• Informacje na temat:

  mateusz banasiuk 2011

Artykuły na temat: mateusz banasiuk 2011
 • "Pierwsza miłość": Mateusz Banasiuk świętuje

  Mateusz Banasiuk do obsady serialu "Pierwsza Miłość’ dołączył w 2011 roku. W produkcji Telewizji Polsat wciela się w rolę Radka Zielińskiego. Pracował w salonie mody Sabiny Weksler (Ula Dębska(...) Zieliński jest partnerem Jowity (Joanna Opozda), z którą ma córkę. Zobaczcie jak Mateusz Banasiuk zmieniał się na przestrzeni lat w serialu "Pierwsza miłość".

 • "Pierwsza miłość": Koterski dostaje spadek z Ameryki

  Bohater "Pierwszej Miłości" - Kaśka (Misiek Koterski) pewnego dnia dostaje informację, że ciotka z Ameryki - Eleonora zostawiła mu spadek, a jest nim... zamek. Kaśka, podekscytowany wizją właściciela wyjątkowej nieruchomości, decyduje się przyjąć dar ciotki Eleonory i jedzie zobaczyć swoją nową posiadłość. Na miejscu doznaje szoku.

 • "Barwy szczęścia": Kiedyś byli parą, dziś grają kochanków!

  Wkrótce Franek i Celina wylądują w łóżku! Dla wcielających się w nich Mateusza Banasiuka i Oriny Krajewskiej udział we wspólnych scenach miłosnych jest wielkim wyzwaniem... Kiedyś byli przecież parą i planowali ślub!

 • Feliksy dla Kuleszy i Krzywkowskiej

  Jerzy Jarocki został pośmiertnie nagrodzony Feliksem Warszawskim w kategorii najlepsza reżyseria. Wśród uhonorowanych teatralnymi nagrodami stolicy za sezon 2011/2012 znaleźli się także aktorzy Monika Krzywkowska, Agata Kulesza, Mariusz Bonaszewski i Włodzimierz Press.

 • A Feliksy poszły do...

  Agata Kulesza, czyli Maria z "rodzinki.pl", i Monika Krzywkowska, czyli Jola z "Wszystko przed nami", okrzyknięte zostały najlepszymi aktorkami stołecznych scen w sezonie 2011/2012. W poniedziałek uhonorowano je Feliksami Warszawskimi.

 • Borcuch: To film dla wrażliwych

  Opowieść "dla ludzi wrażliwych, którzy chcą pamiętać czasy niewinności" - tak swój film określił reżyser Jacek Borcuch. "Wszystko co kocham" jest polskim kandydatem do Oscara 2011 w kategorii najlepszy obraz nieanglojęzyczny.

 • Magdalena Boczarska i Viola Kołakowska pogodziły się!

  Kołakowską (38 l.) oraz Mateusz Banasiuk (30 l.) z Magdaleną Boczarską (37 l.). - Viola i Magda przywitały się jak przyjaciółki, choć wiadomo, że kiedyś obie rywalizowały o względy Tomka. Przytulały(...) w młodszym o 7 lat Mateuszu Banasiuku i jest szczęśliwa. Z Tomkiem często spotyka się w sprawach zawodowych. - To, co nas łączy, to jedynie sentyment do wspólnie spędzonych lat - wyznała niedawno. Odkąd...

 • "Taniec z gwiazdami": Zobaczcie, jak tańczą!

  Polsat udostępnił materiał, w którym po raz pierwszy widzimy uczestników "Tańca z gwiazdami" podczas oficjalnej prezentacji jesiennej ramówki stacji.

 • ...roku gra niewielkie role w serialach, m.in. w "M jak miłość". W tym roku zaskoczy wszystkich, pojawiając się w programie rozrywkowym "Twoja twarz brzmi znajomo"! Mateusz Banasiuk Ten 29-latek(...) pierwszy raz stanął przed kamerą 3 lata temu. Za sobą ma już role w serialach "Ojciec Mateusz" i "Przepis na życie", a także epizod w filmie "Jack Strong". Zapamiętajcie to nazwisko! Marcel Sabat...

 • 10 lat "Pierwszej miłości"

  ..., dziś w obsadzie są też: Urszula Dębska (Sabina Weksler), Mateusz Banasiuk (Radek Zieliński), Michał Koterski (Henryk "Kaśka" Saniewski), Katarzyna Ankudowicz (Beata Mazur), Błażej Michalski (Mikołaj(...) się też popularni sportowcy: Otylia Jędrzejczak (ona sama) i Przemysław Saleta (Kacper "Rzeźnik" Sablicki) oraz Miss Polonia 2011 - Marcelina Zawadzka (Alicja Garlik), którą możemy podziwiać...

Wideo na temat: mateusz banasiuk 2011
 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...

 • Wszystko co kocham

  Młodość, miłość, wolność i muzyka - jest w życiu czas, kiedy wszystko zdarza się po raz pierwszy! Wszystko co kocham" to najnowszy film twórcy wielokrotnie nagradzanych "Tulipanów". Ogromną siłą filmu są młodzi aktorzy: Mateusz Kościukiewicz, Jakub Gierszał, Mateusz Banasiuk, Igor Obłoza oraz Olga Frycz. Towarzyszą im uznane gwiazdy: Andrzej Chyra, Anna Radwan, Marek Kalita, Katarzyna Herman. Autorem zdjęć jest Michał Englert. Muzykę skomponował Daniel Bloom. "Wszystko, co kocham" - to...