• Informacje na temat:

  mateusz banasiuk 2013

Artykuły na temat: mateusz banasiuk 2013
 • Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk: Ich związek czeka trudna próba?

  Magdalena Boczarska (40 l.) i Mateusz Banasiuk (33 l.) w 2017 roku zostali rodzicami. Dziecko jeszcze ich do siebie zbliżyło. Jednak czy niebawem ich związek czeka wyzwanie? Przed aktorem miłosne sceny z byłą ukochaną...

 • Magdalena Boczarska szykuje się do ślubu?

  Magdalena Boczarska ("Różyczka") dokładnie rok temu po raz pierwszy pokazała się publicznie w towarzystwie Mateusza Banasiuka ("Płynące wieżowce"). Dziś jest już oficjalnie... narzeczoną przystojnego aktora.

 • "Pierwsza miłość": Sposób na stres Mateusza Banasiuka

  ...i samopoczucie – twierdzi Mateusz Banasiuk. Nic więc dziwnego, że gdy twórcy filmu „Płonące wieżowce” zaproponowali mu rolę Kuby, świetnie zapowiadającego się pływaka, długo się nie zastanawiał, choć musiał(...). Obecnie jestem młodszym ratownikiem – zdradza Mateusz. Okazuje się również, że swego czasu, gdy jeszcze nie zaczął robić aktorskiej kariery, dzielił się z innymi swoimi pływackimi umiejętnościami. Choć...

 • Polski film odkryciem w USA

  "Płynące wieżowce" zostały uznane przez amerykańskich krytyków za jeden z najlepszych filmów pokazywanych na Tribeca Film Festival!

 • "Barwy szczęścia": Kiedyś byli parą, dziś grają kochanków!

  Wkrótce Franek i Celina wylądują w łóżku! Dla wcielających się w nich Mateusza Banasiuka i Oriny Krajewskiej udział we wspólnych scenach miłosnych jest wielkim wyzwaniem... Kiedyś byli przecież parą i planowali ślub!

 • "Płynące wieżowce" w brytyjskich kinach

  6 grudnia "Płynące wieżowce" Tomasza Wasilewskiego trafiają na ekrany brytyjskich kin. film wyświetlany będzie w Wielkiej Brytanii pod tytułem "Floating Skyscrapers". Obraz został sprzedany też do: Niemiec, Francji, Austrii, Holandii, Szwajcarii i USA.

 • "Mąż czy nie mąż": Magdalena Boczarska szykuje się do ślubu?

  Magdalena Boczarska, czyli Ewa z serialu "Mąż czy nie mąż", dokładnie rok temu po raz pierwszy pokazała się publicznie w towarzystwie Mateusza Banasiuka, czyli Radka z "Pierwszej miłości". Dziś jest już oficjalnie... narzeczoną przystojnego aktora!

 • Fascynacja innym mężczyzną

  W Warszawie zakończono zdjęcia do filmu Tomasza Wasilewskiego "Płynące wieżowce", historii o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych.

 • Najlepsi pływacy wśród aktorów

  Magdalena Kajrowicz, czyli Sara z "Czasu honoru" oraz Mateusz Banasiuk, czyli Radek "Pierwszej miłości" wgrali Mistrzostwa Polski aktorów w pływaniu 2013.

 • "Płynące wieżowce": Balansowanie na krawędzi

  "Płynące wieżowce" to drugi film Tomasza Wasilewskiego, który zdobywa uznanie na zagranicznych festiwalach filmowych. Dlaczego? Ponieważ jest opowiedziany według zasad gramatyki współczesnego artystycznego języka filmowego, w którym znakami przestankowymi są niedopowiedzenia, a przysłowiowych kropek nad "i" od dawna się nie stawia.

Wideo na temat: mateusz banasiuk 2013
 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...

 • Wszystko co kocham

  Młodość, miłość, wolność i muzyka - jest w życiu czas, kiedy wszystko zdarza się po raz pierwszy! Wszystko co kocham" to najnowszy film twórcy wielokrotnie nagradzanych "Tulipanów". Ogromną siłą filmu są młodzi aktorzy: Mateusz Kościukiewicz, Jakub Gierszał, Mateusz Banasiuk, Igor Obłoza oraz Olga Frycz. Towarzyszą im uznane gwiazdy: Andrzej Chyra, Anna Radwan, Marek Kalita, Katarzyna Herman. Autorem zdjęć jest Michał Englert. Muzykę skomponował Daniel Bloom. "Wszystko, co kocham" - to...