• Informacje na temat:

  mateusz banasiuk plotki

Artykuły na temat: mateusz banasiuk plotki
 • Szczęśliwi Magda Boczarska i Mateusz Banasiuk razem na premierze

  Magda Boczarska (39 l.) i Mateusz Banasiuk (32 l.) pojawili się na jednej z celebryckich imprez, gdzie nie szczędzili sobie czułości.

 • Mateusz Banasiuk chce wygrać "Taniec z gwiazdami"

  - Ten program to jednocześnie show, zabawa, ciężka praca i wyścig po zwycięstwo - ocenia Mateusz Banasiuk ("Płynące wieżowce", "Pierwsza miłość"). - Bardzo chciałbym zdobyć Kryształową Kulę, choć nie wiem, czy mi się uda - dodaje aktor.

 • Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zakończą związek?! Wszystko przez przyjaciół!

  Magdalena Boczarska (38 l.) i Mateusz Banasiuk (31 l.) są w związku od 2014 roku. Niestety chodzą plotki, że para coraz częściej się kłóci i ich miłość chyli się ku końcowi.

 • Banasiuk romansuje z Żudziewicz?

  Czy to prawda, że Mateusz Banasiuk to flirciarz? Czy rzeczywiście romansuje ze swoją partnerką z "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami", Hanną Żudziewicz? Co na to partnerka aktora, Magdalena Boczarska?

 • Magda Boczarska (38 l.) długo nie czuła się pewnie w związku z Mateuszem Banasiukiem (31 l.). Tym bardziej że zna gorycz zdrady (Tomek Karolak). Teraz może jednak spać spokojnie.

 • Magdalena Boczarska szykuje się do ślubu?

  Magdalena Boczarska ("Różyczka") dokładnie rok temu po raz pierwszy pokazała się publicznie w towarzystwie Mateusza Banasiuka ("Płynące wieżowce"). Dziś jest już oficjalnie... narzeczoną przystojnego aktora.

 • Mateusz Banasiuk zabawia się nad wodą, a ukochana w pracy! Gdzie ich syn?

  Mateusz Banasiuk (32 l.) i Magdalena Boczarska (39 l.) są parą od 2014 roku, a jeszcze niedawno zostali pierwszy raz rodzicami. Teraz para chyba spędza sporo czasu osobno i wszyscy się zastanawiają, gdzie jest ich synek?

 • Gwiazdy "Tańca z Gwiazdami" na Halloween

  Już w piątek w "Tańcu z Gwiazdami" zobaczymy gwiazdy i ich tanecznych partnerów w nietypowych halloweenowych stylizacjach, których inspiracje zaczerpnięto z bardzo popularnych filmów.

 • Mateusz Banasiuk rozstał się z Boczarską? Znamy prawdę!

  Co robi mężczyzna opuszczony przez najdroższą kobietę? Pakuje plecak i wyrusza w nieznane. Tak przynajmniej zrobił Mateusz Banasiuk (30).  Kiedy jego ukochana Magdalena Boczarska (37) zaszyła się(...) i cudowne smaki lokalnych potraw. Totalnie zboczyłem z turystycznego szlaku" – zdradził „Na żywo” Mateusz. Ta podróż pozwoliła mu przemyśleć kilka spraw i… wywołała panikę wśród znajomych, którzy...

 • Boczarska spotyka się z Banasiukiem

  Magdalena Boczarska ("W ukryciu", "Różyczka", serial "Lekarze"), mówiła jeszcze niedawno w wywiadach, że jest zadowoloną ze swojego życia singielką, ale nie miałaby nic przeciwko temu, by się zakochać. Dziś nie kryje, że jest... zakochana!