• Informacje na temat:

  mateusz banasiuk basen

Artykuły na temat: mateusz banasiuk basen
 • "Pierwsza miłość": Sposób na stres Mateusza Banasiuka

  ...i samopoczucie – twierdzi Mateusz Banasiuk. Nic więc dziwnego, że gdy twórcy filmu „Płonące wieżowce” zaproponowali mu rolę Kuby, świetnie zapowiadającego się pływaka, długo się nie zastanawiał, choć musiał w nią włożyć sporo dodatkowej pracy. - Kiedy przygotowywałem się do tej roli, przez kilka miesięcy ćwiczyłem na basenie pod okiem trenera – wspomina aktor. Okazuje się jednak, że swoją przygodę...

 • "Pierwsza miłość" Otylii Jędrzejczak

  Otylia Jędrzejczak jesienią pojawi się w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość".

 • Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk: Kolejny test ich miłości

  Chociaż ich uczucie od samego początku wzbudzało duże zainteresowanie, mówiono, że 7 lat, które ich dzieli, to stanowczo za wiele. I że miłość Magdaleny Boczarskiej (37 l.) i Mateusza Banasiuka (30(...) nieraz zarzucała mu, że jest lekkoduchem i żyje z dnia na dzień. 2 lata temu Mateusz Banasiuk wystąpił w "Tańcu z gwiazdami". Partnerowała mu Hanna Żudziewicz (24 l.). Wiele godzin spędzonych na...

 • Francuska prostytutka, polski gej

  Druga część spektakularnych "Igrzysk śmierci", wzbudzające kontrowersje polskie "Płynące wieżowce" - dotykające tematu homoseksualizmu oraz francuska "Młoda i piękna" - film opowiadający o nieletniej prostytutce z dobrego domu, to najciekawsze premiery tego tygodnia.

 • Mateusz Banasiuk na wakacjach z gwiazdką "Warsaw Shore"?! Co na to Boczarska?

  Co robi Mateusz Banasiuk (30 l.), gdy jego partnerka Magda Boczarska (37 l.) ciężko pracuje na planie nowego filmu? Okazuje się, że aktor dobrze się bawi z gwiazdką "Warsaw Shore"!

 • Seks w toalecie, do kościoła w niedzielę

  Erotyczne odgłosy dobiegające zza zamkniętych drzwi publicznej toalety i rodzinna wyprawa na niedzielną mszę świętą - tymi scenami rozpoczynają się dwa kolejne filmy, które w Gdyni rywalizują o Złote Lwy. Otwierające ujęcia "Płynących wieżowców" Tomasza Wasilewskiego i "Ostatniego piętra" Tadeusza Króla stanowią idealną reprezentację tematycznej oraz stylistycznej przepaści między tymi tytułami.

 • Mateusz Banasiuk i Magdalena Boczarska: Co tak naprawdę dzieje się w ich związku?

  Nie ustają głosy, że po uczuciu, które dwa lata temu połączyło Magdalenę Boczarską (37 l.) i Mateusza Banasiuka (30 l.), niewiele już zostało.

 • Ślub w "Pierwszej miłości"

  Radek (Mateusz Banasiuk) oświadcza się Nikoli (Anna Kózka) na basenie. Sprawdź szczegóły!

 • Najlepsi pływacy wśród aktorów

  Magdalena Kajrowicz, czyli Sara z "Czasu honoru" oraz Mateusz Banasiuk, czyli Radek "Pierwszej miłości" wgrali Mistrzostwa Polski aktorów w pływaniu 2013.

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan zrobiła splasha na planie filmu

  Barbara Kurdej-Szatan, czyli Joanna z "M jak miłość", dołączyła do popularnej zabawy internetowej splash. W przeciwieństwie do większości uczestników gry filmem, w którym wskakuje do basenu, nie chce jednak dzielić się z fanami. Jak dotąd opublikowała go jedynie na prywatnym profilu na Facebooku.