• Informacje na temat:

  masażystka

Artykuły na temat: masażystka
 • "Barwy szczęścia": Julita odejdzie z pracy przez nową masażystkę?

  Tomek (Tomasz Błasiak) zatrudni w klubie nową masażystkę. Okaże się, że specjalnością ślicznej Tereski (Joanna Balasz) jest masaż NARU, czyli... ciałem. Julita (Katarzyna Sawczuk) szybko zorientuje się, że dziewczyna chce podebrać jej klientów i każdemu proponuje swoje usługi.

 • "Taniec z Gwiazdami": Czuwa nad zdrowiem uczestników

  - Zapobieganie to mój priorytet. Dbam o to, by ryzyko było jak najmniejsze, bo każda drobna kontuzja zwiększa ryzyko następnej. Zazwyczaj o wiele gorszej i trudniejszej w leczeniu - mówi doktor opiekujący się uczestnikami programu.

 • Anna Dereszowska i jej 75 masażystek

  Anna Dereszowska nie potrzebuje wizyt u doktora Gojdzia. Aktorka sama doskonale wie, jak zadbać o swoją skórę.

 • Barbara Kurdej-Szatan: Moja córka nie będzie jedynaczką

  Swoją energią może obdzielić cały świat. Kobieta, która ufa losowi i przyjmuje niespodzianki, jakie on jej niesie. Przekonała się, że życie pisze najlepsze scenariusze.

 • Masażystka dla bliźniaków Jennifer Lopez

  Jennifer Lopez bardzo stanowczo postanowiła, że jej nowonarodzone dzieci otrzymają najlepszy możliwy start w życiu, i jest gotowa wydać w związku z tym całkiem spore sumy pieniędzy. Nie warto nawet wspominać o najnowocześniejszych zabezpieczeniach i wyspecjalizowanych ochroniarzach bliźniaków, gdyż to wydaje się być oczywiste.

 • Guns N'Roses: Butle z tlenem i masażystka

  Ciekawych informacji możemy się dowiedzieć z tzw. riderów, w których są zapisane wymagania wykonawców przy koncertach. Grupa Guns N'Roses zażyczyła sobie m.in. czterech butli z tlenem, w dodatku o określonej specyfikacji!

 • Barwy szczęścia

  Józek jest załamany wiadomością o ciąży Julity. Darek nie wierzy w rewelacje masażystki i postanawia się z nią rozmówić. Dziewczyna przyznaje Janickiemu,...

 • Boczarska udaje masażystkę

  Magdalena Boczarska zagra jedną z głównych ról w najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza "Jak się pozbyć cellulitu?". Laureatka gdyńskich Złotych Lwów za rolę w "Różyczce" wcieli się w postać chemiczki Kornelii Matejko.

 • "Blondynka": W nowej serii będzie bardzo dużo miłości

  Czy Sylwia (Joanna Moro) i Kris (Mariusz Ostrowski) będą razem? Jaką rolę w życiu mieszkańców Majaków odegra piękna masażystka Oksana (Olga Sumska)? Czy Jasiunia (Izabela Dąbrowska) odważy się wyznać doktorowi Fusowi (Krzysztof Gosztyła), co do niego czuje? - W 3. serii "Blondynki" będzie bardzo dużo... miłości - zdradza reżyser Mirosław Gronowski.

 • "Taniec z gwiazdami": Masaż Maseraka

  Po ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" widzowie Polsat Cafe mieli okazję przyjrzeć się pracy masażystek. Zobaczcie, w jakiej sytuacji kamera Polsat Cafe zastała Rafała Maseraka i co sprawia, że unosi się ponad parkietem...

Zdjęcia na temat: masażystka
 • Victoria Beckham
Wideo na temat: masażystka
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1943.

  Stefan jest świadkiem czułej sceny między Cariną i Frankiem i w końcu daje chłopakowi szansę, zgadzając się, by z nimi zamieszkał. Jaworskiego bolą plecy, Krystyna wysyła go na masaż do fitness klubu. Po kilku minutach pobytu w gabinecie Teresy mężczyzna wybiega z krzykiem. Oskarża masażystkę o seksualne molestowanie. Klara nie ustaje w staraniach, by Winicjusz wydał swoją powieść. Hubert dostaje propozycję zostania managerem Gawrona.

 • Ani słowa więcej

  Rozwiedziona i samotna Eva (Julia Louis-Dreyfus) pracuje jako masażystka. Prywatnie nie radzi sobie ze zbliżającym się wyjazdem córki na studia, przeżywając syndrom pustego gniazda. W międzyczasie poznaje na przyjęciu słodkiego, zabawnego i podobnie myślącego Alberta (James Gandolfini). Chcąc odmienić swoje życie, kobieta angażuje się coraz bardziej w znajomość. Kiedy ich romans kwitnie, Eva zaprzyjaźnia się z nowa klientką salonu masażu, poetką Marianne (Catherine Keener), która raczy ja...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1933.

  Natalia doskonale radzi sobie jako matka i cieszy się, że Wilk na dobre zniknął z ich życia. Wkrótce Zwoleńską nachodzi była żona Macieja. Aldona kupuje okazyjnie materac na odleżyny, a Borys dostarcza go do domu Czaplów. Adam prosi Grzelaka o chwilę rozmowy. Tymczasem Aldona i Regina odbywają szczerą rozmowę dotyczącą prośby Czapli o eutanazję dla jej męża. Julita prosi Tomka o urlop ze względu na maturę, zdradza też, że na jesieni chce zacząć studia. Tomek zgadza się, ale za plecami...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Dyskusje na temat: masażystka