• Informacje na temat:

  marzenie madonny

Artykuły na temat: marzenie madonny
 • Szokujące tajemnice życia z Madonną!

  W związku z ogłoszonym niedawno rozwodem Madonny i Guya Ritchie, w zachodniej prasie pojawiają się budzące grozę szczegóły dotyczące życia z 50-letnią artystką.

 • Szokujące wyznanie Madonny: Zgwałcono mnie

  Królowa popu Madonna ujawniła, że w 1977 roku, kilka miesięcy po jej przybyciu do Nowego Jorku, została zgwałcona na dachu budynku.

 • Maryla Rodowicz przeżyła chwile grozy w Dubaju!

  W ostatnim tygodniu z trybun kibicowała naszym piłkarzom podczas Euro 2016. Ale zanim Maryla wybrała się do Francji, z bliskimi odwiedziła gorący Dubaj.  Przeżyć przygodę w tej świątyni luksusu – od lat było to marzenie naszej "Madonny PRL-u". Postanowiła wreszcie je spełnić! Na zdjęciu, które udostępniła w internecie, widać jak pluska się radośnie w basenie jednego z najdroższych kurortów świata...

 • To on zignorował Madonnę!

  Praca z Madonną to marzenie większości osób związanych z show-biznesem. Ale nie jego.

 • Kazadi ponownie zagrożona

  Na polu bitwy o "Perłowy mikrofon" i podróż marzeń prywatnym samolotem pozostało 9 uczestników. Na pierwszy ogień poszła Agnieszka Włodarczyk. Musiała zmierzyć się z piosenką "The best" Tiny Turner. Na tle pozostałych wykonawców można uznać, że się obroniła. Będzie śpiewać dalej. Patrycja Kazadi nie lubi chyba Madonny, bo jej piosenka "La isla bonita" podobała się jedynie Eli Zapędowskiej...

 • Madonna: Sukces także w Polsce!

  Album "Confessions On A Dance Floor" Madonny podbija listy przebojów na całym świecie. Nic dziwnego, że na liście najlepiej sprzedających się płyt w Polsce także znalazł się na 1. miejscu. "Królowa popu" zepchnęła na 3. pozycję Jean Michel Jarre'a i płytowy zapis jego pamiętnego występu z okazji 25-lecia "Solidarności" "Live From Gdansk - Koncert w Stoczni".

 • Sara May rozebrana!

  Gotowy jest już teledysk do piosenki "Spin It Baby", kolejnego singla z debiutanckiej płyty młodej wokalistki Sary May. W klipie ponoć mają się pojawić rozbierane sceny z udziałem 24-letniej Sary, choć kilka miesięcy temu piosenkarka odrzuciła propozycję rozbieranej sesji od jednego z tabloidów.

 • Audioriver: czemu nie?

  Już w piątek (7 sierpnia) wystartuje Audioriver - kolejny z dużych wakacyjnych festiwali. Oprócz uznanych gwiazd muzyki elektronicznej w Płocku na specjalnej scenie Muzzo Stage wystąpią także laureaci konkursu organizowanego przez serwis Muzzo.pl .

 • "X Factor": Kuba Wojewódzki stracił nad sobą panowanie!

  Kuba Wojewódzki wściekł się po krytycznych opiniach pozostałych jurorów na temat występu Filipa Mettlera. "Nie potraficie znaleźć rzetelnych argumentów, to zamilknijcie" - pouczał Tatianę Okupnik i Czesława Mozila. To właśnie Filip odpadł z "X Factor".

 • "Historia pewnej miłości"

  Madonna nie zaprzecza: w wyreżyserowanej przez nią historii Amerykanki Wallis Warfield Simpson, kontrowersyjnej bywalczyni salonów, dla której brytyjski monarcha Edward VIII zrzekł się tronu, uważny widz dostrzeże więcej niż kilka odniesień do własnych życiowych doświadczeń artystki.