• Informacje na temat:

  mateusz banasiuk z pierwsza miłosć

Artykuły na temat: mateusz banasiuk z pierwsza miłosć
 • "Pierwsza miłość": Mateusz Banasiuk świętuje

  Mateusz Banasiuk do obsady serialu "Pierwsza Miłość’ dołączył w 2011 roku. W produkcji Telewizji Polsat wciela się w rolę Radka Zielińskiego. Pracował w salonie mody Sabiny Weksler (Ula Dębska(...) Zieliński jest partnerem Jowity (Joanna Opozda), z którą ma córkę. Zobaczcie jak Mateusz Banasiuk zmieniał się na przestrzeni lat w serialu "Pierwsza miłość".

 • Mateusz Banasiuk chce wygrać "Taniec z gwiazdami"

  - Ten program to jednocześnie show, zabawa, ciężka praca i wyścig po zwycięstwo - ocenia Mateusz Banasiuk ("Płynące wieżowce", "Pierwsza miłość"). - Bardzo chciałbym zdobyć Kryształową Kulę, choć nie wiem, czy mi się uda - dodaje aktor.

 • "Pierwsza miłość": Mateusz Banasiuk wystąpi w popularnym telewizyjnym show!

  Mateusz Banasiuk, czyli Radek Zieliński z „Pierwszej miłości”, dostał propozycję, by wystąpić w 6. edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Nie był jednak pewien, czy powinien przyjąć tę ofertę... Do udziału w programie przekonała go ukochana – Magdalena Boczarska, czyli Sara Daymer z „Drugiej szansy”.

 • "Pierwsza miłość": Koterski dostaje spadek z Ameryki

  Bohater "Pierwszej Miłości" - Kaśka (Misiek Koterski) pewnego dnia dostaje informację, że ciotka z Ameryki - Eleonora zostawiła mu spadek, a jest nim... zamek. Kaśka, podekscytowany wizją właściciela wyjątkowej nieruchomości, decyduje się przyjąć dar ciotki Eleonory i jedzie zobaczyć swoją nową posiadłość. Na miejscu doznaje szoku.

 • "Pierwsza miłość": Mateusz Banasiuk najlepszym biegaczem wśród serialowców!

  Aktorzy „Pierwszej miłości” i „Strażaków” stanęli w sobotę na starcie II Biegu Konstancińskiego i – co ważniejsze – wszyscy dobiegli do mety. W gronie gwiazd biorących udział w imprezie najszybszy na dystansie 10 kilometrów okazał się znany z obu seriali Mateusz Banasiuk.

 • "Taniec z gwiazdami" [4. odcinek]: Koniec show dla Orleańskiej, Wyszkoni znów zachwyciła

  Joanna Orleańska odpadła z"Tańca z gwiazdami" w czwartym odcinku show. Najlepiej na parkiecie Polsatu zaprezentowała się ponownie Anna Wyszkoni.

 • "Pierwsza miłość": Zapracowany Mateusz Banasiuk

  Jego serialowy bohater - Radek z "Pierwszej miłości" - ma teraz kłopoty. Mateusz Banasiuk - przeciwnie. Aktor zdradził, że mijający rok był dla niego bardzo udany. Opowiedział też o nowych zawodowych planach.

 • W kolejnej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" na parkiecie zobaczymy między innymi Mateusza Banasiuka. Aktor najbardziej znany jest z odważnej i nagradzanej roli w kontrowersyjnym filmie "Płynące wieżowce", występuje również w serialu "Pierwsza miłość".

 • "Pierwsza miłość": Sposób na stres Mateusza Banasiuka

  ...i samopoczucie – twierdzi Mateusz Banasiuk. Nic więc dziwnego, że gdy twórcy filmu „Płonące wieżowce” zaproponowali mu rolę Kuby, świetnie zapowiadającego się pływaka, długo się nie zastanawiał, choć musiał(...) z pływaniem gwiazdor serialu „Pierwsza miłość” rozpoczął wiele lat temu. – Rodzice od dziecka posyłali mnie na basen. Ponieważ nieźle mi szło, następnym krokiem było zdobycie uprawnień ratowniczych...

 • Boczarska spotyka się z Banasiukiem

  Magdalena Boczarska ("W ukryciu", "Różyczka", serial "Lekarze"), mówiła jeszcze niedawno w wywiadach, że jest zadowoloną ze swojego życia singielką, ale nie miałaby nic przeciwko temu, by się zakochać. Dziś nie kryje, że jest... zakochana!

Zdjęcia na temat: mateusz banasiuk z pierwsza miłosć
Wideo na temat: mateusz banasiuk z pierwsza miłosć
 • "Pierwsza miłość" - "Zaufaj mi"

  Mała Daga już w domu! Radość Jowity (Joanna Opozda) i Radka (Mateusz Banasiuk) nie potrwa jednak długo… Co jeszcze czeka nas w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w telewizji Polsat.

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • "Pierwsza miłość": "Z tobą wszędzie będzie pięknie."

  Małej Dadze potrzebny jest przeszczep wątroby. Jowita (Joanna Opozda) i Radek (Mateusz Banasiuk) muszą pilnie znaleźć dawcę! Co jeszcze czeka nas w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun. „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w telewizji Polsat.

 • X-Men: Pierwsza klasa

  "X-Men: Pierwsza klasa" to nie tylko spektakularny film akcji, ale i fascynująca historia o złożonych postaciach ukazująca początki sagi X-Men. Opowiada o tajemnych wydarzeniach z czasów zimnej wojny i o tym, jak świat uniknął nuklearnego Armagedonu. Zobaczymy jak tytułowa pierwsza klasa pogodziła się ze swoimi mocami i jak doszło do konfliktu. Podobnie jak poprzednie części, również ten film jest nie tylko widowiskowy, ale zgłębiający relacje między nietypowymi super-bohaterami. Akcja...