• Informacje na temat:

  master p wiek

Artykuły na temat: master p wiek
 • Recenzja Machine Head "Bloodstone & Diamonds": Grzech przesady

  Teoretyczną szansę na zostanie drugim Slayerem (wszak Slayer jest tylko jeden!) mieli nieliczni. Jednym z nich był Machine Head. "Bloodstone & Diamonds" nic w tej sprawie zmienić nie może. Uczeń nie przerósł mistrza, za to z pewnością już dawno oprzytomniał. Dobre i to!

 • Nicole Kidman w pikantnym projekcie

  Nicole Kidman ( "Inni" , "Moulin Rouge" , "Dziewczyna na urodziny" ) prowadzi negocjacje w sprawie występu w filmowej adaptacji powieści "The Sixteen Pleasures" autorstwa Roberta Hellenga.

 • Cmentarne opowieści Skeletal Spectre

  Powstała w Szwecji, międzynarodowa grupa Skeletal Spectre wyda w lipcu drugą płytę "Occult Spawned Premonitions".

 • SBB: Nowy album 5 października

  Wspaniała wiadomość dla fanów legendarnej formacji SBB. 5 października nakładem Jazz'n'Java/Pomaton ukaże się nowa płyta zespołu, zatytułowana "Nastroje". Jakby dobrych wieści było mało, ukazało się już wznowienie albumu Józefa Skrzeka "Józefina", zaś na 16 września wyznaczono datę wydania albumu "Freedom - Live Sopot'78", dokumentującego koncert tria z Opery Leśnej w Sopocie.

 • Depeche Mode: Mistrzowie i niewolnicy

  Depeche Mode podczas pierwszego koncertu w Łodzi (wtorek, 10 lutego) nie zawiedli. Jak zwykle za oddane reakcje fanów odwdzięczyli się doskonałym przedstawieniem.

 • Polski scenograf w Hollywood

  Przy tworzeniu filmów trzeba być samokrytycznym i czujnym, bo inaczej powstaną dziwaczne produkcje. Takie, które twórca uważa za głębokie, ale widz już nie - przekonuje polski scenograf pracujący w Hollywood Waldemar Kalinowski.

 • "Timbaland leci i sala pełna"

  DJ Tkaczu jest bez wątpienia najlepiej zapowiadającym się DJ-em i turntablistą młodego pokolenia. Mimo młodego wieku stale gra, współpracuje i rywalizuje z czołowymi artystami w Polsce. Na scenie obecny jest od zaledwie 3 lat, a ma już na koncie takie osiągnięcia jak: podwójne wicemistrzostwo Polski DJ-ów ITF (International DJ Federation) / IDA (International DJ Association) 2008 oraz I miejsce