• Informacje na temat:

  matematyk

Artykuły na temat: matematyk
 • Julia Wieniawa o maturze z matematyki: Ledwo zdałam. A Teatr Telewizji bez szkoły dostałam

  Julia Wieniawa (20 l.) popiera pomysł Najwyższej Izby Kontroli o zawieszeniu obowiązkowej matury z matematyki. Podczas rozmowy z naszym reporterem opowiedziała też o swoich planach związanych ze studiami.

 • Haker, celebryta, matematyk

  Komedia "Wkręceni 2", biograficzna "Gra tajemnic", thriller "Haker", dramat "Coś musi się stać", animacja "Dzwoneczek i bestia z Nibylandii" oraz familijna "Misja: Gwiazda" to sześć tytułów, które zadebiutują na ekranach polskich kin w piątek, 16 stycznia.

 • Matura 2017: Bronisław Komorowski wspomina swoją maturę z matematyki. Ściągał?!

  Bronisław Komorowski (64 l.) ściągał na maturze z matematyki?! Były prezydent zdecydował się na bardzo zaskakujące i do bólu szczere wyznanie.

 • "Gra tajemnic": Kto złamał Enigmę?

  "Gra tajemnic" to pasjonująca, a przy tym prawdziwa historia niezwykle utalentowanego brytyjskiego matematyka Alana Turinga, który w kluczowym momencie II wojny światowej ostatecznie złamał niemiecki kod Enigma.

 • "M jak miłość": Zdarza się jej przysnąć nad matematyką

  ..." zdawać będzie egzaminy gimnazjalne i - choć bardzo się ich boi - jest dobrej myśli. - Całkiem nieźle idzie mi w tym semestrze z polskiego i, o dziwo, z matematyki i historii - pochwaliła się na swoim(...) dniu na planie "Emki", że zdarza się jej... przysnąć nad matematyką! - Nauczycielka naprawdę dużo nam zadaje, ale nie ma co marudzić. Kiedyś, gdy przed pójściem spać długo rozwiązywałam zadania...

 • Zmarł pierwowzór bohatera "Pięknego umysłu"

  Amerykański matematyk John Nash, którego życie stanowiło podstawę filmu "Piękny umysł" z Russelem Crowe'em, zginął w wypadku samochodowym w New Jersey w wieku 86 lat. Śmierć poniosła także jego żona Alicia - informują w niedzielę amerykańskie media.

 • Bożenka spóźni się na maturę z matematyki!

  Bożenka Lubicz (Agnieszka Kaczorowska) spóźni się na rozpoczęcie egzaminu maturalnego z matematyki na poziomie podstawowym i nie zostanie wpuszczona na salę! Poznaj szczegóły!

 • Benedict Cumberbatch nie tylko o Enigmie

  Benedict Cumberbatch ("Sherlock", "Sierpień w hrabstwie Osage", "Zniewolony: 12 Years a Slave") gra głównego bohatera filmu "Gra tajemnic", który już w najbliższy piątek, 16 stycznia, trafi na ekrany polskich kin. Popularny aktor wciela się tam w angielskiego matematyka i logika Alana Turinga, który przyczynił się do złamania kodu Enigmy.

 • "Na Wspólnej": Prawdziwy geniusz?

  Bogdan bardzo ucieszy się, że Frankowi tak dobrze poszedł sprawdzian z matematyki.

 • Benedict Cumberbatch apeluje!

  Brytyjscy aktorzy Benedict Cumberbatch ("Gra tajemnic", "Sherlock") i Stephen Fry ("V jak vendetta", "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii") wraz z ponad 40 tys. ludzi podpisali się pod listem otwartym, w którym wezwali brytyjski rząd do ułaskawienia 49 tys. mężczyzn, skazanych za homoseksualizm - podają brytyjskie media.

Zdjęcia na temat: matematyk
Wideo na temat: matematyk
 • Anika Dąbrowska ma problem z matematyką!

  Anika Dąbrowska w rozmowie z nami wyjawiła, że ma problem z matematyką. Opowiedziała też, jak wygląda jej ścieżka nauczania i czy często bywa w szkole. Zobaczcie nagranie!

 • Julia Wieniawa o maturze z matematyki: ledwo zdałam

  Julia Wieniawa (20 l.) popiera pomysł Najwyższej Izby Kontroli o zawieszeniu obowiązkowej matury z matematyki. Podczas rozmowy z naszym reporterem opowiedziała też o swoich planach związanych ze studiami.

 • "Na Wspólnej": Zwiastun 2522. odcinka

  Franek pakuje się w kłopoty, a Joanna znajduje przystojnego pomocnika Franek z kolegami śmieje się z nowego nauczyciela matematyki. Nie wie, że pedagog to słyszy. Tymczasem Joanna nie panuje nad tym co się dzieje w jej klinice – z pomocą przychodzi jej przystojny Maciek.

Dyskusje na temat: matematyk