• Informacje na temat:

  materiał wideo

Artykuły na temat: materiał wideo
 • Dominika Gwit opublikowała zabawne wideo. Fani zachwyceni!

  ...celebryci namawiali do pójścia do urn. Wśród nich była Dominika Gwit, która przy tej okazji opublikowała na Instagramie wideo. Na filmiku widzimy, jak aktorka tańczy i śpiewa piosenkę na góralską nutę. Co(...), a udział w głosowaniu Gwit relacjonowała na InstaStory. *** Zobacz więcej materiałów:

 • Skandalizujący materiał Eliego Rotha z Laną Del Rey i Marylin Mansonem

  Fragmenty nieopublikowanego nigdy wideo, jakie w 2013 roku reżyser Eli Roth ("Hostel") zrealizował do muzycznego projektu Marilyn Mansona, trafiły do internetu. W głównej roli możemy oglądać Lanę Del Rey.

 • Donald Trump zasnął podczas przemówienia królowej Elżbiety? Wideo hitem sieci

  Na Twitterze aż huczy, a wideo z prezydentem USA jest hitem sieci! Z nagrania wynika, że Donald Trump (72 l.) zaliczył wpadkę podczas przemówienia królowej Elżbiety (93 l.) na uroczystym bankiecie. O co chodzi?

 • "Spectre": James Bond w Meksyku

  Producenci nowego Bonda upublicznili kolejny materiał wideo z planu "Spectre". Możemy na nim zobaczyć kulisy sceny, która rozpocznie obraz Sama Mendesa.

 • Meghan udaje ciążę?! To wideo miałoby być dowodem...

  Meghan (37 l.) tak naprawdę w cale nie jest w ciąży, a dziecko urodzi surogatka? Takie plotki pojawiły się, gdy do sieci trafiło wideo z księżną w roli głównej. Zachowanie żony Harry'ego wywołało lawinę spekulacji...

 • "Apartament": "Przyszedł czas ujawnienia materiałów"

  Od 15 maja w kinach w całej Polsce widzowie mogą zobaczyć "Apartament" - nowy film twórców "Świadectwa". Produkcja ta składa się w stu procentach z nigdy niepublikowanych materiałów przedstawiających osobę Jana Pawła II prywatnie, podczas wycieczek oraz spotkań i rozmów z najbliższymi mu osobami.

 • Jacek Rozenek na wideo ze szpitala! Zwrócił się do fanów

  Jacek Rozenek (50 l.) przebywa w szpitalu, gdzie dochodzi do siebie. Wygląda na to, że stan poważnie chorego aktora poprawia się. Do sieci trafiło wideo, na którym pozdrawia fanów i zapewnia, że już pracuje nad kolejny odcinkiem "Barw szczęścia"!

 • "Spectre": Kogo ściga Bond?

  "Spectre", podobnie jak poprzednie filmy o agencie 007, budzi wielkie emocje na długo przed wejściem na ekrany kin. Pojawił się właśnie kolejny materiał wideo pokazujący kulisy pracy nad filmem.

 • Książę Harry ostentacyjnie ignoruje Meghan Markle? Zaskakujące wideo obiegło sieć

  ...raczą się taką samą serdecznością wobec siebie. Niektórzy twierdzą, że nie. Potwierdzeniem ich teorii miałoby być wideo, które właśnie wyciekło do sieci.  Na filmiku widzimy książęcą parę podczas meczu(...) kocha jej", "Rozwód to kwestia czasu" - pisali komentujący. Rzeczywiście można wyciągać tak daleko idące wnioski na podstawie jednego nagrania? *** Zobacz więcej materiałów:

 • Obejrzyj pierwszy występ Dave'a Grohla z Nirvaną

  W sieci pojawiło się wideo z pierwszego występu muzyka z legendarną formacją.

Wideo na temat: materiał wideo
 • Czwarty stopień

  W roku 1972 wprowadzono skalę oceny spotkań z istotami pozaziemskimi. Zauważenie UFO określane jest jako spotkanie pierwszego stopnia. Zebranie dowodów znane jest jako spotkanie drugiego stopnia. Nawiązanie kontaktu z obcymi to spotkanie trzeciego stopnia. Czwarty stopień - uprowadzenie, był najtrudniejszy do udokumentowania... aż do teraz. "Czwarty stopień" - film o oryginalnej konstrukcji - jest prowokującym thrillerem, rozgrywającym się w Nome na Alasce, gdzie - co ciekawe od lat...

 • Sekstaśma

  Jay (Jason Segel) i Annie (Cameron Diaz) są ciągle zakochanym w sobie małżeństwem, ale dziesięć lat wspólnego życia i dwójka dzieci nieco ochłodziły łączącą ich namiętność. Aby ją odzyskać, decydują się na nagranie filmu, na którym podczas trzygodzinnej sesji wypróbowują każdą pozycję z poradnika „Radość seksu”. Pomysł wydaje się świetny do momentu, w którym dowiadują się, że ich najbardziej prywatny z możliwych film został upubliczniony. W panice, rozpoczynają szaleńcze poszukiwania źródła...