• Informacje na temat:

  masażystka

Artykuły na temat: masażystka
 • Anna Dereszowska i jej 75 masażystek

  Anna Dereszowska nie potrzebuje wizyt u doktora Gojdzia. Aktorka sama doskonale wie, jak zadbać o swoją skórę.

 • "Taniec z Gwiazdami": Czuwa nad zdrowiem uczestników

  - Zapobieganie to mój priorytet. Dbam o to, by ryzyko było jak najmniejsze, bo każda drobna kontuzja zwiększa ryzyko następnej. Zazwyczaj o wiele gorszej i trudniejszej w leczeniu - mówi doktor opiekujący się uczestnikami programu.

 • Masażystka dla bliźniaków Jennifer Lopez

  Jennifer Lopez bardzo stanowczo postanowiła, że jej nowonarodzone dzieci otrzymają najlepszy możliwy start w życiu, i jest gotowa wydać w związku z tym całkiem spore sumy pieniędzy. Nie warto nawet wspominać o najnowocześniejszych zabezpieczeniach i wyspecjalizowanych ochroniarzach bliźniaków, gdyż to wydaje się być oczywiste.

 • Barbara Kurdej-Szatan: Moja córka nie będzie jedynaczką

  Swoją energią może obdzielić cały świat. Kobieta, która ufa losowi i przyjmuje niespodzianki, jakie on jej niesie. Przekonała się, że życie pisze najlepsze scenariusze.

 • Barwy szczęścia

  Józek jest załamany wiadomością o ciąży Julity. Darek nie wierzy w rewelacje masażystki i postanawia się z nią rozmówić. Dziewczyna przyznaje Janickiemu,...

 • Guns N'Roses: Butle z tlenem i masażystka

  Ciekawych informacji możemy się dowiedzieć z tzw. riderów, w których są zapisane wymagania wykonawców przy koncertach. Grupa Guns N'Roses zażyczyła sobie m.in. czterech butli z tlenem, w dodatku o określonej specyfikacji!

 • "Blondynka": W nowej serii będzie bardzo dużo miłości

  Czy Sylwia (Joanna Moro) i Kris (Mariusz Ostrowski) będą razem? Jaką rolę w życiu mieszkańców Majaków odegra piękna masażystka Oksana (Olga Sumska)? Czy Jasiunia (Izabela Dąbrowska) odważy się wyznać doktorowi Fusowi (Krzysztof Gosztyła), co do niego czuje? - W 3. serii "Blondynki" będzie bardzo dużo... miłości - zdradza reżyser Mirosław Gronowski.

 • Boczarska udaje masażystkę

  Magdalena Boczarska zagra jedną z głównych ról w najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza "Jak się pozbyć cellulitu?". Laureatka gdyńskich Złotych Lwów za rolę w "Różyczce" wcieli się w postać chemiczki Kornelii Matejko.

 • "Barwy szczęścia": Będzie ślub?

  Niewiele osób z otoczenia Julity (Katarzyna Sawczuk) i Józka (Patryk Pniewski) wierzyło, że masażystce pragnącej zostać jedną z WAGs i ambitnemu piłkarzowi dane będzie poznać smak prawdziwego szczęścia we dwoje.

 • "Taniec z gwiazdami": Masaż Maseraka

  Po ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami" widzowie Polsat Cafe mieli okazję przyjrzeć się pracy masażystek. Zobaczcie, w jakiej sytuacji kamera Polsat Cafe zastała Rafała Maseraka i co sprawia, że unosi się ponad parkietem...

Zdjęcia na temat: masażystka
 • Victoria Beckham
Wideo na temat: masażystka
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1596.

  Angela nadal uczy się sama w domu i namawia Kajtka, by on również rzucił szkołę. Tymczasem Oliwka nakłania Eryka, by ukarał rywalkę za wrzucenie jej do rzeki. Chłopak czeka na Angelę wieczorem pod jej domem. Gdy dziewczyna jest sama, przystępuje do ataku. Stefan znowu gra w pokera. Nieświadomy, że jego karciani partnerzy posługują się znaczonymi kartami, wszystko przegrywa. Aby się odegrać, zamierza zastawić swój dom. Władek denerwuje się objęciem kierowniczego stanowiska w Biomerze, bo...

 • "Barwy szczęścia": Zwiastun odc. 1677.

  Józek jest załamany wiadomością o ciąży Julity. Darek nie wierzy w rewelacje masażystki i postanawia się z nią rozmówić. Dziewczyna przyznaje Janickiemu, że złapała piłkarza na dziecko i w ten sposób zamierza urządzić się w życiu. Marta wciąż nie zgadza się, by jej mąż wrócił w Himalaje. Nawet wtedy, gdy Hanna, narzeczona Filipa, którego ciało zostało w górach, stara się poruszyć jej sumienie. Walawska ma też pretensje do Bernarda, że pomaga Arturowi w przygotowaniach do wyprawy. Romans...

Dyskusje na temat: masażystka