• Informacje na temat:

  mateusz banasiuk z kobieta

Artykuły na temat: mateusz banasiuk z kobieta
 • Magda Boczarska odetchnęła. Mateusz Banasiuk dał jej popalić

  Magda Boczarska (38 l.) długo nie czuła się pewnie w związku z Mateuszem Banasiukiem (31 l.). Tym bardziej że zna gorycz zdrady (Tomek Karolak). Teraz może jednak spać spokojnie.

 • "Taniec z gwiazdami" [9. odcinek]: Półfinał bez Banasiuka

  Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz nie wygrają "Tańca z gwiazdami". Para musiała się pożegnać z show w ćwierćfinałowym odcinku.

 • "Druga szansa": Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk zostaną rodzicami?

  Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk, czyli Sara Daymer i Jacek Wroński z "Drugiej szansy", już ponad 3 lata tworzą udany związek i nie kryją, że są ze sobą bardzo szczęśliwi. Ostatnio jeden z portali ogłosił, że aktorska para wkrótce powita na świecie swe pierwsze dziecko!

 • Banasiuk romansuje z Żudziewicz?

  Czy to prawda, że Mateusz Banasiuk to flirciarz? Czy rzeczywiście romansuje ze swoją partnerką z "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami", Hanną Żudziewicz? Co na to partnerka aktora, Magdalena Boczarska?

 • Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk: w ich związku nie dzieje się najlepiej?

  Kilka miesięcy temu Magdalena Boczarska promowała swój najnowszy film "Sztuka kochania". Na oficjalnych imprezach, które odbywały się w całej Polsce, często pojawiała się z partnerem Mateuszem Banasiukiem (31 l.). Trzymała go za rękę, wtulała w jego ramiona. W wywiadach opowiadała, że rola Michaliny Wisłockiej (†83 l.), słynnej seksuolożki, przyczyniła się do podniesienia temperatury w jej...

 • Magdalena Boczarska szykuje się do ślubu?

  Magdalena Boczarska ("Różyczka") dokładnie rok temu po raz pierwszy pokazała się publicznie w towarzystwie Mateusza Banasiuka ("Płynące wieżowce"). Dziś jest już oficjalnie... narzeczoną przystojnego aktora.

 • Magdalena Boczarska ma powody do niepokoju? Jest zazdrosna o Banasiuka!

  Magdalena Boczarska (38 l.) właśnie oczekuje przyjścia na świat swojego pierwszego dziecka, którego ojcem jest partner aktorki – Mateusz Banasiuk (32 l.). W swoim stanie nie powinna się absolutnie denerwować, jednak nie jest to takie łatwe.

 • Kto wygra "Taniec z gwiazdami"? Uczestnicy typują

  Już 14 listopada wielki finał "Tańca z gwiazdami". To będzie pojedynek dwóch pięknych i świetnie tańczących kobiet Anny Wyszkoni i Agnieszki Sienkiewicz oraz ich tanecznych partnerów - Jana Klimenta i Stefano Terrazzino. Kto wygra walkę o Kryształową Kulę? To ostatnie pytanie zadano gwiazdom tej edycji show. Zobaczcie, co odpowiedziały.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Mateusz Banasiuk weźmie udział w show?

  Magdalena Boczarska (37 l.) usilnie namawia swojego młodszego partnera, Mateusza Banasiuka (30 l.), do udziału w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Według niej to idealny program dla niego!

 • Agnieszka Kaczorowska marzy o następnej edycji "Tańca z Gwiazdami"

  Agnieszka Kaczorowska chętnie wystąpi w kolejnej edycji programu "Dancing with the Stars: Taniec z Gwiazdami". Swój udział w tanecznym show Polsatu określa jako fantastyczne doświadczenie, które zbyt szybko się skończyło. Tancerka marzy o tym, by w kolejnej edycji partnerować znanemu polskiemu aktorowi, ale na razie nie chce zdradzać jego nazwiska.

Wideo na temat: mateusz banasiuk z kobieta
 • Intymne sceny w "Pierwszej miłości"

  Misiek Koterski wstydzi się podrywać dziewczyny, Ania Szymańska bardzo lubi flirt a Mateusz Banasiuk uwielbia być w otoczeniu kobiet. Co jeszcze aktorzy "Pierwszej miłości" powiedzieli nam o intymnych scenach i flircie? Zobaczcie!

Dyskusje na temat: mateusz banasiuk z kobieta