• Informacje na temat:

  maserakiem

Artykuły na temat: maserakiem
 • ​"Odwróceni. Ojcowie i córki": Małgorzata Foremniak znów zatańczy z Maserakiem?

  O tym, że Telewizja Polsat szykuje specjalną odsłonę "Tańca z gwiazdami" i chce zaprosić do udziału w nim najlepsze pary poprzednich edycji, mówią dziś wszyscy fani show.  Właśnie wyszło na jaw, że propozycję występu w programie dostała już Małgorzata Foremniak, która w 2005 roku tańczyła w parze z Rafałem Maserakiem i zajęła 2. miejsce ustępując miejsca jedynie Katarzynie Cichopek, czyli Kindze...

 • Marcelina Zawadzka: Maserak to tyran

  Udział w "Tańcu z gwiazdami" była Miss Polonia traktuje jak wyzwanie. Nam Marcelina Zawadzka zdradziła, co łączy ją z Rafałem Maserakiem i co zrobi, gdy wygra program.

 • Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak znów razem na parkiecie? Już wszystko jasne!

  .... Na parkiecie miałaby stworzyć duet z... Rafałem Maserakiem. Polsat wiąże bardzo duże nadzieje z udziałem tej pary w tanecznym show. Byli oni w finale drugiej edycji programu jesienią 2005 roku, a za(...) Małgosia rozważy propozycję powrotu do show. Być może nawet się zgodzi, ale niekoniecznie wystąpi razem z Maserakiem. Sytuacja jest delikatna. Nikt o tym wcześniej nie pomyślał... - zdradza...

 • Marcelina Zawadzka ocenia Rafała Maseraka

  Jest ostry, wymagający i naprawdę daje w kość - mówi Marcelina Zawadzka o Rafale Maseraku, swoim nauczycielu w ""Dancing with the Stars. Tańcu z gwiazdami". Jak wygląda trening pary?!

 • Mąż Ivony Pavlović komentuje aferę z Rafałem Maserakiem i Angeliką Muchą!

  Rafał Maserak (34 l.) i Angelika Mucha (20 l.) poużywali sobie na Czarnej Mambie. Ale ona nie czuje się urażona i nie zamierza robić afery z tego powodu.

 • "Taniec z Gwiazdami": Julia Pogrebińska o uwodzeniu Maseraka

  Wszystko tu jest dopracowane - mówi aktorka Julia Pogrebińska ("Pierwsza miłość", "W ukryciu", "Wataha") o show i śmieje się z prasowych rozważań o jej romansie z Rafałem Maserakiem. - Uwodzimy się nawzajem - przyznaje. - W tańcu!

 • "rodzinka.pl": Olga Kalicka pójdzie w tango z... Maserakiem?

  ...the Stars" pozna tajniki wszystkich tańców, z zamiarem nauczenia się których nosi się już od dawna. Nie boi się morderczych treningów z Rafałem Maserakiem, choć wie, że aby zostać mistrzynią, będzie...

 • Rafał Maserak: W "Tańcu z Gwiazdami" musi iskrzyć

  - W tańcu trzeba przede wszystkim pokazać pasję i emocje, ale to jest tylko gra. Tak jak odgrywanie scen miłosnych w filmie - wyjaśnia Rafał Maserak, który przyznaje, że dla swojej partnerki Julii Pogrebińskiej jest bardzo wymagającym trenerem.

 • Britney Spears zachwciła się... Rafałem Maserakiem!

  Britney Spears (33 l.) stwierdziła, że Rafał Maserak (30 l.) jest gorącym facetem!

 • "Bałkanica" Pogrebińskiej i Maseraka

  10 kwietnia w "Dancing with the Stars. Tańcu z Gwiazdami" pojawi się wokalista Piersi - Adam Asanov i wykona wielki hit zespołu - "Bałkanicę". Do tego właśnie utworu zatańczą Julia Pogrebińska i Rafał Maserak.

Zdjęcia na temat: maserakiem
 • Rafał Maserak
 • Rafał Maserak
 • Rafał Maserak i Tomasz Barański
Wideo na temat: maserakiem
 • Rafał Maserak o ciąży partnerki. Zbiera gratulacje

  Ostatnio media informowały, że partnerka Rafała Maseraka Małgorzata Lis spodziewa się dziecka. Tancerz stwierdził, że takie plotki go denerwują, ale musi się z nimi pogodzić. Opublikował wymowne zdjęcie na Instagramie, które skomentował: "Jestem w ciąży, ale spożywczej". Taki żart nie pomógł, ponieważ Rafał wciąż otrzymuje gratulacje od znajomych. (WideoPortal/x-news)

 • Rafał Maserak i Karolina Gorczyca wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

  Rafał Maserak i Karolina Gorczyca wzięli udział w sesji zdjęciowej promującej licytację biżuterii, z której dochód zasili konto fundacji Jurka Owsiaka. Oboje przyznają, że nie trzeba było długo namawiać ich do udziału w kampanii, chętnie wspierają bowiem wszelkie akcje charytatywne. 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 11 stycznia 2015 roku.

 • Taniec z gwiazdami: Joanna Moro pierwszy raz o "romansie" z Maserakiem!

  Od momentu rozpoczęcia „Tańca z gwiazdami” Joanna Moro ponownie stała się ulubienicą tabloidów. Gwiazda serialu „Anna German” tańczy w duecie z Rafałem Maserakiem i stopniowo staje się faworytką nowej edycji show. Według portali plotkarskich udział w programie odbija się niekorzystnie na małżeństwie aktorki z Mirosławem Szpilewskim. Moro stanowczo zaprzecza tym doniesieniom. – Śmieszy mnie

Dyskusje na temat: maserakiem