• Informacje na temat:

  material girl

Artykuły na temat: material girl
 • "Taniec z gwiazdami": Ostatni odcinek wywołał kontrowersje. Stanowcze słowa Anny Nowak-Ibisz

  Burza wokół werdyktu widzów "Tańca z gwiazdami". Dzięki ich głosom w finale zobaczymy nie Macademian Girl, która zdawała się faworytką, a - zdaniem jurorów - słabiej tańczącego Tomasza "Gimpera" Działowego! Sprawę skomentowała Anna Nowak-Ibisz.

 • Candy Girl: Romantyczna i spokojna

  Prawdopodobnie na wiosnę 2015 roku nową płytę wyda Candy Girl. Wokalistka zapowiada, że nowy materiał będzie się różnił od dotychczasowych produkcji.

 • Mr. Monk and the Girl Who Cried Wolf

  Zakłopotany Monk zostaje przyłapany podczas wizyty w domu nieżyjącej żony Trudy i wysłany do Instytutu Psychiatrycznego Medford na dwudniową obserwację....

 • Gwen Stefani pracuje nad nową płytą z Pharrellem Williamsem

  Wokalistka grupy No Doubt, Gwen Stefani, nagrywa swój trzeci album studyjny. Do współpracy nad nowym materiałem gwiazda zaprosiła autora przeboju "Happy" - Pharrella Williamsa.

 • Tamara Gonzalez Perea (27 l.), tytułująca się pseudonimem Macadamian Girl, znana jest ze swojego barwnego stylu. Swoim fanom najczęściej prezentuje się w nasyconych kolorystycznie sukienkach we wzory, które przykuwają uwagę już z daleka. Na finale programu "#Supermodelka Plus Size" ku zdziwieniu wielu zaprezentowała się w dość skromnej jak na jej możliwości kreacji. Sukienka jednak była dość...

 • Madonna: 30 lat "Like a Virgin"

  To jeden z najlepiej sprzedających się albumów w historii muzyki, a zarazem jeden z tych, który wywołał sporo skandali. 12 listopada 1984 roku ukazał się "Like A Virgin" Madonny.

 • Madonna pozwana do sądu

  Madonna została pozwana za nazwanie swojej najnowszej linii odzieżowej dla nastolatek - "Material Girl". Kalifornijska marka odzieżowa twierdzi, że używa tej nazwy już o 1997 roku.

 • One Direction oskarżeni o plagiat

  Gitarzysta New Found Glory, Chad Gilbert, oskarżył muzyków z One Direction o splagiatowanie utworu jego grupy - "It's Not Your Fault". Muzyka poparła również wokalistka Paramore, a prywatnie partnerka Gilberta - Hayley Williams.

 • Madonna zatrudniła córkę

  W poszukiwaniu inspiracji do najnowszej kolekcji Madonna nie musiała szukać daleko. W kreowaniu kolekcji "Material Girl" królowa pop połączyła swoje siły z 13-letnią córką Lourdes . Kolekcja obejmować będzie liczne fasony dżinsów, butów, rękawiczek, biżuterii i dodatków.

 • "The Endless River" Pink Floyd najpopularniejszym albumem w Wielkiej Brytanii

  Pierwsza od 20 lat płyta zespołu Pink Floyd - "The Endless River" - uplasowała się na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się albumów w Wielkiej Brytanii.

Zdjęcia na temat: material girl
Wideo na temat: material girl
 • Party Girl

  "Party Girl" to jeden z najciekawszych francuskich debiutów ostatnich lat, pokazany w ramach zeszłorocznego festiwalu filmowego w Cannes na otwarcie sekcji Un Certain Regard. Film otrzymał nagrodę festiwalu za najlepszy debiut - Złotą Kamerę. Angelique daleko do stereotypowego wizerunku pani w średnim wieku. Jest najstarsza z grupy pracujących w nocnym barze kobiet. Nie zwalnia tempa życia, wciąż lubi się bawić i świetnie czuje się w towarzystwie mężczyzn. Choć czasy się zmieniają i w lokalu...

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.