• Informacje na temat:

  maserak tzg

Artykuły na temat: maserak tzg
 • "Taniec z gwiazdami": Rafał Maserak zatańczy z Marceliną Zawadzką!

  ...„Fakt” informuje, że w kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami” Rafał Maserak będzie partnerował Miss Polonii Marcelinie Zawadzkiej. Połączy ich romans?

 • "TzG": Zawadzka i Maserak tańczą rock'n'rolla

  W najbliższym odcinku "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami", obok tańców indywidualnych, widzowie zobaczą wszystkie pary w prawdziwym turnieju rock'n'rolla.

 • Maserak obrażony?

  Podczas finału "Tańca z gwiazdami" Rafał Maserak nie pojawił się na parkiecie! Czyżby miał żal o to, że nie mógł powalczyć o Kryształową Kulę?

 • "Taniec z Gwiazdami" jest kobietą

  Przed dzisiejszym półfinałem programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wiemy tylko jedno: z show Polsatu na pewno pożegna się kobieta. Po raz pierwszy w historii "TzG" będziemy również świadkiem dogrywki.

 • Maserak skompromitowany

  Rafał Maserak, do niedawna marzący o powrocie do tańca zawodowego, musiał pożegnać się z karierą, ponieważ żadna z tancerek nie była zainteresowana występami z nim.

 • Gwiazdy "Tańca z Gwiazdami" na Halloween

  Już w piątek w "Tańcu z Gwiazdami" zobaczymy gwiazdy i ich tanecznych partnerów w nietypowych halloweenowych stylizacjach, których inspiracje zaczerpnięto z bardzo popularnych filmów.

 • Maserak kończy z telewizją

  Po kolejnej, trzeciej z rzędu porażce w "Tańcu z gwiazdami", Rafał Maserak (28 l.) ma powody do frustracji. Wie, jak bardzo bolą niepowodzenia oglądane przez miliony ludzi w Polsce, dlatego znowu(...) problem z powrotem do formy, jaką prezentował przed udziałem w Tańcu z gwiazdami " - mówił "Super Expressowi" juror. Zaledwie dwa miesiące później okazało się, że Maserak kolejny raz przyjął...

 • Ewelina Lisowska w "Tańcu z Gwiazdami"

  W najbliższy piątek w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wystąpi Ewelina Lisowska. Młoda wokalistka wykona swój najnowszy przebój - "Na obcy ląd".

 • Definitywny koniec romansu Foremniak i Maseraka

  Trwający ponad trzy lata romans 42-letniej aktorki i 26-letniego tancerza definitywnie zakończył się. Maserak zaabsorbowany jest obecnie przygotowaniami do IX edycji "Tańca z gwiazdami". Małgosia, która dla Rafała zostawiła męża, została sama...

 • "Taniec z Gwiazdami": Co nas czeka w finale?

  Przed nami wielki finał 3 edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W walce o Kryształową Kule pozostały dwie pary: Tatiana Okupnik z Tomaszem Barańskim i Krzysztof Wieszczek z Agnieszką Kaczorowską

Zdjęcia na temat: maserak tzg
Dyskusje na temat: maserak tzg
 • Kamińska faworytką bukmacherów

  Julia Kmińska jest taka świeża,spontaniczna.naturalna,po prostu urocza.Dla niej wielu widzów ogląda ten program.Jest to dla nas przedłużenie serialu brzydula,kórego brak tak dotkliwie odczuwamy.Pani Julia w ocenie widzów daleko zajdzie.Ona i Pan Maserak dodają specialnego klimatu tej edycji TzG, jak kiedyś Anna Guzik.

 • Re: Joanna Moro: Wygra "Taniec z gwiazdami"? Jeśli tak, musi...

  Moro i Maserak to para która walczy o finał po trupach . Jak można już przed występem w TzG założyć się o wygraną ( skok spadochronem ). Skoro się nie wie jakich się będzie miało rywali i towarzyszy . Z góry założyła . JA TYLKO JA !!! Anetko wygraj . ANETA I STEFANO GÓRĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Re: Kuszewski poza podium. Zielińska druga...

  Nie wysyłam smsów na TzG bo szkoda kasy ale widać że osoby bardziej lubiące postać Kasi Zielińskiej głosują na nią, ponieważ dostaje wysokie miejsca w rankingu. Osobiście uważam że Kacper Kuszewski tańczy od niej o niebo lepiej a mimo to jest niżej bo zapewne nie spodobała się fankom zdrada Marka :) Nie ma co porównywać passo doble tych dwóch gwiazd. Zielińska "chodziła" po parkiecie a Maserak