• Informacje na temat:

  massive attack

Artykuły na temat: massive attack
 • Recenzja Tricky "Adrian Thaws": Budka Suflera trip hopu

  Tricky ćpa ostatnio za dużo albo za mało. Efekt jest taki, że właśnie wydał najsłabszy album w karierze.

 • "Zaginiona dziewczyna" i dziewięć innych świetnych soundtracków

  Soundtrack do filmu "Zaginiona dziewczyna" to kolejny udany przykład muzyki filmowej, zrealizowanej z rozmachem nie przez hollywoodzkiego kompozytora a artystów kojarzonych przede wszystkim ze sceną rockową. Przypomnijcie sobie z nami 10 najlepszych z nich.

 • Muzyka łagodzi obyczaje? Raczej nie w Guantanamo

  Tortury można przeprowadzać w różny sposób. Jak pokazuje niedawno opublikowany raport Komisji Senatu USA w dzisiejszych czasach można stosować jeszcze bardziej wymyślne środki przekonywania więźniów niż było to kilkadziesiąt lub kilkaset lat temu. Jedną z metod, stosowanych przez żołnierzy Stanów Zjednoczonych było puszczanie więźniom muzyki.

 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Gra o tron", "Star Trek" i gry wideo

  Świat gier wideo, muzyka z obrazów filmowych Andrzeja Wajdy, szekspirowskie adaptacje i oscarowi goście, "Gra o tron" na gali międzynarodowych seriali ostatniej dekady i spektakularny finał na pokładzie kosmicznego Enterprise - "Star Trek Live in Concert" - oto najważniejsze atrakcje programu tegorocznej edycji festiwalu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 27-31 maja.

 • Pieski Massive Attack

  Muzycy znanej angielskiej grupy Massive Attack nagrali ścieżkę dźwiękową do nowego filmu Luca Bessona. Obraz zatytułowany jest "Danny The Dog".

 • Zabawki Massive Attack

  Członkowie brytyjskiej formacji Massive Attack mają dla swych fanów sporą niespodziankę. Chcąc oderwać się na chwilę od muzyki, postanowili zająć się projektowaniem zabawek.

 • Zebrani Massive Attack

  Bristolska formacja Massive Attack zarejestrowała już siedem utworów na piąty studyjny album. "Weather Underground", bo taki tytuł będzie nosiła płyta, ukaże się jednak dopiero w lutym 2007 roku.

 • Członkowie grupy Massive Attack postanowili wesprzeć finansowo brytyjski Czerwony Krzyż oraz fundację Beira. Zespół postanowił przekazać na rzecz tych organizacji cały dochód ze swego nowego kontraktu reklamowego z odzieżowym potentatem, firmą Armani.

Wideo na temat: massive attack
 • Push

  Film reżysera "Zabójczego numeru" oraz producentów "Hollywoodland" i "Braveheart - Waleczne serce", z muzyką lidera zespołu Massive Attack! "Push" to zapierający dech w piersiach efektami specjalnymi thriller SF. Scenariusz filmu został oparty w znacznym stopniu na eksperymentach z dziedziny parapsychologii. To właśnie zwykli ludzie obdarzeni nadludzkimi zdolnościami przewidywania przyszłości lub potrafiącymi sterować cudzymi myślami stali się inspiracją twórców filmu, ale też obiektem...