• Informacje na temat:

  marzyciel film

Artykuły na temat: marzyciel film
 • "The Good Doctor": Lekarz inny niż wszyscy - rozmawiamy z Freddiem Highmorem

  O serialu"The Good Doctor", współpracy z twórcą "Dr House'a" oraz o tym, dlaczego przyjął rolę Shauna Murphy'ego rozmawiamy z Freddiem Highmorem, aktorem, który 15 lat temu zagrał w uwielbianym przez miliony widzów filmie "Marzyciel" u boku Johnny'ego Deppa.

 • Lea Seydoux w filmie "Saint Laurent"

  Nominowany do Złotej Palmy na tegorocznym festiwalu filmowym w Cannes film "Saint Laurent" pokaże prawdziwe i kontrowersyjne oblicze legendarnego bożyszcza świata mody. W odważnym i hipnotycznym obrazie Bertranda Bonello zobaczymy pamiętaną z roli w "Życiu Adeli - Rozdział 1 i 2" Léę Seydoux - aktorkę wytypowaną na nową partnerkę Jamesa Bonda w zbliżającej się odsłonie przygód agenta 007.

 • "Na noże": Życie od kuchni

  Podobał się nam serial „Przepis na życie”, z pewnością polubimy i „Na noże”. Nie, to nie opowieść o mafii, lecz historia marzyciela, który otwiera własną restaurację.

 • Jan A.P. Kaczmarek: Z muzyką jest trochę jak z miłością

  "Ida" dostała Oscara dokładnie 10 lat po tym, jak statuetkę za muzykę do "Marzyciela" otrzymał Jan. A. P. Kaczmarek. Kompozytor wierzy, że nie jest to zbieg okoliczności. O sekretach pracy dla kina i życiu ze "złotym rycerzem" Jan A.P. Kaczmarek opowiedział w RMF Classic.

 • Eva Green: Nie tylko seksowna dziewczyna Bonda

  ...i magazynu Empire, a popularny serwis IGN przyznał jej tytuł najlepszej bondowskiej femme fatale w historii. Ale Eva Green, która zadebiutowała u Bernardo Bertolucciego (w 2003 roku w filmie "Marzyciele") i pracowała z tak uznanymi na świecie reżyserami, jak Ridley Scott czy Tim Burton. Bertolucci, powiedział o niej: Tak piękna, że to aż nieprzyzwoite. Jej pierwszy film wywołał mnóstwo...

 • Andriej Konczałowski gościem Sputnika

  Ważnym punktem programu trwającej w Warszawie 8. edycji festiwalu Sputnik jest retrospektywa twórczości Andrieja Konczałowskiego, w ramach której prezentowane jest sześć ostatnich filmów rosyjskiego reżysera.

 • Zagrał legendarnego działacza Solidarności

  Filip Bobek, czyli Artur Sagowski z "Prosto w serce" i Marek Dobrzański z "BrzydUli", doczekał się pierwszej głównej roli filmowej! W filmie Waldemara Krzystka "80 milionów" wcielił się w legendarnego działacza Solidarności - Władysława Frasyniuka.

 • Robert Pattinson przyjedzie do Warszawy?

  Zła wiadomość dla fanek Roberta Pattinsona, aktor nie odstępuje swojej ukochanej na krok. Jednak fakt ten ma też dobrą stronę. FKA twigs, z którą związał się Pattinson, jest właśnie w trakcie tournee po Europie. Poprzedni weekend para spędziła w Niemczech, a kolejnym przystankiem na mapie koncertowej jest Warszawa! Wszystko wskazuje na to, że Robert zawita do Polski już jutro.

 • Małgorzata Kożuchowska na kolacji z dobroczyńcą. Co za gest!

  ...uroczy wieczór, ale przede wszystkim za wylicytowanie kolacji ze mną, dzięki czemu będziemy mogli spełnić kolejne marzenia naszych małych marzycieli - podopiecznych Fundacji Mam Marzenie" - napisała(...) jednym z portali aukcyjnych w grudniu 2015 roku. Na licytację wystawiono wówczas aż 39 kolacji ze znanymi polskimi osobistościami ze świata muzyki, filmu, telewizji, publicystyki i rozrywki.  Zwycięzca...

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

Zdjęcia na temat: marzyciel film
Wideo na temat: marzyciel film
 • Jan A. P. Kaczmarek o zachowaniu Kuleszy i Trzebuchowskiej: To żałosne!

  Dziesięć lat temu w 2005 roku Jan A. P. Kaczmarek otrzymał Oscara za muzykę skomponowaną do filmu "Marzyciel". Pytany o sukces "Idy", podkreślił, że zachowanie Agaty Kulesza i Agaty Trzebuchowskiej na Oscarach - jego zdaniem - było żałosne! "Oscar jest najważniejszą światową nagrodą filmową i nie ma lepszej. Udawanie, budowanie dystansu jest śmieszne. Jak mi nie zależy, to po co tam w ogóle