Pierwszej miłości”.

 • "M jak miłość": Czy Marysia w końcu przejrzy na oczy?

  Artur wciąż martwi się o Marysię i jej coraz bliższe relacje z Bilskim. Rogowski nie chce, by nowy kochanek jego byłej żony wychowywał Basię. Wie, że Bilski to postać tajemnicza z niejasną przeszłością i tym bardziej pragnie, by Marysia w końcu przejrzała na oczy. Tymczasem Marysi zapala się czerwona lampka. Jej córka wyraźnie nie dogaduje się z nowym wujkiem, co jest przyczyną wielu konfliktów

 • "M jak miłość": Prysznic w Bistro!

  Pomysł "bociankowego" przywiozła prosto ze Stanów Anka (Weronika Rosati). To właśnie dzięki niej cały bar zostanie przystrojony na różowo (Zduńska nosi pod sercem dwie córeczki), a Magda (Anna Mucha), Julka (Joanna Kuberska), Aga (Ina Sobala), Krystyna (Hanna Mikuć) i Marysia (Małgorzata Pieńkowska) przygotują Kindze tort i piękne prezenty dla dziewczynek. Przyszła mama będzie niezwykle

Dyskusje na temat: marysia w m jak miłość