• Informacje na temat:

  mateusz banasiuk siostra

Artykuły na temat: mateusz banasiuk siostra
 • Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk mają powody do świętowania. Rodzina znów się powiększy!

  Mateusz Banasiuk (32 l.), który zaledwie trzy miesiące temu po raz pierwszy został tatą, doskonale odnalazł się w tej nowej życiowej roli. A już za chwilę będzie miał kolejny powód do radości – na świat przyjdą bliźniaki!

 • "Pierwsza miłość": Kto zabił Igora?

  Ciekawe interaktywne śledztwo przygotowali dla widzów producenci serialu "Pierwsza miłość". Zanim wyemitowane zostaną odcinki, które przyniosą przełom w śledztwie w sprawie śmierci Igora (Rafał Mohr), fani produkcji Polsatu mogą na własną rękę przepytać świadków, poznać motywy podejrzanych oraz przyjrzeć się dowodom.

 • Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk: tak przygotowują się do porodu!

  Przed Magdaleną Boczarską (38 l.) i Mateuszem Banasiukiem (32 l.) prawdziwy egzamin z życia. Lada moment na świat przyjdzie ich pierwsze dziecka, a para bardzo to wydarzenie przeżywa.

 • Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk ulegną presji?! Będzie ślub?

  Magdalena Boczarska (39 l.) i Mateusz Banasiuk (32 l.) niedawno zostali rodzicami, jednak nadal nie są małżeństwem. Taki stan rzeczy nie do końca podoba się rodzicom aktora.

 • Mateusz Banasiuk szczerze o swoim ojcu! „Bardzo chciałem iść swoją drogą”

  Mateusz Banasiuk (32 l.) już za kilka tygodni sam zostanie ojcem. Razem ze swoją partnerką, Magdaleną Boczarską (38 l.) czekają na narodziny swojego pierwszego dziecka. W szczerym wywiadzie dla tygodnika, aktor zdradził, czy jego ojciec stanowi dla niego inspirację.

 • "Pierwsza miłość": Mateusz Banasiuk lubi się podobać kobietom

  Mateusz Banasiuk, czyli Radek Zieliński z "Pierwszej miłości", uważa, że każdy mężczyzna powinien dbać o swój wygląd. Nie kryje, że ma świadomość, iż podoba się kobietom i... bardzo to lubi!

 • Nastolatki wpadną w sidła sponsoringu

  Patrycja (Martyna Kubicz), zaledwie 16-letnia, młodsza siostra Radka (Mateusz Banasiuk) wpadnie w nie lada kłopoty. Mirka (Zofia Domalik) wciągnie ją w sponsoring.

 • "Na Wspólnej": Czym pan niania oczaruje Weronikę?

  Do obsady telenoweli "Na Wspólnej" dołączył Mateusz Banasiuk, jeden z najbardziej obiecujących młodych aktorów w Polsce. Zobaczymy go w roli... pana niani, którego Weronika (Renata Dancewicz) zatrudni do opieki nad swoim synkiem Kacperkiem (Krystian Perdion). Poznaj szczegóły!

 • Na Wspólnej

  Dominik zwierza się Darii, co tak naprawdę zaszło w domu jego siostry w Norwegii. Złości się na Renatę i Sławka, którzy powiadomili krewną o jego odnalezieniu. Adam zaprasza na rozmowę Maćka (Mateusz Banasiuk). Prosi go, żeby znów przyjął posadę opiekuna Kacperka. Zaskoczony mężczyzna najpierw żartuje z desperacji Roztockiego, jednak w końcu zgadza się. Weronika jest oburzona, że mąż znowu podjął...

 • "Druga szansa": Trwają zdjęcia do trzeciego sezonu serialu

  ...  Kolejna seria "Drugiej szansy" liczy 13 odcinków, a zdjęcia do niej potrwają do końca kwietnia przyszłego roku. Do obsady dołączy Bartosz Opania i Mateusz Banasiuk, a gościnnie wystąpi Paweł(...) Telekamer, w kategorii Nadzieja telewizji , a jednocześnie w trzecim sezonie pozyskać takich aktorów jak Paweł Królikowski, Bartosz Opania, Mateusz Banasiuk czy Cezary Żak" - komentuje producentka...