• Informacje na temat:

  mash serial

Artykuły na temat: mash serial
 • "M.A.S.H": Wojna na wesoło

  Fantastyczne skecze, rewelacyjne postacie oraz niezapomniane dialogi – to znaki rozpoznawcze serialu, który mimo upływu lat przez wielu uważany jest za najlepszą komedię wszech czasów!

 • Mike Nichols nie żyje

  19 listopada zmarł Mike Nichols, jeden z najwybitniejszych amerykańskich reżyserów. Twórca "Kto się boi Virginii Woolf?", "Absolwenta", "Pracującej dziewczyny" i "Bliżej" odszedł niespełna dwa tygodnie po swoich 83. urodzinach.

 • "Paragraf 22": George Clooney w serialowej adaptacji powieści

  George Clooney zagra główną rolę oraz wyprodukuje sześcioodcinkowy serial na podstawie powieści "Paragraf 22".

 • Zmarł gwiazdor "MASH"

  Harry Morgan, znany przede wszystkim z roli pułkownika Portera w niezwykle popularnym serialu "MASH", zmarł w środę, 7 grudnia, w wieku 96 lat.

 • "M*A*S*H": Nie żyje William Christopher

  ...1 stycznia, po długiej walce z rakiem, w wieku 84 lat zmarł amerykański aktor William Christopher, odtwórca roli Johna Mulcahy'ego - katolickiego kapelana w popularnym serialu telewizyjnym "M*A*S*H" z czasów wojny koreańskiej. Miał 84 lata.

 • Za co powinniście pokochać "Glee"!

  Bijący rekordy popularności amerykański serial "Glee" dotarł wreszcie na nasze telewizyjne ekrany. Od 12 września polska wersja kanału Fox prezentuje drugi sezon tej przebojowej produkcji, natomiast część pierwszą możemy oglądać w niedziele, w telewizyjnej Jedynce.

 • Za co powinniście pokochać "Glee"!

  Wreszcie premiera na światowym poziomie - bijący rekordy popularności amerykański serial "Glee" dotarł na nasze telewizyjne ekrany. Dziś (12 września) polska wersja kanału Fox pokaże drugi sezon tej przebojowej produkcji, natomiast telewizyjna Jedynka zaprezentowała pierwszą część "Glee" już wczoraj.

 • Komediowy upadek Enronu

  Amerykańska telewizja CBS przygotowuje komediowy film o bankructwie Enronu. W rolę prezesa firmy, Kennetha Laya, wcieli się Mike Farrell, jeden z szalonych lekarzy z popularnego niegdyś serial u "M.A.S.H.". Film będzie nosił tytuł "The Crooked E.". Jego projekcję CBS planuje na 3 listopada. Komedia powstaje na podstawie wspomnień Briana Curvera, "Anatomy of Greed".

 • "Twin Peaks" w Nowym Jorku

  Robert Altman, znany amerykański reżyser, zakończył właśnie pracę nad scenariuszem filmu "Ultra Violet", opowiadającym o nowojorskiej cyganerii z czasów Andy Warhola, i zaczął już kompletować obsadę. "Będzie to bardzo mocna rzecz, takie 'Twin Peaks' w Nowym Jorku" - zapowiada twórca takich obrazów jak "Na skróty", "Pret-a-Porter", "M.A.S.H.", czy ostatnio "Kto zabił ciotkę Cookie?".

 • "Glee": Rewolucyjne karaoke

  18 lutego polska wersja kanału Fox rozpocznie emisję niezwykle popularnego w USA muzycznego serialu "Glee". Równolegle w sprzedaży pojawi się u nas płyta z piosenkami, które można usłyszeć w odcinkach pierwszej serii. Z tej okazji nad fenomenem "Glee" warto się pochylić.

Zdjęcia na temat: mash serial
Dyskusje na temat: mash serial