• Informacje na temat:

  marzena rogalska z partnerem

Artykuły na temat: marzena rogalska z partnerem
 • Marzena Rogalska dopiero teraz jest szczęśliwa?! Niedawno rozstała się z partnerem!

  Mówi, że jest szczęśliwą singielką. Potrzebuje czasu dla siebie, by odpocząć po długim związku. Ale na brak powodzenia Marzena Rogalska (48 l.) nie może narzekać.

 • Gwiazdy "Przygarnij mnie" na wspólnej kolacji

  Kilka dni temu u Leszka Stanka pojawiły się gwiazdy "Przygarnij mnie" na wspólnym oglądaniu programu. Na Facebooku adoptowanego przez siebie psa Vadera, Leszek umieścił zdjęcia z kolacji. Pojawiali się m.in. Marzena Rogalska oraz Agnieszka Włodarczyk z Mikołajem Krawczykiem.

 • Marzena Rogalska: Zakończyłam swój związek po czternastu latach

  Marzena Rogalska (47 l.) po czternastu latach zakończyła swój związek. Dziś jest singielką i bardzo ceni sobie ten stan. W końcu może pracować i podróżować bez ograniczeń.

 • Marzena Rogalska: Jej ideał mężczyzny

  Marzena Rogalska, dziennikarka radiowa i współprowadząca programu "Pytanie na śniadanie", jest kobietą konkretną i przebojową, która wie, czego chce od życia. "Przede wszystkim pasja" - mówi o tym, czego z kolei oczekuje od mężczyzn.

 • Ewa Drzyzga: Marzena Rogalska mogła na nią liczyć po wypadku!

  Niebezpieczny wypadek na wizji, któremu uległa Marzena Rogalska (46 l.), wywołał prawdziwą burzę. Czy to, co się wydarzyło, wpłynie na zawodowe plany prezenterki?

 • Tomasz Kammel: Marzena Rogalska jest wymarzoną partnerką

  Zmiany wśród par prowadzących "Pytanie na śniadanie". Z porannym programem Dwójki żegna się aktor Jacek Rozenek, nowym partnerem Iwony Radziszewskiej będzie Łukasz Nowicki, a Tomasz Kammel stworzy duet z Marzeną Rogalską. Prezenter nie kryje satysfakcji z tego, że szefowie stacji zdecydowali się właśnie na takie zestawienie.

 • Marzena Rogalska już nie wróci do TVP!?

  ...prowadzącej "Pytanie na śniadanie". Oficjalnie na czas trwania kampanii w mediach. Czas jej zawieszenia właśnie mija, a ona wciąż nie ma wyznaczonych w miesięcznym grafiku dyżurów na grudzień! "Marzena już(...) Nowicki, który też siłą rzeczy został odsunięty od prowadzenia programu. Marzena przynajmniej ma odłożoną kasę z reklamy. Gorzej z byłym Mlynkovej. Czy szefowie zlitują się nad Łukaszem i znajdzie...

 • Nagła zmiana

  Producenci programu "Kocham Cię, Polsko!" nie mają zastrzeżeń do pracy Marzeny Rogalskiej, ale wolą Joannę Koroniewską. Dlaczego?

 • Łukasz Nowicki przez Rogalską straci sporo pieniędzy!

  Marzena Rogalska (43 l.) zaskoczyła wszystkich swoim udziałem w reklamie sieci jednej z sieci spożywczych, określanej przez Jarosława Kaczyńskiego "sklepami dla najbiedniejszych". Możliwe, że do(...) tego będzie zależeć, kiedy Rogalska i Nowicki będą mogli wrócić do programu. Miejmy nadzieję, że dręczona wyrzutami sumienia Marzena pożyczy co nieco bezrobotnemu Łukaszowi.  W końcu sama na reklamie...

 • Odświeżone "Miasto kobiet"

  Trwają nagrania do wiosennej edycji talk-show "Miasto kobiet", emitowanego w stacji TVN Style. Pojawi się wiele nowości, m.in. nowe prowadzące i ciekawi goście.