• Informacje na temat:

  maserak jego stopy

Artykuły na temat: maserak jego stopy
 • Maserak ma obsesję na punkcie Terrazzino?

  Rafał Maserak nie daje chwili wytchnienia kontuzjowanej Julii Kamińskiej . Tancerz chce wygrać "Taniec z gwiazdami" i udowodnić, że jest lepszy od Stefano Terrazzino .

 • Takiego finału jeszcze nie było!

  ...podczas treningów, wykluczyła go z dalszego udziału w programie. Z pękniętą kością stopy tańczył Rafał Maserak, także Julia Kamińska walczy z bólem w prawej stopie. Ale zaskoczenie! Jeżeli zaś(...). Z kolei Rafał ma niesamowitą energię, którą zaraża swoje tancerki. To w dużej mierze, właśnie dzięki tej energii jego uczennice rozkwitają i dochodzą tak wysoko - mówi o tancerzach Dorota Williams...

 • Koniec tańców Majdana

  ...w ich wykonaniu został oceniony na 32 punkty. W pasodoble zobaczyliśmy po raz pierwszy Anię Muchę i Rafała Maseraka. Przy okazji takiego tańca nie mogło zabraknąć odniesień do "hiszpańskiej Muchy". Mimo(...) Lesar tango. "Było cudnie" - stwierdził Galiński. Gdyby nie stopy, do których przyczepiła się Iwona Pavlović, byłaby "czterdziestka", a tak, skończyło się na 38 punktach. W drugim akcie niedzielnego...

 • "Taniec z gwiazdami" [4. odcinek]: Koniec show dla Orleańskiej, Wyszkoni znów zachwyciła

  Joanna Orleańska odpadła z"Tańca z gwiazdami" w czwartym odcinku show. Najlepiej na parkiecie Polsatu zaprezentowała się ponownie Anna Wyszkoni.

 • Radek już nie zatańczy

  Niedzielny ćwierćfinał "Tańca z gwiazdami" niczym szczególnym nie zaskoczył. Do półfinału nie zakwalifikowali się Radek Majdan i Iza Janachowska. Najlepsi byli tym razem - dla odmiany - Anna Mucha i Rafał Maserak.

 • Kto wygra "Taniec z gwiazdami"?

  Finał to wielkie emocje, ale i czas podsumowań. Kto okazał się niespodzianką tej edycji, a kto miał największego pecha? I co najważniejsze, kto wygra Kryształową Kulę? Swoimi uwagami dzielą się Dorota Williams i Agustin Egurrola. Oni znają ten program od podszewki.