• Informacje na temat:

  maserak plotki

Artykuły na temat: maserak plotki
 • Rafał Maserak skomentował plotki dot. zaręczyn!

  Rafał Maserak (32 l.) oświadczył się ukochanej? Tancerz zdradził, jaka jest prawda!

 • Zawadzka i Maserak wygłupiają się na treningu

  Jak się okazuje Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak na treningach do kolejnych odcinków "Tańca z gwiazdami" potrafią świetnie się bawić.

 • Rafał Maserak wściekły! Dementuje plotki o ciąży jego partnerki!

  Rafał Maserak (34 l.) wydał specjalne oświadczenie w tej sprawie.

 • Rafał Maserak: W "Tańcu z gwiazdami" wykonuję swoją pracę

  - Nie zastanawiam się nad plotkami o ustawionych wygranych w "Tańcu z gwiazdami" - mówi Rafał Maserak. Tancerz twierdzi, że w programie przede wszystkim wykonuje swoje zadanie, jakim jest nauczenie gwiazd tańca, nie skupia się natomiast na zakulisowych rozgrywkach.

 • Maserak obrażony?

  Podczas finału "Tańca z gwiazdami" Rafał Maserak nie pojawił się na parkiecie! Czyżby miał żal o to, że nie mógł powalczyć o Kryształową Kulę?

 • Gwiazdy "Tańca z Gwiazdami" na Halloween

  Już w piątek w "Tańcu z Gwiazdami" zobaczymy gwiazdy i ich tanecznych partnerów w nietypowych halloweenowych stylizacjach, których inspiracje zaczerpnięto z bardzo popularnych filmów.

 • Joanna Moro: Będzie rozwód przez Maseraka?

  ...sytuacji. Oliwy do ognia dolewają kolejne plotki na temat rzekomego romansu Joanny z Rafałem Maserakiem. Jak donosi "Fakt", gdy mąż siedzi w domu z ich dwóją dzieci, Moro w tym czasie trenuje, udziela(...) się opamięta i będzie bardziej uważała na Maseraka! Ten w końcu złamał już niejedno kobiece serce...

 • "Taniec z Gwiazdami". Marcelina Zawadzka: "Rafał rzadko chwali...."

  Marcelina Zawadzka była Miss Polonia, a obecnie jedna z faworytek "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" coraz lepiej radzi sobie w programie. Od trzech odcinków jej noty od jury osiągają wysoki pułap, co najmniej 35 punktów.

 • Wielkie wyzwanie Maseraka

  Do tej pory show biznes go rozpieszczał. Z nieznanego tancerza Rafał Maserak (27 l.) z dnia na dzień stał się ulubieńcem tłumów. Jako czterokrotny finalista "Tańca z gwiazdami" mógł negocjować gaże(...) jakąś gwiazdę z mocnym nazwiskiem. Gdy usłyszał plotki, że jego partnerką będzie Katarzyna Herman (40 l.), trochę się zmartwił. Aktorka jest mistrzynią drugiego planu, a na ekranie ostatnio...

 • Ewelina Lisowska w "Tańcu z Gwiazdami"

  W najbliższy piątek w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wystąpi Ewelina Lisowska. Młoda wokalistka wykona swój najnowszy przebój - "Na obcy ląd".

Wideo na temat: maserak plotki
 • Rafał Maserak o ciąży partnerki. Zbiera gratulacje

  Ostatnio media informowały, że partnerka Rafała Maseraka Małgorzata Lis spodziewa się dziecka. Tancerz stwierdził, że takie plotki go denerwują, ale musi się z nimi pogodzić. Opublikował wymowne zdjęcie na Instagramie, które skomentował: "Jestem w ciąży, ale spożywczej". Taki żart nie pomógł, ponieważ Rafał wciąż otrzymuje gratulacje od znajomych. (WideoPortal/x-news)

 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.