• Informacje na temat:

  maserak taniec z gwiazdami

Artykuły na temat: maserak taniec z gwiazdami
Zdjęcia na temat: maserak taniec z gwiazdami
Wideo na temat: maserak taniec z gwiazdami
 • "Taniec z Gwiazdami": Smutno mi bardzo - mówi Iwona Pavlović

  "Smutno mi, bo wygrał nie taniec, a sympatie widzów" - powiedziała po półfinałowym odcinku jurorka programu. "Jako uczestnik rozrywkowego programu, muszę pogodzić się z werdyktem. Myślałam, że widzowie będą brali pod uwagę taniec" - dodała. "Tomek jest fajnym facetem, ale bardzo odstaje od dwóch dziewczyn, które brały udział w półfinale. Teraz możemy spodziewać się wszystkiego" - przyznała

 • "Taniec z Gwiazdami": Gimper i Natalia Głębocka o wejściu do finału!

  "Wszystkim kopary opadły ze zdziwienia, a nie z radości" - powiedziała tuż po półfinale Natalia Głębocka. "Nie mogłem w to uwierzyć. Czułem, że to co zrobiliśmy, to może być za mało" - dodaje Gimper. W półfinale para pokonała Tamarę Gonzales Pereę i Rafała Maseraka. O Kryształową Kulę Natalia i Gimper będą walczyć z Joanną Mazur i Janem Klimentem.

 • Joanna Moro: Mój mąż nie jest zazdrosny. To on namówił mnie na „Taniec z gwiazdami”

  Od momentu rozpoczęcia „Tańca z gwiazdami” Joanna Moro ponownie stała się ulubienicą tabloidów. Gwiazda serialu „Anna German” tańczy w duecie z Rafałem Maserakiem i stopniowo staje się faworytką nowej edycji show. Według portali plotkarskich udział w programie odbija się niekorzystnie na małżeństwie aktorki z Mirosławem Szpilewskim. Moro stanowczo zaprzecza tym doniesieniom.

Dyskusje na temat: maserak taniec z gwiazdami