• Informacje na temat:

  marzena kipiel-sztuka jak oni śpiewają

Artykuły na temat: marzena kipiel-sztuka jak oni śpiewają
 • "Świat według Kiepskich": Marzena Kipiel-Sztuka szuka... menadżera z krwi i kości!

  Marzena Kipiel-Sztuka, czyli Halinka Kiepska ze „Świata według Kiepskich”, przyznaje, że od lat śpiewa i – w jej ocenie – robi to naprawdę dobrze. Aktorka chciałaby teraz nagrać płytę i wyruszyć w trasę koncertową. - Szukam menadżera, który zająłby się moją karierą muzyczną – mówi.

 • "Jak Oni śpiewają": Kto odpadnie?

  Dominika Figurska czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska? Którą widzowie kochają bardziej? Jednej z nich na pewno nie zobaczymy w kolejnych odcinkach "Jak Oni śpiewają".

 • Kipiel-Sztuka alkoholiczką?

  Od czasu swojego pamiętnego wyczynu na goleniowskim lotnisku 43-letnia Marzena Kipiel-Sztuka zerwała kontakt z mediami. Jak donosi "Twoje Imperium", aktorka odsyła ostatnio dziennikarzy do firmy Rochstar, która produkuje show "Jak ONI śpiewają".

 • "Jak Oni śpiewają" pełne gwiazd!

  Gwiazdorska obsada "Jak Oni śpiewają" w najbliższą sobotę, 19 maja, zostanie zdecydowanie wzbogacona. Pozostałą w programie piątkę uczestników śpiewającego show wesprą wspaniałe gwiazdy polskiej estrady. A na deser czeka widzów nie lada niespodzianka - występ zagranicznej gwiazdy.

 • Nowe życie Kipiel-Sztuki

  Życie nie szczędziło ciosów znanej z roli Halinki w "Świecie według Kiepskich" Marzenie Kipiel-Sztuce . Ostatnio aktorka pojawiła się na jednej z imprez. Można było zauważyć, że odzyskuje równowagę psychiczną.

 • Herbuś kontra Urbańska

  Marzena Kipiel-Sztuka, czyli Halinka Kiepska odpadła z programu "Jak Oni śpiewają". Następny odcinek będzie jednocześnie półfinałem programu. Może z niego odpaść Edyta Herbuś lub Natasza Urbańska.

 • Kolejna alkoholowa noc Kipiel-Sztuki

  Nic dziwnego, że Marzena Kipiel-Sztuka (41 l.) nie wylądowała w szpitalu mając we krwi 3,37 promila alkoholu podczas niedawnego zdarzenia na lotnisku. Jest zaprawiona w boju.

 • Sztuka nie jest alkoholiczką!

  Marzena Kipiel-Sztuka wcale nie jest alkoholiczką, jak podawały brukowce. Plotki o jej zbyt częstym piciu dementuje Andrzej Grabowski, serial owy mąż Sztuki.

 • Gdzie teraz upija się Kipiel-Sztuka?

  ..."Dzięki tym tekstom mam reklamę na całą Polskę!" - tak Marzena Kipiel-Sztuka (42 l.) komentuje doniesienia prasowe o jej alkoholizmie, które zaczęły się od przyłapania kompletnie zalanej aktorki na lotnisku w maju tego roku.

 • Halinka Kiepska chudnie w oczach

  Marzenę Sztukę pamiętamy ze "Świata według Kiepskich" jak sympatyczną kobietę "przy kości". Jednak udział w programie "Jak Oni śpiewają" sprawia, że znana aktorka coraz bardziej nam chudnie - zauważa "Super Express".

Dyskusje na temat: marzena kipiel-sztuka jak oni śpiewają